CZ Duty

Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

S CZ som neriesil este ziadnu reklamaciu,ale u Glocka ak ti v ramci reklamacie menia hlavnu cast zbrane,tak ak odovzdas povodnu tak nova ti dojde s rovnakym cislom. Cize nevybavujes nakupko a kartu zbrane nanovo.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Adrian: radšej sa spýtať na svojom oddelení Zbraní a Streliva. Zákon nepozná znehodnotenie hlavnej časti zbrane ale iba celej zbrane. Ak by ti tú hlaveň chcela zbrojovka nechať, tak proste k novej dostaneš novú kartu zbrane a starú budeš musieť uchovať. Keby ti vydali novú s takým istým číslom bol by to ideál. Inak súhlas s Abakanom, takúto nehodu môže spôsobiť veľa vecí, prekalenie materiálu v tom konkrétnom kuse atď. Nemám príliš rád súčasnú produkciu CZ, ale toto nie je dôvod prečo by som ju odsúdil. Pokaziť sa ti koniec koncov môže všetko, otázka je ako často sa to stane a ako sa postavia k tej reklamácii.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Ale zakon nezakazuje rozpredaj zbrane po jej castiach a to aj hlavnych. Anologicky pouzit pri tomto pripade to je podla mna mozne.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Jo ale ak tú hlaveň zbrojovka nebude chcieť na seba aby nemala zbytočné papierovačky, tak sa toho nezbaví a bude to musieť opatrovať. Ale veď nepredbiehajme, určite nás informuj o ďalšom progrese.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Urcite dam vediet,
v pondelok alebo v utorok ide kver do obchodu a 30 dni vyckam. Som zvedavy..
EDIT: 16.4. Reklamacia, cakam.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Takze od reklamacii ubehlo skoro 40 dni a mne prave dochadzaju nervy- asi to budem riesit odstupenim od kupnej zmluvy a € naspat.
Tento vikend je treti pretek, ktory som missol. Kurz, ktoreho som sa zucastnil mi bude na dve veci, ked nemozem trenovat a po dvoch mesiacoch si asi z neho vela pamatat nebudem. Predajcovi som volal volal dva krat- prvy krat spomenul ze pistol bude cestovat stylom predajna- dovozca- CZUB- vyrobna v Kremnickych Baniach, stade mozno spat do CZUB a naspat, to iste mi potvrdil pan zo zbrojovky na veltrhu. Ja som si ale pistol nekupil aby cestovala ale aby som travil pekne vikendy ako tento na strelnici,
Takze ak sa v pondelok zle vyspim posielam odstupenie od zmluvy. Napada ma len ako to potom bude s papiermi- nechal som im pistol aj s preukazom zbrane (zadokumentovane), ako sa to potom riesi u prislusnikov?
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Preukaz zbrane im je naco? To ich nema co zaujimat.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

ja by som odstúpil od zmluvy, ak sa to dá, trvať na vrátení €.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

krupitch napísal:Takze od reklamacii ubehlo skoro 40 dni a mne prave dochadzaju nervy- asi to budem riesit odstupenim od kupnej zmluvy a € naspat.
Tento vikend je treti pretek, ktory som missol. Kurz, ktoreho som sa zucastnil mi bude na dve veci, ked nemozem trenovat a po dvoch mesiacoch si asi z neho vela pamatat nebudem. Predajcovi som volal volal dva krat- prvy krat spomenul ze pistol bude cestovat stylom predajna- dovozca- CZUB- vyrobna v Kremnickych Baniach, stade mozno spat do CZUB a naspat, to iste mi potvrdil pan zo zbrojovky na veltrhu. Ja som si ale pistol nekupil aby cestovala ale aby som travil pekne vikendy ako tento na strelnici,
Takze ak sa v pondelok zle vyspim posielam odstupenie od zmluvy. Napada ma len ako to potom bude s papiermi- nechal som im pistol aj s preukazom zbrane (zadokumentovane), ako sa to potom riesi u prislusnikov?
Prosim Ta, ktory predajca po Tebe pozadoval odovzdanie preukazu zbrane? Skoda, toho preckaneho casu v sezone.
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Merkutia.net v Topolcanoch, majitel obchodu tam nebol a predavacka prvy krat riesila reklamaciu ostrej zbrane (koniec koncov aj ja, dufam ze naposledy) a nebola si ista, tak som ho prilozil a zaevidoval to.
Ten premrhany cas mi spominat ani nemusis, je dost mozne ze pre tento rok som skoncil. Kazdopadne odstupenie od zmluvy je uz zalepene v obalke a rano posielam.
Vedel by niekto povedat, ak bude odstupenie vybavene kladne, co ma caka s papiermi? Zbran je pisana na mna, existuje nejaky iny sposob ako previest vlastnictvo zbrane na predajcu, ako prepis?
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

Takze dnesnym dnom- 20.6.- t.j. dva mesiace od reklamacie a mesiac od odstupenia od kupnej zmluvy je vec vybavena- prisla mi posta s papiermi na odhlasenie a prisli mi prachy na ucet.
Pristup sa mi ale nepacil- kazdy tyzden som raz, dva-krat telefonoval kedy to vybavia- nech viem ci mam ratat s dalsim presranym dnom alebo tyzdnom, vzdycky to bolo o tom sef tu nie je, zajtra to vybavi.... ked uz sa slubili ze to vybavi, tak peniaze chodili dva tyzdne- uctovnicka na materskej, sef tu dnes nebol apod.
Chapem, ze mozno som sa trafil do datumu ked mali viac starosti apod, ale to ze mi u nich stala vec za nie male peniaze a nevedeli sa vyjadrit narovinu kedy mi bude vyhovene ma teda stvalo. Co ma nasralo viac je to, ze som musel stale volat ja aby som sa informoval ci si plnia svoje povinnosti- ANI JEDEN telefonat typu dobry den Pan ABC, Vasa vec sa ma takto a takto a bude vybavena vtedy.
Suma sumarum. Cezetu si nechali, ja mam dva pekne mesiace bez strielania za sebou a od pondelka sa vytiesam z H&K P30L a ak zajtra nebude snezit tak ju prubnem na LOSke. Tiez sa nemozem dockat ako popredavam tu furu lavackych puzdier na P-07 co mi doma lezi, ale to patri inam.
Dakujem vsetkym za rady a pomoc, vidime sa v HK fore :)
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

planujem kupit cz p07 duty 9mm. ako zistim ze kde bola vyrobena a ci sa nejedna o tie vadne serie ?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Napr. tu mas zrovanie.
http://www.thetruthaboutguns.com/2014/0 ... inx_vs_cz/
V diskusii je zaujimave ako ludia popisuju, ze Cz su excelentne zbrane. S tym sa da suhlasit, kedze to pisu Americania. Na ich trhu sa umiestnuju vyrobky vyssej akosti ako napr. u nas.
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

kde sa da kupit sphinx ?
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Napr. tu:
http://www.1911.sk/sk/kategoria/262/sphinx/

Cena bude trochu inde ako CZ :shock:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"