CZ vz. 45

bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

http://www.forum.gunshop.cz/pistole-ra- ... 67-75.html

Ze vraj ano, ak zasobnik z CZ 92 je na spodny zachyt.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Z vlastnej skúsenosti - áno je. Pokiaľ sa jedná o staršiu CZ92 ktorá ma spodný záchyt zásobníka, tak ako píše Bus Driver.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

stal som sa majitelom CZ 45 za cenu nakupka :D
Nikdy predtym som to v ruke nedrzal, ale ostal som kukat ked som ju naprazno bez zasobnika obtiahol a kohut neostal natiahnuty.
Kukam, DAO ale ani pretlacit kohut nejde. Predpokladam, ze to nie je standardny stav a niekto sa v tom vrtal.
Alebo to ma zasobnikovu poistku a DAO funguje len so zasunutym zasobnikom a nabojom v komore?
Nejake tipy, na co sa mam pozriet ?
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 02 Mar 2016, 18:48, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Nie je to nahodou normalne pri DAO?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

cojaviem, ale so zasobnikom to ide, asi je to vlastnost nie zavada
nespominam si kedy som mal naposledy v ruke zbran s DAO :D
sranda je, ze som mal odniekial zafixovane ze tieto minihracky su SA
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

45-ka je DAO so zásobníkovou poistkou. Vyberieš zásobník a nestrieľaš. Dobrá konštrukcia na nosenie IN. Podáva ti všetky náboje pekne do komory? SA sú Duo, Z a iné odvodeniny FN Baby.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Este som ju len priviezol a prihlasil, doma v obyvacke nechcem strielat, lebo uz nemam taku farbu na zamalovanie dier v omietke. Takze neviem ci zasobnik dobre podava :D
Buduci tyzden ju vyvetram, dostal som k nej asi 200 nabojov, tak mam aj spotrebak.

Inak fakt som bol presvedceny, ze vsetky tieto prcky su SA, bez zasobnika to s kohutom nepohlo co ma povodne len utvrdilo v tomto nazore :D
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Za tie prachy super kúpa :D Ešte nalep do drážky na závere svetlovodné vlákno -mierenie sa zlepší o 200%. Ak ti pekne podá od prvého do posledného náboja tak máš vyhrané. Zvyknú sa poohýbať vývodky občas pri zasúvaní zásobníka, hlavne ak to chceš rýchlo alebo nasilu. Pri streľbe si hlavne počítaj rany, nemá rada cvaknutie naprázdno, úderník sa porúča do večných lovísk dosť rýchlo potom. Ak ti vadí zásobníkova poistka, vyhodíš jednu pružinku a už tam nebude, ak si ju necháš tak ranu istoty nedáš :D
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Zasobnikovu poistku ti z nej demontujem ja.
A objednaj si vytahovac na CZ92. Cvaknutim naprazdno sa nenici zapalnik, ale vytahovac ktory ho zaistuje v uzavere.
CZ45 mam doma, bola to moja prva hracka, takze ak nieco, kludne volaj ;o)
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Isto vyťahovač? Kua a ja kupil nahradny zapalnik. Každopádne jej to nerobí dobre cvakať naprazdno.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Kľud bujny. Aj zápalnik sa zíde. Ja som svoj už menil.
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

bujny napísal:Za tie prachy super kúpa :D Ešte nalep do drážky na závere svetlovodné vlákno -mierenie sa zlepší o 200%. Ak ti pekne podá od prvého do posledného náboja tak máš vyhrané. Zvyknú sa poohýbať vývodky občas pri zasúvaní zásobníka, hlavne ak to chceš rýchlo alebo nasilu. Pri streľbe si hlavne počítaj rany, nemá rada cvaknutie naprázdno, úderník sa porúča do večných lovísk dosť rýchlo potom. Ak ti vadí zásobníkova poistka, vyhodíš jednu pružinku a už tam nebude, ak si ju necháš tak ranu istoty nedáš :D

Chcem sa opýtať vlákno akého priemeru a dĺžky nalepiť do drážky? Predávajú od priemeru 0,75mm do 2,5 mm. Dĺžku koľko asi?
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Skúšal niekto dať na CZ 45, alebo CZ 92 klip na nosenie bez púzdra?
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"