CZ P-10 C

Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Cko nosim uz viac ako 1.5 roka, som normalnej postavy. Nie je problem. Sko sa bude dat este lahsie ukryt kvoli kratsiemu uchopu, ktory je stale dost dlhy na polozenie vsetkych palcov (narozdiel od G26, o 43 nehovoriac).

Mam aj Glock 19, 4. Gen. Uprednostnujem P-10C. Vyrazne lepsi uchop, vyborna spust uz v zaklade, kovove mieridla. Jedine modifikacie ktore mam - svetlovodna mucha, spust od TopStrely. Tu spust som menil hlavne z dovodu, ze verzie spred 2018 mali jazycek kratsi a rado sa tam privierala koza z prsta co robilo pluzgierik. Tie novsie produkcie su uz v pohode.

Vystrielane cez 8 000 ks, hlavne prebijance. Zavady jedine kvoli malo zalisovanej zapalke alebo ak sa dostala medzi prebijance Makarov nabojnica - ale vacsinou vyhodi aj tu.
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

volmet
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa volmet »

Z CZ P10C mám zatiaľ pár stoviek, úplne bez problémov. Žiadne mozole či odreniny. Len pri nosení vo vnútornom púzdre mám na tele otlačené logo CZ :lol:
Prvá zbraň bez vonkajšieho kohúta - ešte som sa neodvážil nosiť s nábojom v komore. Nosím natiahnutý spúšťák, no komoru prázdnu. Proste si musí získať moju dôveru :wink:
Oproti CZ 82 čo som nosil doteraz 9 rokov, úplne iný level presnosti - pripisujem hlavne mieridlám.
Čo som ale nepoznal a neviem ako sa ku tomu výrobca stavia - pri prebití sa záver spustí sám po dorazení zásobníku.
Nosí sa dobre, drží sa dobre, streľa dobre.
Dávnejšie preberané problémy s tuhosťou chodu záchytu záveru a zásobníku nepoznám.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

volmet napísal:...
Čo som ale nepoznal a neviem ako sa ku tomu výrobca stavia - pri prebití sa záver spustí sám po dorazení zásobníku.
...
Túto fičúru v našich končinách tuším začal presadzovať Kuracina svojou minimalistickou koncepciou plechového záchytu. Je to iba o zauhlovaní stykových plôch, ak sa Ti to nepáči, je veľmi jednoduché sa toho zbaviť - podľa znalostí, schopností a odvahy svojpomocne alebo puškár v susedstve :wink:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Google pistol auto forwarding
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"