Zbraňová amnestia III

Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Hektor neblázni. Ak to je iba nejaký známy tak mu povedz ešte raz co a ako a kašli na to. Zbytočne tu za známeho riešiš... Ak nie tak nech si vymyslí čokoľvek. Alebo to urob zaňho :wink:
Ja som viackrát chcel pomôcť známym a neviem komu a často som z toho vyšiel ako idiot. Takže pomáhať treba. Len treba aj vedieť či z toho nebudeš škodny nakoniec ty :P jasne ze stále kecame iba co keby :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Presne tak canis. Prednesiem mu skusenosti inych, ale tlacit na niekoho nema zmysel.
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Ak to nasiel po dedovi z vojny to nebude problem. Ine by bolo ak by to bolo kupene na cierno napr. na pytlacku, (dedo kupil) nove to urcite nebude a ani boh nevie kto to mal v rukach a co s tym robil. Mohlo by sa zistit, ze tym niekto strielal na lesnu straz a pod. V ziadnom pripade by som si ciernu zbran doma nechcel drzat ci amnestia je alebo nieje. Rozdiel je len v tom, ze bez amnestie ihned po objave zavolas policiu aby si ju prevzali a zadokumentovali sami. Urcite ju chytis do ruky a podla toho vedia ci bola iba najdena, pouzivana alebo pred ohlasenim cistena.
Ak najde niekto municiu v lese tiez necaka na amnestiu, max ju este odnesie do srotu.
Používateľov profilový obrázok
suigan
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa suigan »

Za tri mesiace zbraňovej amnestie občania odovzdali 1019 nelegálne držaných zbraní

http://www.minv.sk/?tlacove-spravy-2&sp ... ych-zbrani
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

a KEU ich zatial spracovalo rekordných 140 , tymto tempom to budu robit este 3 roky
elegant_torvalds

Príspevok od používateľa elegant_torvalds »

A mna by zaujimala jedna vec ked to tak citam. Ze co ak ta zbran by bola stara kladivkova brokovnica?? ved tam balistika nepreukaze ci bola zbran pouzita na neake nekale cinnosti a co ak je v stave uz trochu ohrdzavenom vplyvom poveternostnych podmienok? to aj tak na polici poslu tu zbran na neaku skusku alebo co??? ak bude funkcna tak jej normalne vystavia preukaz zbrane a nechaju si ju v uschove pokial ju dotycny nepreda? alebo ju tam len ten jeho znamy odnesie a uz ju viac neuvidi? zaujimalo by ma ako to funguje teda.... alebo ak nebude strelby schopna tak ju znehodnotia a vratia mu ju ako expanzku???
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Isteže na balistiku pôjde, na balistike sa neskúma iba strela, ale aj nábojnica. Každá jedná zbraň na balistiku pôjde, čo sa zistí je už druhá vec.
Aj odovzdáš zbraň, ktorá nie je zakázaná (čiže bežné civilné zbrane, zakázané sú podomácky vyrobené a upravované, vojenské atď) po balistike ti ju vrátia, ak máš zbroják. Alebo ak si ho spravíš. Alebo ak si zaplatíš puškára, ktorí ti tú zbraň znehodnotí. Polícia pre teba nič znehodnocovať nebude.
Používateľov profilový obrázok
suigan
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa suigan »

Zbraňová amnestia úspešne pokračuje, za štyri mesiace občania odovzdali 1778 nelegálne držaných zbraní

http://www.minv.sk/?tlacove-spravy-2&sp ... ych-zbrani
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Za 3 vlny amnestie celkovo odovzdanych 11.000ks zbrani. http://www.teraz.sk/slovensko/zbrane-am ... lanok.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"