CZ 75 TS CZECHMATE

inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

Nemam este :-) . A nemam plane predavat tieto zbrane.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Joj tak to je vela premennych:) sfinxa nechces do zbierky?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Co chces novu cezetu, tak si este kup i tanfoglio a ked neratam cinanov a brazilcov budes mat skoro kompletnu ponuku CZ klonov ;-)
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Aj Jericho 941 je celkem vydařený klon CZ.
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

. uz mam par ran vystrelenych s cezety a konecne uz obtahuje 124gr sb fmj s kompenzatorom. musela sa zabehat.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Nie, nie, nic sa nezabehalo. To sa len vratna pruzina zacina unavovat, vadne a straca silu.
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

po cca 1500 ran ?
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

kludne aj po 1500 ranach .. to nepoznas klasicky Open cyklus ladenia?

Spust-Pruziny-Kompenzator....3000 ran a znovu ... Spust - Pruziny - Kompenzator ... 3000 ran ... Spust-Pruz.... atd. atd.

Kupil si F1 medzi zavodnymi pistolami, tak necakaj ze to bude fungovat ako Fabia - ze len lejes beznin a ides.

PS: sem tam do cyklu zarad 2 nove prvky .. Montaz - Kolimator
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Cupakabra, po 1500 ranach mas zbran tak este v zabehu, ale strielal by som z toho plnohodnotnu municiu pre open, potom tam bude mat vyznam aj ten komp.

cubitko, ty strielaš open?

po 3000 ranach ladit ten tvoj cyklus, no neviem,, asi ti opnaci viac ladia ako strielaju, co sa mi moc nezda
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ondro hod rec pri pive s Janom, Ivanom a Sanom a zistis ze stale neico ladia.

... a skus si tipnut kolko ma Jano v sufliku kompenzatorov
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

cubitko, nestras tu chalana. chceš povedať že každých 3000 rán menia komp? jano ich mä dosť, ale nie preto že ich musí menit, hľadá proste najvhodnejsiu konštrukciu. tu ide akurát o to že vecina z vás mate v opne odstrielane 0,0 kusov munície ale skúsenosti niekolkorocnych strelcov.
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

ja som len opisal funkcnost kompu co mi nesiel na zaciatku . preto ked to niekto tiez kupi ako ja co nestriela ipsc ale len pre zabavu tak aby vedel ze sa to casom zabeha. mne to uz funguje. nebudem ladit lebo neviem ako :) .
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

cubitko - necakal ze to pojde ako fabia ale.ako mercedes amg... ze nalejes a ides . ale to je uz off topic. som zalozil temu aby si clovek nieco mohol precitat o czechmate.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Infinity Ti dobre pise: potrebujes na funkciu kompika dostocne velke mnozstvo spalin, kt. da len open naboj napr tu http://www.alsapro.cz/products.php?lan=0. Stlpec dohorievajucich a unikajucich plynov velkou rychlostou cez rebra kompika bude ustie pistole tlacit smerom dole(kompenzovat pociatocny zdvih). Bezne strelivo ma menej prachu s inou rychlostou horenia: nedostatocnymi parametrami na funkciu kompenzatora. Mozno sa Ti zda, ze pistol s beznym strelivom vobec "nekope" ale to je vlastne kompenzovane(energia od vystrelu je pohltena) vyssou hmotnostou zbrane.
Ak este problemy so zasekavanim pretrvavaju a chces strielat bezne fabricke strelivo spolahlivo, skus vymenit vratnu pruzinu za maksiu.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"