Najlepšie je neťahať a nestrieľať

Je útek obrancu ozbrojeného strelnou zbraňou pred pácheteľom bez strelnej zbrane zbabelosť ?

Konfrontáciám sa treba vyhýbať, múdrejší ustúpi alebo ujde.
43
91%
Načo utekať, nech si niečo skúsi a nikdy na to nezabudne, zákon je predsa na mojej strane.
4
9%
 
Celkom hlasov: 47

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Bauer napísal:...o svojej teórii o čarostrelcov, ukrytých v radoch serióznych strelcov, ktorí svojím nadržaným ukazovákom môžu byť nebezpečný...
... 3 sú hrdinovia z čokolády ... Ale ten jeden, čo potichu chodí medzi nami mi robí starosti...
Uvedomuješ si, nakoľko varíš z vody? Veď toto už pomaly hraničí s metódami sociálneho inžinierstva.
Už sa teším, až nejaký pisálek bude tieto teórie citovať. Zase bude čo vysvetľovať... :roll:


Bauer napísal:"Máš plynovku, môžem ta vonku pred vchodom zastreliť, dať ti tvoju vlastnú plynovku do ruky a je to čistá NO."
Ten výrok je svojim spôsobom veľmi trefný a pekne vystihuje jednu z nevýhod plynoviek - ľahkú zámenu s ostrou - so všetkým, čo z toho vyplýva. Či a nakoľko to dotyčný myslel ako vážnu hrozbu, to si môžeme len domýšľať. Ale príliš vážne to asi nebolo, keďže k ničomu takému nedošlo a ty si stále medzi nami.
Btw. ak by dotyčný bol ozaj takou vyšinutou hrozbou, ako predkladáš, tak by ti najskôr nič nepovedal a len to veselo zrealizoval, či nie?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Agger:

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Tato tema je jeden velky fail, Bauer ja sa Ti divim, ze svoj volny cas neinvestujes nejako rozumnejsie..
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja teraz moc voľný čas neriešim, som na PN.

Inak yarco, či varím z vody, možno aj hej, ale kde sa vzali tí 4 foráci, čo hlasovali, že netreba utekať a treba si vystreliť keď nám to zákon umožní. Kde sa vzali ?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Lebo každý berie tú tvoju anketu smrteľne vážne, každý sa pozrel na otázku, zaujal meditačnú polohu podľa Feng Shui a nazrel do svojho najhlbšieho vnútra a až potom vyznačil tú možnosť ktorú mu poradilo srdce.

Nie, nemohlo sa stať, že každý sa na tak divne položenou otázkou iba zasmial, vyznačil prvú sprostosť pretože si nevšimol tlačidlo "zobraziť výsledky" a chcel vidieť čo tam ľudia postláčali. Poďme teraz do kola rozoberať kto boli tí 4ria a potom poďme vyberať ktorý z nich je ten jeden osudový ktorý nie je z čokolády.

Na margo tejto témy mi už napísali nezávisle na sebe traja ľudia, že čo sa vlastne ňou snažíš povedať či vyriešiť či poradiť... nevedia to, aj to tiež neviem.

Prajem ti skoré uzdravenie, ale vážne by si mal svoj čas na PN využívať nejako kreatívnejšie, najdi si nejaký zoznam TOP 100 filmov alebo kníh. Pretože pri čítaní väčšiny tvojich postov v tejto téme som sa cítil ako Stan v tomto krátkom klipe: http://www.southparkstudios.com/clips/3 ... or-pirates
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Bauer, vziať sa mohli kdekoľvek... Môžu to byť aj provokatéri. Alebo chlapi zo silových zložiek, ktorí majú aj v civile/čase mimo služby určité povinnosti. Alebo je celá tá anketa postavená tak nešťastne, že si nemali poriadne z čoho vyberať. Alebo, alebo, alebo...
:roll:
Tému zamykám, dôvody načrtli už iní, naposledy Zoid s Ja somom. Tento krok robím nerád, ale preventívne, skôr ako sa to tu úplne zvrhne. V prípade, že so mnou Bauer ako zakladateľ ankety alebo ktokoľvek iný nesúhlasí, nech sa obráti na iného moda alebo admina so žiadosťou o odomknutie.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Na mňa sa prosím neobracajte :twisted: :D
Zamknuté

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"