CZ 100

inspiring_jackson

CZ 100

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

Videl som teraz inzerat CZ 100 v razi 9mm luger s celym prislusenstvom za 5800. Co si myslite o tejto zbrani? Ma s nou niekto skusenosti? Chcel by som ju hlavne na strelnicu, event. len na obcasne nosenie, resp. ako druhu zbran.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Mal som túto zbraň cca 1/2 roka. Viac tu: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=7599#7599
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Mal som snou cest raz na strelnici a dakujem stacilo mi.
Nesedi mi spust, ergonomia, dizajn, vlastnosti zbrane, vlastne nic.

Co myslis preco ju CZ vyradila z vyroby :?: :wink:
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Igor" Ten inzerát som videl aj ja ale ak budeš hľadať ďalej nájdeš ten istý inzerát s tým istým tel. číslom akurát so starším dátumom a tam bola cena 60 000 Sk :)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Igor, to by nebolo moc šťastná voľba. Aj keď za ten peniaz... na začiatok, čo ja viem? Veď pozri Panzerov link a rozhodni sa.
:wink:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Ak máš trochu času, tak si prebehni tento link. Je tam mnoho info o tejto zbrani.

http://www.strelectvi.cz/forum/cz-100-110-t898.html
inspiring_jackson

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

Simoo napísal:Igor" Ten inzerát som videl aj ja ale ak budeš hľadať ďalej nájdeš ten istý inzerát s tým istým tel. číslom akurát so starším dátumom a tam bola cena 60 000 Sk :)
Pocitam ze islo o preklep, chcel asi napisat 6000.
Ale je to jedno, asi to kupovat nebudem. Chcel som nieco take lacne, hlavne v razi s lacnou municiou, aby som mohol na strelnici vyrachat vela patronov. Ako druhu zbran. To bola len taka uvaha. Este som nekupil ani tu hlavnu :)
inspiring_jackson

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

Ale samozrejme dakujem vsetkym za nazor, hlavne Panzerovi za tie linky.

Apropo, keby ste niekto mali na predaj nieco starsie, lacne ale pouzitelne na strelnici v 9mm luger, tak mi napiste ;). Thanx
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak nie na tomto, tak na GP fore boli na predaj takmer nove K100-ky (1500-2000 ran, r.v. 2007-2008), jedna za 7k, druha za 8k.
Podla mna vyborna cena, navyse v tom bola aj nejaka ta priplatkova vybava (muska, puzdro, zasobnik, ...). Ak by som hladal full-size, uz by jedna z nich asi nebola na predaj :wink:
inspiring_jackson

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

Vyborne, dakujem za typ. Pozriem sa na to.
Presne to som chcel na rekreacne strielanie - najlepsie fullsize, najlepsie na 9mm, najlepsie nie uplny shit a najlepsie do 5000 :). Ale 7000 tiez rozdycham. Co sa tyka hlavnej zbrane tam som uz asi rozhodnuty pre HK USP v .40 SW.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Nedá mi,aby som chránil svoje druhé ja. ':P'

Igor
Co si myslite o tejto zbrani? Ma s nou niekto skusenosti? Chcel by som ju hlavne na strelnicu, event. len na obcasne nosenie, resp. ako druhu zbran.
hlavne v razi s lacnou municiou, aby som mohol na strelnici vyrachat vela patronov. Ako druhu zbran. To bola len taka uvaha. Este som nekupil ani tu hlavnu
Na otázky nájdeš aj moje odpovede hneď za Panzerom / viď link /
No moja otázka zasa znie :
,, to budeš mať málo železa na sebe,že potrebuješ ešte aj plast " ':!:'

No a aby si vyrachal veľa patronov,tak na toto táto pištoľ podľa mňa rozhodne nie je,lebo len na zvyknutie si na spúšť vypukaš toho dostatočne. ':!:'
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ak chces vyrachat vela patronov za malo penazi kup si nejaku 22, ci uz CZ122, Walther P22 , ci sig sauer.

To mi nejak nejde dokopi dat za zbran 5000sk a potom chces znej vystrielat veeeela vcielok.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Jo, keď sme sa stretli osobne, hovoril si, že by si rád skúsil aj mierenku. Na to je vhodne vybraná malorážka celkom dobrou voľbou. Mne síce vadí, že malorážka robí len malé bum, ale zato má kopu výhod (nízka cena, lacné strelivo, solídna presnosť). No ale veď času na vyberanie máš ešte dostatok. Poskúšaš a uvidíš.
eager_meitner

Príspevok od používateľa eager_meitner »

Dobry den.SOM NA TOMTO FORE NOVY TAK VAS VSETKYCH SRDECNE ZDRAVIM.Strielam uz13rokov no internet mam 2dni.Strielal som uz z kadecoho rekreacne aj sportovo no chcem sa vyjadrit k CZ100.Kazdy ju zatracuje no mne sluzila6rokov.Spociatku robila iba zlobu no nejako sa zabehla.cca2000nabojov.Nie je to spolah na kombat,ale je velmi prijemna na strelbu.Mne osobne velmi sedela v ruke.Nizko polozena zamerna vzvazena ergonomia.Velmi malo kopala.Spätny raz skôr zhltla akoby ho mala preniest na strelca.Po vystreleni sedela hned spät na terci.Kdo sa nauci strielat s CZ100 kazda ina zbran je pre neho ako mäd./co sa tyka tej tvrdej spuste)Z 50 nabojov 1-2 neodpalila.Bola to chyba udernikovej pruziny.Nebola slaba no pouzivanim sa drali jej vnutorne okraje a vznikali ostre hrany až špony.Chcelo to sem tam vycistit inak sa o to udernik zachytaval.Vadilo mi na nej len to,že bola ľahká.Ja preferujem ťažký kov.No aj tak mam na nu dobre spomienky.Pre zaciatočnika je to podľa mna ta spravna zbran za nizku cenu.Kto sa naucí strieľať zo stovky vie strieľať zo všetkeho.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Cau strelec MATO :lol: teba chlape poznam asi od mala ze :wink: podobnu skusenost s Cz 100 som mal aj ja.Mne blbla stale ty si bol ten co sa ju rozhodol aj napriek chybam ju odo mna kupit :lol: Mne sluzila cca 6000ran,tebe zvysok.Ani vo sne ma nenapadlo ze tam sa budu robit spony :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"