CZ 2075 RAMI

Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

Strieľal som z Rami v .40ke.Dovtedy som o nej rozmýšľal-potom už nie.Po každom výstrele mi dosť trvalo zrovnanie mieridiel a uchopu zbrane.Dvojstrel s umiestnenim druhého zásahu v terči bolo dosť problem.Uchop zbrane je na tri prsty a .40ka dáva celkom dobrý kopanec.
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa glock69 »

Promiň, ale to je pouze subjektivní pocit. Dnes mi je líto, že jsem RAMI prodal (hodila by se k shadowovi..), mě střílela po opravě v pohodě a ukočírovat šla velmi dobře. Je to o každém z nás.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

Ano,písal som o mojej skúsenosti, nie o teste v časopise-takisto ako ty.Každý má inú ruku,silu,očakávania požiadavky atd.
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Zdravim,nema niekto cz rami,chcel by som vyskusart na strelnici,strelnica je Dvorianky TREBISOV,takze ak je niekto VT,MI,TV,budem rad ked sa ozve. stano.haritun@centrum.sk
eager_wilbur

Príspevok od používateľa eager_wilbur »

Nenachádzam sa síce v tvojej lokalita,ale ak budeš mat cestu cez BB tak si kľudne môžeš streliť z mojej,mám Rami v 40 SW
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

pozeram ze tu uz roky nik nenapisal ani som tuna napozeral,dakujem ...kupil som medzitym G17
friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

Ma niekto nove/cerstve skusenosti s nosenim, strelbou? Mne tato zbran velmi vyhovuje, ale obavam sa ju kupit, pretoze testovany kus na strelnici mi poriadne kopal do prsta.
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa shot »

Mal som v ju - 9 mm, plastový rám - a nosil takmer rok. Spoľahlivá, presná.
friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

Na ceskom fore viaceri spominali problem s "brnenim" do ukazovaku pri strelbe. Bohuzial dany kus (kovovy) z ktoreho som strielal to robil tiez a po par vystreloch je to skutocne neprijemne. Nemal si podobne problemy?
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa shot »

RAMI nie je terčová zbraň. Viac ako 25-30 nábojov som z nej v slede asi nedal. Problémy s ukazovákom som nemal. Asi to je aj o citlivosti jedinca. A ráži. V .40 S&W to možno cítiť.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

shot napísal:Asi to je aj o citlivosti jedinca.
Ani moc nie, skôr o konkrétnom kuse tej zbrane.
Počul/čítal som viacero reportov od ľudí, ktorí ten problém pociťovali len u Rami-ny, u iných zbraní nie.

Ja osobne som skúšal dve. Z jednej mi tiež divne "brnel" ukazovák a na druhej nejako divne chodil záver, ako keby v zadnej polohe o niečo trocha drhol, možno o kladivo. Ten jeden či dva zásobníky síce cyklovala bez závady, ale dobrý pocit som z toho nemal.
friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

Dnes som strielal z RAMI P a absolutne bez problemov. Po par nabojoch to uz slo aj pekne dole na 25m.

Viem, ze to nie je tercova zbran, ale bohuzial ak ju chcem nosit potrebujem z nej vediet perfektne strielat a mat ju plne v ruke. Takze si to vyzaduje trening a ten musi zvladnut ona a aj ja s nou.

Aj ja som cital a aj si myslim, ze to zalezi od konkretneho kusu. Preto sa obavam kupit bez vyskusania.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Moja otazka ohladom tejto pistolky znie: Nestudi vas v lete pri noseni na tele? Respektive pri noseni na appendixe, nieje ten kontakt s kovom neprijemny?

Inak ja som ju skusil v lugri a nestalo sa mi nic take ako popisuju chalani, ziadne brnenie a podobne, s ergonomiou, to ako sedela v ruke a spol som bol maximalne spokojny, aj s presnotou na 15 metrov.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

to brnenie bude aj laboráciou streliva, mne magtechami pekne pomasírovala zápästie klasika...
friendly_mcclintock

Príspevok od používateľa friendly_mcclintock »

tompek: Ktore by bolo najvhodnejsie aby clovek predisiel takymto neprijemnym prejavom?
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"