CZ 85

elegant_mccarthy

CZ 85

Príspevok od používateľa elegant_mccarthy »

Ahojte chcem sa len spýtať či je vhodná pre mňa ako začiatočníka CZ85 ktorú som si zakúpil. Strielam športovo
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Veď ty musíš vedieť , či sa ti dobre s ňou striela:) , čo spravíš ak ti niekto povie že je na hovno ? toto zaleží len a len na tebe a už si ju kúpil.. tak to nerieš.. strielaj ...
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

duros

Si ma predbehol ...dobre hovoríš !

vlado 86
Aj tu máš krátku odpoveď ... :wink:

http://www.czub.cz/cz/catalog/79-pistol ... _85_B.aspx
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Kúpil si dobre, len si ju musíš nastrielať na konkrétne strelivo a to si musíš nakúpiť vo väčšom množstve.
elegant_mccarthy

Príspevok od používateľa elegant_mccarthy »

no chlapi uz som s nou strielal a super...nabijam naboje geco a som s nou maximalne spokojny....akurat pažbičku som musel vymenit....
podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa podes »

Čo, majitelia 85-iek už vymreli a ja som sa dnes stal "Posledný Mohykán"? I tak, konečne je už doma, síce jazdena, ale málo strieľana, skôr trezorová uloženka. Vývrt je v poriadku. V pondelok alebo stredu sa ide prihlásiť a potom rýchlo na strelnicu otestovať presnosť, funkčnosť a čo jej bude sadieť. Keď sa s ňou zahrejem a bude mi to šlapať, dostane neskôr sestru alebo brata.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Podes, tak nech ti robí len radosť a nech ti záchyt záveru (či jak sa spisovne volá ten bazmek) tak skoro neprdne!* Inak je to fajn zbraň a zje, čo jej dáš. Teda... mala by.
:wink:

*Až ti prdne, pokoje sa mi ozvi, poradím, čo a ako. Zvlášť, ak ti v súčasnosti vyrábaný náhradný diel nebude tak nejako pasovať do (skôr vyrobeného) rámu.
podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa podes »

O tom záchyte som už čítal, tak to očakávam. Len dúfam že sa to nestane niekde na pretekoch (začiatky sú vždy ťažké ). Pasujú do CZ85 aj zásobníky zo 75-ky? Chcem aj vymeniť mušku a cieľmi, no neviem ako dať dole muchu, z boku nemá zaisťovací kolík len z vnútra záveru je vidieť že tam je mucha nalysovaná alebo naskrutkovaná. Poraďte ako na to.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Chlapci nosia vzdy zo sebou nahradny zachyt. Preventivne menia po 4-5k ranach.
Zasobniky by mali pasovat aj z K100, cz85,jericho.
V povodnych stoja pruziny za staru belu odporucam vymenit alebo stale natahovat.
Apropo:aku disciplinu sa chystas sutazit?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

To si píš, že sa Ti to stane práve a iba na pretekoch! :twisted:
Prílohy
zlomený záchyt.JPG
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

jeden zachyt na trening a druhy na preteky, a je po "probleme"
podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa podes »

To sa povie, vymeniť na pretekoch, alebo jeden na pretek a druhý na tréning. Dočítal som sa že na 85-ky sa originálne záchyty nedajú zohnať, vraj ich už nevyrábajú a nove tam nepasujú. Je tam potreba niečo upraviť, tuším prevŕtať (zväčšiť) otvor. Potom treba dúfať že sa to stane na tréningu a mať doma v rezerve dva nové.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Jack
tiez mam CZ-85B,rok vyroby 2004.Vela toho nastrielane nema,asi do 1000ran,ale mam trocha obavu ak mi odide zachyt -co potom.Radsej by som to riesil skor,nie az k tomu dojde.Co by si mi poradil ? :(
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Naposledy upravil/-a Miro389 v 08 Feb 2015, 21:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Záchyt záveru je u CZ 75/85 jedna z najviac ničených súčiastok, hlavne pri väčšom počte rán. Netreba hneď objednávať z e-shopu CZUB, spolu s poštovným je to predražené. Mnohí puškári ich majú v zásobe, treba sa najprv popýtať u nich.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"