CZ 75 Shadow vs. CZ 75 Shadow line

Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Osobne s tym skusenost nemam,ale vraj je Kadet v podstate polotovar a na konkretne telo zbrane ho musi dopasovat puskar. Ber to ako info z pocutia.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

ak sa vám to podarilo do 3/4, tak ste na dobrej ceste, treba podľa návodu upraviť pilníkom potrebné- vyznačené miesta. Mne adaptér nešiel nasadiť ani na začiatku vedenia záveru- pekne som sa zapotil....len daj pozor- na shadowa ide kadet 2.
Tu si prečítaj: http://www.barlov.sk/produkt-cz_75_adapter_kadet-21286
alebo o 2-ke tu: http://www.czub.cz/cz/catalog/79-pistol ... DET_2.aspx
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

vďaka. Hm ja mám jednotku Kadeta, takže asi nič z toho...aj keď aj mne sa zdalo žeby sa z toho vedenia záveru na Kadetovi upilovali trochu drážky a je to. Len samozrejme do toho nejdem vrtať
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

tu mas typka co nato robil recenziu, shadow je jeho home-defense zbran, tak si kupil aj toho kadeta, kolo tretej minuty hovori o tom, ze je to trosku urob si sam kit a ze je na niektorych miestach potrebne pobrusit.

LINK
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

tak to možno vyskúšam. Presne tam vpredu kde ti pilníkoval sa to zaseklo a aj mne sa zdalo že stačí dať dole troch materiálu a bude to. Ale niesom zbrojár a nemám gule vziať pilník. Nechám to na niekoho kto tomu rozumie. Inak vďaka páni.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

možno je to mimo témy ale práve mi podpora zákazníkom z CZUB poslala neasedovný mail:
Vážený zákazníku,
děkujeme za Váš zájem o zbraně vyráběné Českou zbrojovkou a.s.
Mohu Vás informovat, že na modely řady SP-01 doporučujeme používat pouze Kadet 2, proto také byla tato varianta Kadetu konstruována.


.....takže vsjo jásno....
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Nemate niekto informaciu, ci su momentalne dostupne pistole CZ75 z rady Shadow line na Slovensku?
Zaujima ma hlavne Compact vo verzii Shadow line.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

dovozca m hunt nemá? Skús tam

http://www.m-hunt.sk/obchod/category/131-pistole-cz

a moja posledná veľmi pozitívna skúsenosť pán Chudoba www.zbraneliberec.cz napíš mu. zavolaj. Budúci mesiac mi donesie niečo čo mi slovenskí predajcovia zháňajú pol roka a teraz mi povedali že možno na jeseň 2014, no a ja to budem mať v decembri a aj to len preto že vtedy ide do L.Mikuláša a mi to ešte aj dovezie. (jedna puška). Vrele doporučujem, všetko v ČR vybaví za teba, len mu pošleš papiere od Slovenskej polície
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Inak ten Compact Shadow Line je pekne drahy, tiez som sa on zaujimal, pan z Mhuntu mi povedal ze nejake kusy idu do vyroby ale skor ako zaciatok 2014 to nevidi.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ti co chcete nejake CZty co su u nas nezohnatelne,treba sa pytat u zlatych dealerov Ceskej zbrojovky v Cechach. Ak maju,vyzalohovat si ju,vybavit papiere a doviezt z Ciech. Po tom co koruna oslabila by mali byt este aj lacnejsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"