CZ 75 SP-01 SHADOW

elegant_elgamal

CZ 75 SP-01 SHADOW

Príspevok od používateľa elegant_elgamal »

Caute chlapi,chcem sa vas popítať na tuto zbran,velmi sa mi páči,zo všetkych stran na nu počuvam chválospevy.Neviete mi poradit aku ma životnost,lebo som sa dost začal venovat IPSC aby mi aj niečo vydržala :roll: Teraz mam jedneho Rakušana ale moc mi nesedí a uvažujem aj nad K-100,do coho by ste išli :?: Moje požiadavky aby bola presna,spolahliva,mala vysoku životnost,može bit aj tažka to my nevadi.Za radi dakujem :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Shane
popítať , bit , to my nevadi , radi
popitat - popytat

bit - byť

my - mi

radi - rady

Nehnevaj sa , ale musel som reagovať :!: :wink:

Ináč , táto zbraň je jednou z najvydarenejších , no musím sa zopakovať , že výber bude len a len na Tebe . Nezáleží na tom , aké názory sa dozvieš 8)
Asi si si neprešiel celé fórum :cry: , takže sa pozri okrem iného aj na :

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=414
Naposledy upravil/-a arminius v 29 Dec 2008, 12:34, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Shane-Shadow je super mašina,len trošku drahá :lol: Podstatné je mať zbran hlavne spolahlivu :wink:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

arminius- DAKUJEM njekedi ma bolja ocy ked toto cytam :shock:
Viem ze aj mne moze selhat pistole ale... k veci...

Shane ak si cital strelecku revue pripadne ine clanky o MS IPSC na BALI tak drviva vacsina CZ SR strelcov aj zopar amikov strielalo SPeckami...
Je to dobra volba pre IPSC ci ine sutaze aj ked mozno nie najlacnejsia ale urcite nie najdrahsia ber to ako prvotnu investiciu :)
Chcel by som ta vsak upozornit ze zbran ktoru ty kupis resp. dostanes v predajni je drobatko ina (surova) ako ta ktoru ma A. Tyc ci M. Vysny a musis este na nej popracovat doladit proste tuning aby ti sadla a bola tiez spolahliva ako spominal BALISTIK
Tiez by si mohol byt sklamany po rozborke :(
Inak povedane vnutorne opracovanie jemne povedane cene vobec nezodpoveda...
Ale to nie je len pri SP bohuzial to je uz taka choroba CZ vseobecne. Cest starsim vynimkam :P
Co sa tyka K-100 precitaj si prislusne vlakno a urob si vlastny nazor ale pokial to nie je u teba o peniazoch a mozes si dovolit shadowa tak sem snim :wink: :wink: :wink: :lol:
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

noacoak: pod to sa podpíšem, stará výroba 75tiek z dôb čssr je materiálovo na inej úrovni ako v súčastnosti a zbrane ktoré idú pre vrcholové súťaže nemajú s produkciou určenou pre export nič spoločné, schválne píšem "export" pretože to čo ide na trh v čr a sr by zámorie poslalo naspeť v bedni s velkým nápisom Fu*k You :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved to je všeobecne zname,že klasiky predávané u nás niesu prva trieda :cry: ,ale za cenu prvej triedy :cry: Nám blbcom Slovákom a Cechom to stačí :!:
eager_knuth

Príspevok od používateľa eager_knuth »

Mám odstrielané s K100 už dve sezóny, ale stále mi vrtala v hlave Shadowka. Až toť nedávno sa mi naskytla možnosť si ju odskúšať. Dojmy sú veľmi dobré. Zbraň mi sadla veľmi dobre do ruky (to je ale individuálne), príjemný spätný ráz, tým že má ťažký predok tak moc nekope (aj keď si myslím, že K100 sa v tomto chová ešte lepšie vzhľadom na systém uzamykania), výborná spúšť v SA režieme. Čo sa mi však nepáčilo bola spúšť v DA režime, v tomto je K100 podľa mňa lepšia a o resete nehovoriac. Takže zostávam pri K100. Čo sa týka životnosti tej ktorej zbrane tak to môžem len dôverovať údajom výrobcu, 50-100k so ešte nebuchol. Takže zaver pre Shane, išiel by som do K100. Porovnateľná zbraň za lepšiu cenu, servis atď...
elegant_elgamal

Príspevok od používateľa elegant_elgamal »

Dlhšie som tu nebol,tak vám dakujem za všetky príspevky a rady.Dalej som rad ,že je tu asi vela učitelov Slovenčiny,aspon sa naučím písať :lol:
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Svoju skusenost s touto zbranou som popisal pri inej teme
http://webforum.sk/viewtopic.php?t=1461&start=30
Na IPSC je vynikajuca. Zistis to po niekolkych porovnavacich meraniach si casu na parkure. Aspon mne sa s nou darilo rychlejsie mierit. Prispieva k tomu dokonala vyvazenost zbrane. Zadrzky, o ktorych pisem su fakt. Treba sa s tym zmierit. Na treningu nevadia a pri preteku si treba kontrolovat strelivo :) Ako je popisane vyssie, nie je to K100. I ked ma mozno dnu skaredsie spracovanie, asi by som pri volbe k100 kontra CZ ani na sekundu nepremyslal. K100 ma potencial, ale profiluje sa ako buduci nositel nobelovej ceny v skolke. Cesta dalekaaa :roll:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Shane
Dlhšie som tu nebol,tak vám dakujem za všetky príspevky a rady.Dalej som rad ,že je tu asi vela učitelov Slovenčiny,aspon sa naučím písať
Kua , Shane , Slovenčina sa píše s malým " S " ,
čiže takto " slovenčina " :wink: :roll: :P :lol: :lol: :lol:
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

K 100 mam aj ja. Som snou spokojny ale nelubi sa mi ze je od vyroby nastrielana na spodny okraj pri strelbe na gongy mi to robi mensie problemy, co u cz a u glokov neni.
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Málo sa tu píše o tejto zbrani. Prosím o skusenosti lebo si ho plánujem kupiť. Poteší ma všetko ohladne tochto modelu. Ďakujem všetkým. 8)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Dakujem toto uz mam prestudovane. Myslel som skor osobne skusenosti z touto zbranou!!
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Ako vidím málo používatelov shadowa chodí na forum. :?
Alebo sa im nechce písať?
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"