NÁVOD: Hromadná pripomienka k novele zákona 190/2003

d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

telra, jasne, vsetko "padne" argumenty...
Ludia co makaju pre LT tak robia na ukor vlastneho casu, prace, dovoleniek, rodiny, hobby a pod... a castokrat sa im za to nedostane ani dakujem, niekedy skor opacne....
Preto som pisal ze to nie je kritika LT, chapem ze je to vsetko zdarma, vo volnom case.

Pocty clenov...
Najvacsia, taka skor polovnicka neviem, asi dost. Kedysi organizovali peticiu (uz davno) a dali vyse 100.000 podpisov. Mensia, skor sportova, iba ca 2 roky stara, presne neviem, nieco ako LT alebo kusok viac.

Clenske... "polovnicka" EUR 50.
Sportova od EUR 10, viac urovni, napriklad rechtsschutz az od vyssieho clenskeho.

Ta vacsia funguje skor pre polovnikov (starsie generacie, bez online pritomnosti), tj raz za cas pride tlaceny casopis, atd.
Ta nova je cisto ako LT, elektronicke media.
Používateľov profilový obrázok
VZ93
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa VZ93 »

k tým reklamám na fb, práve česká Liga Libe a jej stránky s tým majú problém, fb proste neschvaluje reklamy na zbrane , o zbraniach a pod. A ak to čo i len trošku zaváňa strelným prachom reklamu neschvália.
Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Filip »

Nejaka liga bioetiky ci co platenu reklamu na pripomienku (svoju) mala, akurat ze ani neviem ci to mali v MPK, lebo odkaz mali len an ich web.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Instagram, patriaci facebooku, je zbraní plný a netvária sa, že by s tým mali problém. Omnoho viac ich trápi vykuknutá bradavka :lol:
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Daniel_sk napísal:Nechapem. Ved sa bavime o tom, ze Legis Telum ten svoj post na Facebooku iba zaplati - aby sa zobrazil aj ludom, co ich nemaju pridanych. Tak sa to robi bezne a aj vo firme ked sme to parkrat zaplatili, tak to malo obrovsky dosah (a velmi cieleny).
Zle som to pochopil.... Myslel som, že by rozposielali na konkrétne emaily...
Takto by to bolo OK.... Ja sa vo Facebooku nevyznám, nakoľko ho neznášam.... a nevyužívam...
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

d-s napísal:telra, jasne, vsetko "padne" argumenty...
Ludia co makaju pre LT tak robia na ukor vlastneho casu, prace, dovoleniek, rodiny, hobby a pod... a castokrat sa im za to nedostane ani dakujem, niekedy skor opacne....
Preto som pisal ze to nie je kritika LT, chapem ze je to vsetko zdarma, vo volnom case.

Pocty clenov...
Najvacsia, taka skor polovnicka neviem, asi dost. Kedysi organizovali peticiu (uz davno) a dali vyse 100.000 podpisov. Mensia, skor sportova, iba ca 2 roky stara, presne neviem, nieco ako LT alebo kusok viac.

Clenske... "polovnicka" EUR 50.
Sportova od EUR 10, viac urovni, napriklad rechtsschutz az od vyssieho clenskeho.

Ta vacsia funguje skor pre polovnikov (starsie generacie, bez online pritomnosti), tj raz za cas pride tlaceny casopis, atd.
Ta nova je cisto ako LT, elektronicke media.
Nie je náhodou v AT byť v Schutzgebund silne odporúčané?
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Silne odporucane? Nie som si nicoho takeho vedomy.

V AT je limit na pocet kat B. Na navysenie limitu treba ucast na sportovych sutaziach, tj tam je clenstvo v nejakom klube dobre. Pokial staci zakladny pocet kat B zbrani tak o clenstve v klube ziadny urad nevie, nikde sa nehlasi, ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"