CZ 50/70? CZ 82/83 ?

Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

83ka je pre zenu na strielanie lepsia a aj jej cena na trhu je vyssia. Ale zasa 70tku v pohode mozes nosit v zadnom vrecku na rifliach. :-)
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Oproti 82/83 je 70 vyrobená z blata. Nekvalitný materiál záveru, ale aj tela zbrane sa oderie a vyklepe už po pársto ranách a nasledujú iba problémy. Predovšetkým na závere sa odrazom bicieho kohúta pri natiahnutí vyklepe priečna drážka v blízkosti blokácie zápalníka, ktorá ju môže znefunkčniť. Ochrústa sa aj miesto na čele záveru, kde sa opiera záchyt záveru - strelecká pohotovosť. Záver potom padá zo záchytu. A aj ten ospevovaný "modernizovaný dizajn črienok" je akurát na to, aby v dlani vymlátil bolestivé miesto!
ondro21
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa ondro21 »

Moja zena si 83 chvali. Mozem len odporucit.
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Dali by sa na CZ 50 dať nové, väčšie mieridlá, ako má napríklad K100?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

vsetko sa da, a budes sa moct pochvalit ze mieridla + robota stali viac ako kver.
Používateľov profilový obrázok
ppapso
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 4 years 6 months

Príspevok od používateľa ppapso »

Frankie napísal:Dali by sa na CZ 50 dať nové, väčšie mieridlá, ako má napríklad K100?
Nedával by som to tam. Tie mieridlá sú pre nosenie akurát. ČZ 50 tka je výzorovo pekná zbraň a väčšie mieridlá by ju zoškaredili. A aj s tými čo má sa dá veľmi presne strieľať. Možno by som na ne dal maximálne reflexné bodky.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"