Medzirezortné pripomienkovanie novely zákona / r. 2018

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

WTF... piata kolóna??? :roll: :evil: :shock:
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1875
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa d-s »

MudMax napísal: z jedneho pc moze byt poslana len 1 podpora.
Preco? Podpisovali sme 3 ludia z mojho notebooku, ja, syn a mama ktora bola na navsteve, bez problemov.
MudMax
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa MudMax »

Lebo tam nebolo nic,co by dokazalo zistit,ze si nato neklikol ty sam 3x.Nedalo sa tam napisat ziadne meno konkretneho cloveka.Nedaval som moc pozor,teda,vobec.Mlady nemal moc casu, dobehol sa len preobliect a frcal na dorobnik do druhej prace.Co som trocha pochytil, vravel,ze to je viazane na ip adresu a asi preto erebos spominal,ze admini z toho budu mat chaos ked z jednej tej adresy pride viac kliknuti.Ani sa tomu nesnazim porozumiet....ten link,co dal Olap,ten mi pasuje viac.A dovolim si tvrdit,ze aj viacerym uzivatelom,co nevedia dobre ovladat pocitac.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

kecy
ziadni admini, ziaden chaos

jeden clovek, jedna mailova adresa, jeden hlas

IP adresa alebo pocitac v tom nehraju rolu,
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

MudMax napísal:Toto vypada byt lepsie a daleko jednoduhsie, ako to pripomienkovanie na slovlexe.Navyse sa tu mozu podpisovat aj ludia,co sa moc nekamaratia s pc.A da sa z jedneho pc poslat viac podpisov....-presne to,co som potreboval.Akurat znamych bude tazke,ci priam nemozne do toho nahnat.Uz ako keby som pocul.....:joooj,ked tam musim napisat meno.....nech mi slobodu vybojuvavaju ini.Klasicka slovenska mentalita.
Mám pre teba ešte lepšiu stránku kde môžeš pripomienkovať: http://vesmirni-lide.cz/default_cz.htm
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1875
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa d-s »

MudMax napísal:Nedalo sa tam napisat ziadne meno konkretneho cloveka
Prave naopak, meno (a email) su jedine povinne policka.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

celkom by ma zaujimalo ako by to chceli podla IP.
Ja som v BA, moja verejna IP je niekde v Puchove ci presove?
Abolutna vacsina providerov na slovensku neposkytuje verejnu IP, takze kludne 100 ci 1000ce idu z jednej verejnej, kedze si za to ludia povacsinou nechcu platit (a je to aj defakto zbytocne)
Nejaky provider v 10000covom meste dava internet do 5000 domacnosti a vsetky maju rovnaku IP :D
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa skemro »

Ja si platim verejnu IP adresu, ale 90% obcanov slovenska ma zdielanu. Bezne je ,ze cela dedina ma len jednu IPcku smerom von. Lebo vramci dediny maju akoby vlastnu siet.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no ale ked nacelnik poslal obeznik "sudruhovia, budeme stihat pachatelov podla IP adresy" tak teraz je to tesane do kamena
MudMax
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa MudMax »

R napísal:
MudMax napísal:Toto vypada byt lepsie a daleko jednoduhsie, ako to pripomienkovanie na slovlexe.Navyse sa tu mozu podpisovat aj ludia,co sa moc nekamaratia s pc.A da sa z jedneho pc poslat viac podpisov....-presne to,co som potreboval.Akurat znamych bude tazke,ci priam nemozne do toho nahnat.Uz ako keby som pocul.....:joooj,ked tam musim napisat meno.....nech mi slobodu vybojuvavaju ini.Klasicka slovenska mentalita.
Mám pre teba ešte lepšiu stránku kde môžeš pripomienkovať: http://vesmirni-lide.cz/default_cz.htm
Co ficis na sparatkach so sudruhom zastupcom sudruha premiera :shock: :lol: ?Toto su vazne veci!
Takto pani...kedze niesom ziadny pc mag,napisem to nejako zrozumitelnejsie.Nedaval som pozor ako to funguje,mlady nemal cas mi to vysvetlovat......a ja nemam chut do tajov pc prenikat sam.Z toho,co napisal roman som pochopil,ze to ide aj z jedneho pc,len tam treba napisat viac imejlovych adries.Nejdem sa sam do toho pustat,takze vecer do toho mladeho priprem.I ked sa mi to teraz vidi este vecsia hovadina.....sak imejlovych adries si kazdy moze nasekat,kolko sa mu len bude chciet.
Uz mam pred ocami,cim bude verchuska argumentovat,ze pripomienka nema tie ''spravne'' nalezitosti a oni to nemohli zohladnit,aj ked taaak velmi chceli :lol: .
Este dodam...ked som tak cumel na mladeho,tak tam nepisal ziadne meno,ani imejl,len klikol na napis podpisat.Ale neviem,ci som daval dost pozor.No co,pockam do vecera.
Naposledy upravil/-a MudMax v 15 Dec 2018, 12:35, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

na novele sa podieľa PPZ a ne podľa teba - verchuška. Pokiaľ viem, bude aj prerokovanie pripomienok a tam nebude sedieť verchuška ale policajti a pracovníci MV SR.
MudMax
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa MudMax »

Lenze ja som nespadol z mesiaca a tak si taketo ''vysvetlenie'' mozes kludne odpustit :wink: .
Ked tak pozeram,co doteraz dokazalo to PPZ a MVSR a ako sa chystaju ''vylepsit'' celkom dobre fungujuci zbranovy zakon.....chces mi hadam naznacit,ze toto ich pocinanie diktuje plebs a nie verchuska?
podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa podes »

Robím prihlásenie podľa návodu ale, buď mi napíše "prihlasovacie heslo je príliš krátke ", alebo že " nesprávny formát hesla, prečítajte si pravidlá v informáciach". Toto mám už štvrtý deň a neviem sa pohnúť ďalej. Ako ďalej?
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Myslim ze tam musi byt male pismeno, velke pismeno, cislo a specialny znak, napr @ alebo !... dlzka neviem...
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Zvoľ si heslo v správnom formáte, podľa pravidiel.

Viac sa dozvieš v príslušnej téme:
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f= ... 0&start=55
Zamknuté

Návrat na "Zákon o zbraniach"