CZ alebo Glock?

eloquent_snyder

CZ alebo Glock?

Príspevok od používateľa eloquent_snyder »

Zdravím vás chcel by som tu nejaku radu a to vaham medzi CZ 75 sp 01 phantom a Glock 19 chcem to nosit aj do prace ale aj pouzívat na sportovu strelbu ak mate niekto nejake skusenosti tak poradte tu spravnu volbu dakujem.....
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

To je nekonecna debata, o podobnom sa tu pisla uz velakrat. Ja osobne si myslim, ze radsej chodit strielat so zbranou, ktora sa da nosit ako nosit zbran, ktora je viac na sportove ucely. Z mojho pohladu je dolezita komfortnost nosenia. Podla mojho nazoru na dynamicke discipliny postaci aj G19, na mierenku to zbran nie je.
eloquent_snyder

Príspevok od používateľa eloquent_snyder »

a co sa tyka spolahlivosti ako su natom tie dve zbrane?
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Ja viem povedat len za Glock, velmi spolahliva, nemal som zatial ziadny problem. Akurat jedna vec G19 neberie poloplaste od SB. Jednoducho sa vzprieci pri podavani do komory. Klasicke celoplaste idu spolahlivo a bez problemov.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Mne berie G 19 všetko.. aj poloplášte. Ešte som sa nestretol so strelivom, s ktorým by mal problém. Poloplášte nemá rada moja CZ 75.
eloquent_snyder

Príspevok od používateľa eloquent_snyder »

nič viac žiadne názory?
inspiring_rubin

Príspevok od používateľa inspiring_rubin »

elado co vies o vylepseniach DUTYny? inak myslim ze medzi phantomom a G19 to musi byt jasne na prvy omak a prvu gulu, rozhodne vyskusaj. Bud si GLock, alebo nie si.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Mám G19 gen 4 a zatial som nemal s SB soft point žiadne problémy. Je ale pravda, že nejaké kvantá som ich nevystrieľal. Vanto, tie zádržky nemôžu byť vecou jednej krabičky, alebo ti to robí pravidelne?
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Moja rada je: zober obe buchacky, aj CZ a Glock na strelnicu a vyskusaj. A urcite skus aj ine kusky
.vyber zbrane by sa nemal uponahlat.Lepsie raz skusit ako 100x citat. Urcite zozenies niekoho kto pozicia strelit par ran. A zaves si to na opasok, aby si mal predstavu ako sa to nosi.

Dalsia vec je otazka ceny. Ak financie neriesis, lepsie pre teba :) mas sirsi vyber. Mozno ze ti sadness zbran za viac penazi. Potom sa budes musiet rozhodnut kolko investujes, vratane prislusenstva.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Tak som to dnes naschvál testol, G19 zošrotoval celú krbičku SB soft point bez problémov, vrátane dvojstrelov a rýchlopaľby.
oci
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa oci »

Podla mojeho nazoru je Phantom uplny mackopes, ktory postrada vsetky vyhody zeleznej CZ-ty a naviac prehlbuje jej nevyhody. Je to velke na nosenie, ale nema to tazky zelezny ram, ktory by zlepsoval vlastnosti pri strelbe. Co sa tyka spolahlivosti, tak podla mna nic moc. Som v Afganistane v kempe s ceskou armadou, ktora ma zavedenu CZ Phantom a ked ideme na strelby, tak im to v tychto prasnych podmienkach moc nefunguje. Stale maju na palebnej ciare dake zavady a dost vela zbrani posielali na vymenu, lebo mali poruchy.
Glock 19 co maju zavedene Americke SF tu funguje so 100% spolahlivostou a moja G17 tiez nemala jedinu zavadu a to som tu vystrielal tak 3000 ran.
Ak chces dobre nosenie, spolahlivost, dobru cenu a lacny servis s moznostou pouzitia na sutazi.... Ber G19
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"