Skúsenosti s CZ 75 TS

gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ako píšeš : ... druhým červíkom na spúšti, z hora od záveru, sa nastavuje "spätný" chod spúšte. .... nazývaš spätný chod , ja "voľnobeh" , lenže ako píšem začalo to po 80-tých ranách neodpalovať bycí mechanizmus . A to som chcel ešte trochu skrátiť "voľnobeh"- mrtvý chod na začiatku spúšte . tak skúsim . Len som myslel či to nemôže byť špina okolo vyhadzovača , záchytu kohúta , pružinky záchytu a pod. alebo s plastovou spúšťou/ kohútik/.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Cerviky treba lepit modrym Loctite.
Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 494
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa mondo »

V plastovej spúšti to myslím neje zapotreby, tam sa to len tak neuvolni.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

po včerajšej rozborke okrem poistky , vyhadzovača , zachytu , tiahlo spusta som všimol že ked natiahnem bicí kohútik ručne tak spúšť odpáli , ale ked záverom sa natahuje bicí kuhútik tak spúšť neodpáli , podla mna tiahlo spúšťa sa šúcha o desatinku mm spodku záveru a trochu záver na ľavej strane , ho postrčí o málinko dole smerom ku šachte a "akoby sa zaseklo " , o tom je aj vyšuchane na dotykovom mieste , pokiaľ záver sa nedotkne tiahla spúšťa tak tiahlo zostane vo vyššej polohe a vtedy bicí mech. s kohútom sa odpáli . podľa mňa keby sa dalo trochu doleštiť dotykové plochy a tiahlo by neposunulo dole , tak aj spúšť by sa dalo nastaviť v rámci limitov . Podľa mňa pokiaľ podľa výroby sa dá nastavovať s nastav skrutkymi v medziach , tak nerozumiem prečo by som mal povolovať späť a to ešte som sa nedostal do krajnej polohy so spúšťom.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Poradte niekoho kto by vedel dodať novú hlaveň na TS-ko, moja sa porúčala.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

M-Hunt?
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Som z RA tak niečo bližšie by sa nenašlo?
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

v Spišskej novej Vsi majú predajňu, pokiaľ viem majú tam obchodný podiel. Druhá vec je že tú hlaveň pošlú najbližšiemu obchodníkovi so zbraňami na ktorého si ukážeš.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pokial si z Revúcej, tak to skus poriesit cez Barlov v Roznave (je to asi k Tebe najblizsie). Bezne obchoduju s M-Hunt. Aj mne od nich brali jednu CZ-tu a bola to otazka 2 dni.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

chcem vymaniť mierenie , čiže : mušku a cielnik . teraz mám 3mm široké cielnik aj mušku , mne sa to zdá byť široké a neviem sa s tým zmieriť tak to dávam preč a objednal som 2mm -ovou šírkou mušku aj cielnik LPA . čo myslíte ? pomôže či uškodí alebo ani jedno ani druhé :D
Používateľov profilový obrázok
Albert
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa Albert »

Pár fotek, už trochu upraveného Orange:


https://youtu.be/GArYPoxqUmA
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

pekné.....
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Zvazujem kupu CZ 75 TS, chcem ju na IPSC aj na mierenku KVvZ. Nikde vsak nemozem najst aky odpor spuste ma tato zbran. Majitelia TS, ake odpory spuste ste si namerali na Vasich pistoliach ? Mam na mysli odpor spuste zbrane z krabice, nie po upravach. Mali ste niekto aj menej ako 1kg ?
Používateľov profilový obrázok
Albert
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa Albert »

z fabriky má 0,8kg. Zvýšení odporu spouště se řešilo tady: http://www.strelectvi.cz/forum/post399261.html#p399261
když půjdeš pár stránek dozadu, jsou tam i jiné fígle jak odpor navýšit.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ja som meral svoje cz75TS z továrne a mal 1080g. ale veľmi záleží kde ten háčik merača položí ten dotyčný ktorý meria . Odmeral som aj 850g aj 900g , ale ked dáš trochu do stredu tak som mal 1080g čo je dosť na hranici . a som podkladal podložky pod biciu pružinu a je trochu citeľne tvrdší . no potom som to už nemeral .
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"