CZ 97B

Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years

CZ 97B

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Zdravím milovníkov strelných zbraní

Uvažujem nad kúpou CZ 97B a chcel by som počuť názory ľudí čo s ňou mali tú česť. Či sa oplatí kúpiť ak si chce človek dopriať dobrú, presnú a vyváženú .45ku na terčovú streľbu. Vopred ďakujem za príspevky
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to jedna s najpresnejsich zbrani od CZUB s akej som strielal.Niektory uzivatelia sa stazuju na priečenie naboja v okienku,ale to bude chybou nabojov.Krasny,velky kus zbrane ,vyborna ergonomia,super knedlomet :lol:
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

strielal som z marksmanovej a musim povedat ze som neveril ze je to od CZ.
Kludna a velmy velmy presna pistolka. Ich najlepsi produkt.
Priatelka s nou strielala tiez uplne v pohode.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Poctivo som ju skusal :D /jeden den 400ran/ a iba potvrdzujem co pise Skemro a Balistik. Je to fakt vydareni model. Este lepsie sa mi s nou striela ako zo 75tkov. 8) Keby som chcel na sport strelbu 45tku tak by to bola prave CZ97. :wink:
friendly_mccarthy

Príspevok od používateľa friendly_mccarthy »

Má ji kamarád, je opravdu přesná a klidná při střelbě, na terčovku bezva, ale je velká, těžká s relativně malou kapacitou, takže na akční disciplíny a na nošení se zase tolik nehodí.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Sincityman, samozrejme som myslel ,,tercovku,,. A velka a tazka je to fakt, ale prave na tercovku je CZ97 akurat. Teda to je moj pocit, aby ma tu nekamenovali. :wink: Mne sa lepsie drzi ako 1911 a zda sa mi kludnejsia. A ten moj kamos ju aj nosi. Vsetko je o zvyku. :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nosiť sa dá (takmer) všetko, aj panzerfaust na chrbte. Jak hovorí kuro159, je to len vec zvyku.
Len mi povedzte, bo si fakt ani za svet neviem spomenúť, ako má ČZ 97 riešené uzamykanie? Klasicky "čezeťácky" s dvomi ozubmi? Lebo mne sa stále neviem prečo marí, že kvadratickým blokom do výhodzieho okienka. Tak jak to je?
:?:
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Hezky! Potešil si ma. S mojou pamäťou to potom asi nebude také zlé. :D
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

chlopi ten návod je super ale nie všetci majú angličtinu ako druhí jazyk takže niečo zrozumiteľnejšie :D :D

http://www.czub.cz/navody/cz97_cs.pdf
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Od dnes mam peknu zachovalu Cz 97 aj ja.Je krasna v ocelovom modreni,malo buchana,moj typ do 500ran.Na cz je relativne vyborne spracovana,ked to porovnam s klasikou 75.Krasny kus zeleza,este ked skusim hodim info :lol:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:58, upravené celkom 1 krát.
friendly_cohen

Príspevok od používateľa friendly_cohen »

ahojte! chcel by som kupit nejaku 45-ku,neviete o nejakej? ako je to s kupenim zbrane (kupujuci SK,predavajuciCZ?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja som tiež mladsi ale mam rad 45-ky :lol: keby sa nasiel dobry kupec asi sa dam aj presvedcit ze milacika pustim,uz ju mam dlho :twisted:
friendly_cohen

Príspevok od používateľa friendly_cohen »

Kolkoby si chcel za milacika?
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"