Zbran kat. B bez papierov

Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Alebo ze ju vymenis za nekolkovane cigaraty, drogy ...
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

MrBlue: to je odpoved drzitela zp A pri cestnej kontrole ked po otazke nejake pivecko pride "nejake zbrane drogy ? " zbrane ano, drogy ak chcete do pol hodiny :lol:
Používateľov profilový obrázok
Pacifista.sk
občasný prispievateľ
Príspevky: 42
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa Pacifista.sk »

Len tak pre zaujímavosť, ako načrtol R: Ak by som sa rozhodol takto chlapíka naťahovať a povedal by som, že jasné, mám, dal by som vymyslenú ponuku, cenu, dohodol stretko, na stretko neprišiel a tak dokola. Je z toho možné mať opletačky?
Keď už nič iné, tak nenahlásenie trestného činu v štádiu pokusu - keďže zatiaľ by som oficiálne nevedel, či je na druhej strane nejaký unudený orgán alebo ch*j, ktorému aspoň zbytočné náklady spravím ?
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

to "naťahovať" myslíš akože "spolupracovať"? :wink:
- ja by som to neriskoval..
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Ani ja by som neriskoval. V mobile mam aplikaciu kde ked sa mi nepozdava komunikacia tak poviem aby chvilu dotycny pockal, zapnem nahravanie hovoru a rozpravam sa dalej. A keby dakto za mnou s dacim prisiel, tak uz aspon daky dokaz mam.
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Na zartovne suhlasy s tr. cinnostou bacha - jeden znamy dal minule volby z recesie na Bazos inzerat, ze za polievku alebo stravny listok bude volit XY a bolo z toho seriozne vysetrovanie (marenie volieb alebo daco take), obvinenie a nastastie az rozumny sudca uznal, ze to nemohlo byt myslene vazne.
Bud zlozit telefon, alebo nahlasit policii.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"