Vnútorný úderník vs. klasický kohút

- technické informácie...

Preferujete skrytý bicí mechanizmus alebo klasický kohút?

Skrytý bicí mechanizmus (SfA, SF)
48
55%
Klasický vonkajší bicí kohút
39
45%
 
Celkom hlasov: 87

bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Thunder, netvor dokumenty a hlavne negeneralizuj. Z témy Vonkajší kohút vs. vnútorný bicí mechanizmus si spravil porovnanie Safe Action vs. Decocker. Že sú to aktuálne často používané systémy neznamená, že nejestvujú iné, ktoré sa ti do rúk nedostali. Majitelia 1911 alebo P99 musia gúľať očami o čom, že to točíš.
thunder
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa thunder »

Dakujem ti za nazor, ale uz sa opakujes...
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

thunder napísal:P.S.: Nemám malé skúsenosti s apendixom. Nemám vôbec žiadne.
Ja som mal dostatočné skúsenosti s apendixom...ale už ho nemám, vybrali mi ho. :wink: 8) :lol:
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Dantes: zhovievavy usmev je a mieste, pri tom PMJ-ckarovi s ani necudujem ze v strese vyprazdnil zasobnik a hovno s prepacenim trafil, to ale patri skor do temy #StreleckyVycvikPolicieAleboSkorJejAbsencia ... Videl som trening chalanov z PMJ a ... a sak skoda slov, treba zazit.

... nikdy som tak ako 99% ludi z fora zbran v strese pri ohrozeni zivota nepouzil, ale poznam cloveka ktory ano a plati u neho 100% to, ze co mas nadrilovane to spravis. Preto podla mna aj pri jeho incidente padli 2 rany pri obrane voci nozu a teraz je kvoli tomu popotahovany od organov.
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

zásadne platí pravidlo - treba vyskúšať oboje a podľa toho sa rozhodnúť.Nikto nevraví,že ak niekto bude pri jednom tak že sa nemôže vrátiť k druhému..záleží kto si ako nadriluje
Napísať odpoveď

Návrat na "Balistika"