Dilema CZ 75B vs Smith & Wesson SD9

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Falcon666 napísal:... na denné nosenie mám inú zbraň.
... Chcem to ako ďalšiu zbraň, záložnú a pre potešenie.
Taký detail - vieš oboch tých kandidátov bez problémov denne nosiť?
Nespomínaš, čo nosíš teraz. A ako už bolo spomenuté, sú to trocha odlišné zbrane a napr. nie každý vie a chce skryto nosiť 75-ku (kvôli hmotnosti a veľkosti).
A toto má byť záložná zbraň, ako píšeš.
Používateľov profilový obrázok
Falcon666
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa Falcon666 »

Mám Rugera SR 1911 0.45 ACP, to je väčšia zbraň ako CZ75B. Nosím ho už viac ako rok.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Pod pojmom zalozna zbran chapem nieco ako Walther PPS, Ruger LC9, moze byt aj PPK, nejaky maly lahky 2"revolver, pripadne vreckova pistol typu Ruger LCP, Taurus PT 22, 25 ci CZ 92. Proste nieco male, uzke, lahke, co mozes bez problemov nosit aj v lytkovom puzdre. Nie vzdy sa daju nosit obe zbrane na opasku, prip. v podpaznom puzdre.Ty chces nosit obe zbrane vo velkosti Full Size. Ako dlho Ta to bude bavit tahat so sebou tu zataz ? Este dobre porozmyslaj, kym nieco kupis, aby si tu potom o mesiac-dva nedaval inzerat na predaj zbrane.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

zrejme pod zaloznou zbranou mysli, ze ju ma v trezore a ked sa hlavna pokazi, ma tuto.
Používateľov profilový obrázok
Falcon666
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa Falcon666 »

matus69 napísal:zrejme pod zaloznou zbranou mysli, ze ju ma v trezore a ked sa hlavna pokazi, ma tuto.
Správne, ale nepredpokladám, že by sa mala 1911 kaziť.
Vyberám si aj podľa toho, čo sa mi páči a prípadne cenovo dostupné podľa mojej nastavenej ceny. A hlavne kaliber 9 mm.
Ešte si plánujem kúpiť aj iné kvalitky, ale to bude o nejaký ten rôčik 8)

Nebudem nosiť dve naraz, ale iba jednu a s Rugerom som spokojný, som dosť vysoký, váhu takmer necítim.
CZ by nebol problém.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"