Pouzitie strelnej zbrane proti SBS

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Luke, nemyslím si, že by to bolo až také zlé. Aj u nás sa nájdu SBS, ktoré to robia na profesionálnej úrovni. Lenže ako písal vz. 58 niečo stoja. Navyše niekedy na niektorých akciách z preventívnych dôvodov potrebuješ, aby ich bolo aj vidieť, takže tén variant, že postávajú v dobre strihnutých sakách niekde bokom, by asi nebol vždy optimálny.
V každom prípade, na Slovane si to peklo v utorok ako jeden z SBS-károv užil aj môj kamoš a právom sa pýtal, kde v prdeli bola polícia. Dobrá otázka.
:D
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

to luke
toto je mozne ked sa situacia troska ukludni, potom mozme ochranky obliect do peknych oblekov a bude to uplne v pohodicke (uz teraz sa v niektorych slusnejsich kluboch tak oblieka - majitel si to praje), ale zatial by nam z tych oblekov ostali len otrhane zdrapy latky po akcii.... je lepsie mat ochrankara v uniforme a pripadne ak si to vyzaduje mnozstvo vystroje pripadne aj nejaku takticku vestivcku , aby ten co robil bordel okamzite zbadal ze osoba ktora ho upozornuje aby upustil od konania , nie je navonany frajer v obleku ktoremu treba svihnut po papulke ale ochrankar ... ked sa situacia ukludni casom , ked uz majitelia klubov konecne pochopia ze profi ochranka je dneska uz nevyhnutnost , tak mozme uvazovat o ochrankaroch ako su povedzme v UK .. tmavsi oblek , kravata, pekne topanky a pod sakom paralyzer na decentne vyriesenie problemu s agresorom ktorí obtazuje slusnych hosti.. ked ludia pochopia ze diskozabava nie je na to aby si sli udriet jedna parta do druhej, ale na to aby sa znami stretli a pokecali pri pohari vinka alebo miesanom drinku, dovtedy bude potrebna ochranka v uniforme a jasne oznacena....

JAck
jasne ze u nas take SBS , dneska uz v niektorých obciach kde sú problemovejsi ludia, starosta ani nepovoli normalnu dedinsku disku v kultur-hause bez toho aby tam prisli zo traja chalani z SBSky
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Tiež si myslím, že na "zábavách" a "disko" by mali byť SBS -kári s platným preukazom odbornej spôsobilosti s viditeľným ozačením SBS (je jedno či v obleku alebo taktickej veste) a nie "hlavohrude" v "šuštákoch", čo vyzerajú ako "veksláci" zo začiatku 90-tych rokov a čakajú len na to, kedy si kde udrieť ako tento "ty vole":


http://www.mojevideo.sk/video/3575/poms ... uchac.html
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

loool vyborne, neviem si pomoct, presne takyto "ludia" robia sbskarcinu aj u nas vo vecsine pripadov.
elegant_jemison

Príspevok od používateľa elegant_jemison »

inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

Nie som rasista, ani výtržník, ani bitkár,ale pokial by ma tento týpek chcel odniekial vyprevadiť asi by som sa nezdržal aj ked má také svaly :roll:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

naco si sem zavesil to video s tym chudacikom hlupuckym, ten je uplne uprimne na polutovanie a nie na srandu.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Ericsson, neblazni to kde si vyhrabal to to cudo. To fakt chodi po slobode bez dozoru? Ved jemu by som nevydal obciansky a nie ho este pustal medzi ludi na disco. :?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

:lol: :lol: :lol: Ten moze robit vyhadzovaca tak v babkovom divadle.Takeho vola som davno nevidel
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Kurňa, vy tomu nerozumiete. Najlepší vyhadzovač je cigáň. To sa musíte nechať vyhodiť, ak nechcete mať na krku prokurátora za rasizmus.... :twisted:
inspiring_bohr

Príspevok od používateľa inspiring_bohr »

no kapo tak asi v tom to bude kuva kuva :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"