CZ 75 Compact Shadow Line

Vlado64
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Vlado64 »

Zdravim mam 2 otazky. Som zaciatocnik a zhanam kratku zbran na osobnu ochranu,ktora by bola dobra aj na strelnici.. Docital som sa ze cz 75 je dost dobra volba pre zaciatocnika. Co vy na to?
A druha otazka,nehodi sa sem velmi ale snad mi odpoviete.. Aky pouzivate trezor na vasu kratku zbran,da sa niekde zohnat aj za menej ako 200e ? (skoro som odpadol z tych cien na nete). :roll:
Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

CZ 75 má viac modifikácií. Ak myslíš pištoľ, o ktorej je toto vlákno, tak na začiatok, keď ešte nevieš, čo chceš, je dosť drahá. V každom prípade si vyskúšaj túto aj bežnú verziu a sám si uváž, či je to Tvoja šálka kávy.

Čo sa týka trezorov, prečítaj si príslušné vlákno.
Vlado64
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Vlado64 »

ktora lepsia zbran nie je draha..?hm :roll:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Pistol v prvom rade potrebujes spolahlivu. Nepotrebujes sportovy special. Okrem toho, ze cena je subjektívna pre kazdeho, tak tu sa ti snazilo odporucit, aby si zvazil svoje potreby a kvality vs to, co potrebujes. A citaj viac, docitas sa, ze aj ine znacky maju 'dost dobre volby pre zaciatocnika' :roll:

Ak si myslis, ze shadow, alebo iný special inej znacky spravi z teba lepsieho strelca ako ina moderna pistol, tak si mimo. Skus si odnasat z tadeto skúsenosti, ktore ti zdarma davaju. Su totiz na nezaplatenie.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Vlado: odpoviem ti Glock 17/19 z druhej ruky...

Podla mna pre zaciatocnika uplne idealna zbran. Kupis za 300-350, ak sa ti po roku nebude pacit, predas za 300-350. Medzitym sa naucis ako pracovat so spustou, mierit, strielat, + je lahky, da sa nosit, jednoduchy na udrzbu.

Rozdiel medzi fungl novym glockom a 7 rocnym vybuchanym glockom je uplne minimalny, pre zaciatocnika nepostrehnutelny. Minule som drzal v ruke Glock s ktorym este Pista Ac vystrielal onehda 3. miesto na svete. Starucka 2.5-ta generacia, co ma za sebou cez 200 000 ran a funguje stale.
Vlado64
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Vlado64 »

Mesi- nemyslim, len co sa tyka tej CZ vycital som to niekde ale ide len o jednorazovy dojem,urcite si toho precitam viac,no potrva kym sa do toho dostanem.

cubitko-vdaka 8)
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

compact shadow ma len kratsiu hlaven a zaver ? pasuju zasobniky do full size shadowa ?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

cubitko napísal:Vlado: odpoviem ti Glock 17/19 z druhej ruky...

Podla mna pre zaciatocnika uplne idealna zbran. Kupis za 300-350, ak sa ti po roku nebude pacit, predas za 300-350. Medzitym sa naucis ako pracovat so spustou, mierit, strielat, + je lahky, da sa nosit, jednoduchy na udrzbu.

Rozdiel medzi fungl novym glockom a 7 rocnym vybuchanym glockom je uplne minimalny, pre zaciatocnika nepostrehnutelny. Minule som drzal v ruke Glock s ktorym este Pista Ac vystrielal onehda 3. miesto na svete. Starucka 2.5-ta generacia, co ma za sebou cez 200 000 ran a funguje stale.
Pistik Acs a jeho famozny mlok. Paradicka :!:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"