CZ 75 SP-01 PHANTOM

inspiring_satoshi

CZ 75 SP-01 PHANTOM

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Mate niekto osobne skusenosti s touto CZtou?
Rozmyslam, ze si ju zaobstaram ako nositelnejsiu variantu k mojmu Shadowu.
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

tuna, ak si este nevidel. http://www.youtube.com/watch?v=2_hr-9F516s

uznavam, osobna skusenost to neni :)
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Videl, dakujem. Ved uz mam cely youtube vykukany. :D
A vsade ju chvalia.
Tak teda asi pojdem do toho. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len skoda ze ma spustak taky ako klasa CZ tvrdy ako fras,najlepsie by bolo tam dat aspon bicie kladivo zo shadowa,ma aspom nizsi ozub.Na danom videu mu skace ako stepna koza :twisted: Tvrdas mal asi zly uchop :wink:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

o 1 zavade viem cca 15 kusov islo naspet do CZ asi po 3r pouzivani zacal trochu "blbnut" ram prejavovalo sa to v zime a to tak ze 1 zasobnik bol nabity a vystrielaniy v poriadku ale po prebiti ten novy zasobnik jednoducho vypadol a az po chvile pravdepodobne po vychladnuti zbrane fungoval ako mal ..... pravdepodobna "zavada" bola v roztahovni materialu a jednoducho nezachytilo zasobnik ..... ak nezabudnem popytam sa ti na to ako to dopadlo ....
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Vsak jasne. Spust sa so Shadowom neda porovnat.
Ale na " obrannu " strelbu podla mna sa viac hodi.
Prekvalila ma ale na nej sirka zaveru, aj ramu. Je o poznanie hrubsia ako Shadow.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

madkiller: oplatí sa ti to naozaj? Tá zbraň je ľahšia to áno, ale veľká je cca rovnako, spúšť a mieridlá to bude mať podstatne iné aj tak, takže systém jednu nosím s druhou trénujem tu nebude úplne funkčný, keby si chcel niečo menšie tak možno ten ich Rami, ale ak ideš brať rovnakú veľkosť, tak by som skôr pozrel inzerciu na nejaké Tanfoglio.
eager_wilbur

Príspevok od používateľa eager_wilbur »

To vypadúvania zásobníku v zime môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť.Dialo sa to keď bolo menej ako cca -5.Na druhej strane keď chceš prebiť a zbraň držíš príliš silno tak ti zásobník nevypadne,musíš uvolniť úchop až tak zásobník vypadne.Ten plast je celkovo divný.A tiež je pravda že pri streľbe skáče ako koza. Ja mam Shadowa a na nosenie som poriešil CZ 2075 Rami v 40sw.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

takze co sa tyka zasobnikov :
co mam informacie dialo sa to u 1 vej serie a sposoboval to ram "privrel" vypustac a ten sa nevratil do pozicie aby zaistil novy zasobnik v CZ zavadu odstrnili zasahom do ramu(modifikovali/zvecsili otvor) zbrane odvtedy funguju ako maju aj za minusovych teplot nepoznam majitelv "poslednych" serii takze ti nezostava nic ine len dufat ze to maju vyriesene ... pripadne mozes skusat tuto zimu alebo si prenajat mraziarensky box :twisted:
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

juro napísal:...Na druhej strane keď chceš prebiť a zbraň držíš príliš silno tak ti zásobník nevypadne,musíš uvolniť úchop až tak zásobník vypadne...
WTF....tak toto ma trosku zaskocilo. :shock:
musim to ist este vyskusat

->Zoid:1. ja osobne velmi velkost / zbrane / nemusim riesit :D
2. to ja zas nie som taky zaryty fanusik CZ, ze by som musel ist
rovno do RAMI.

P.s.: ako zistim ci moja nadejna nepatri do inkriminovanej 1. serie?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Veľkosť zbrane nemusíš riešiť a tých 380 gramov áno? :)
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

No, velkost neriesim.
Ale ked uz ma ma nieco 24hodin " tahat " na opasku, tak nech uz ma aspon o tych 380g menej.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

madkiller napísal:P.s.: ako zistim ci moja nadejna nepatri do inkriminovanej 1. serie?
tak hladaj "najcerstvejsi" rok vyroby ... inak ti nviem poradit :(

v pondelok by som mal vediet(dufam) r.v. tych co poznam
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Tak ja zistim r.v. a potom pm.
Inac velmi ste tu toho Phantoma nevychvalili.
Ja sa asi na to fakt vykaslem, kupim si G19 a budem ju nosit maximalne skryto, az tak, aby som na nu nevidel ani ja. :wink:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

..no pytal si sa na skusenosti .... su take ake su ..... prave preto "plastaky" moc nemusim ..... uvidm ci mi kacena zmeni nazor :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"