Beretta 71 .22 LR

Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Pripomínam foto z jednej akcie. Tá najkrajšia je moja.
Prílohy
Beretta 71.jpg
Beretta 71.jpg (17.19 KiB) 12061 zobrazení
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak som si kupil sedemdesiatjednotku
mam dokopy 3 zasobniky, kazdy je trochu iny ale vsetky sa nabijaju strasne
myslim ze kvoli tomu plneniu zasobnikov to nebude moja oblubena zbran na strelnicu
Používateľov profilový obrázok
Italo
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Italo »

roman ak sa jej budes potrebovat zbavit,kludne napis ja sa rad potrapim :)
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

Roman kde si kúpil zásobníky, mám len jeden, ešte by sa ďalší uživil.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

BVS Praha
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Mam moznost kupit tuto zbran, ako ste s nou odstupom casu spokojny?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Nemám, ale strieľame občas z kamošovej, zožerie to vari aj naopak nabitý náboj. Ak je dobrá cena a stav neváhaj.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Stav vyzera dobry, len sa bojim, co ak sa zlomi udernik alebo nieco. Cena 190
M M
prispievateľ
Príspevky: 134
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa M M »

Osobna skusenost - mal som dlhodobejsie tri kusy, jednu som posunul kamaratovi, dva zostali - pre decka. Obcas mi pozicaju :mrgreen:. Nas najstarsi cerstvo so zbrojakom rozmysla ze bude kupovat vlastnu. Viacej doporucit ju nemozem :D. Ak je ten kus v rozumnom stave - chod do neho (mal som v rukach par dost biednych, tym nemyslim len otlcena povrchovka ale celkovy stav).

Udernik - sus so susilkou, pripadne si daj "o" kruzok pod kohut. Neprehanaj to s ranou istoty. Mozno este dorobit buffer (podlozka/koza/silikon) aby sa setril ram. Pozri na uz spominane ceske forum. Ked sa nieco pokasle, ries to potom.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Tiež ju mám a odporúčam. Len si ju poriadne vyskúšaj nasucho aby ti neprekáža aká je pištolka malá a nevadilo ti ani špecifické nabíjanie zásobníka nábojmi. Aktuálne strieľam RWS Target Pistol. S&B Standard neodporúčam pre nerovnomerné navážky prachu, čo je vidieť na presnosti v terči aj u takto krátkej hlavne na 25 metrov.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

zhanam nejake 22LR slabe strelivo do berettky ( zdovodu ochrany zivotnosti ) , mate niekto skusenost ze by nejaky subsonic bol az natolko slaby ze by spolahlivo nezacykloval? myslim normalne 22LR nie tie aquila colibri bez prachu a podobne
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Roman: mam 71ku a uplne najradsej z nej strielam cci subsonic, balene po 100ks v plastovej krabicke. Nikdy s nimi nebol ziaden problem, zbran funguje spolahlivo
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Nie je nad to polozit si otazku a rovno si aj otestovat odpoved :)
Skocil som do obchodu Polovnictvo Nemeth v DS , asi hodinu som pokecal s majitelom a kupil som si okrem ineho aj 3 krabicky 22LR subsonikov: Fiocchi Subsonic 40grs za 5e , RWS Subsonic 40grs za 6e a CCI Suppressor 45grs za 8e.
Potom som skocil do Hunteru, kde som zasa 2 hod prekecal ale urobil som aj test po 30 ran z kazdej krabicky.
RWS : extremne slaby spatny raz, prisahal by som ze som videl ako sa strela pomaly supala do terca, presnost vyborna, ale 2x som mal FTE/FTF
Fiocchi: o chlp hlucnejsie ako ostatne, presnost vyborna, bez zadrzky, vitaz testu v kategorii pomer cana / vykon
CCI: najlepsie spravanie pri strelbe, presnost este lepsia (alebo mi to skratka lepsie slo) ale pri cene 1,6x vyssej ako Fiocchi iba druhe miesto v teste
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

doplnim test :
dnes vyskusane Fiocchi TT Rapid Fire , u Milatu v Nm/V po 4,20 za krabicku
nula zadrziek, spravanie malorazky ako flobertka, presnost idealna

idem kupit karton
Leoo
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Registered for: 6 years 9 months

Príspevok od používateľa Leoo »

Ahojte, nekupoval niekto v nedavnej dobe zasobnik do tejto zbrane?

Snazim sa nakupit rezervne zasobniky, ale zatial vsetky obchody, ktore ich maju v ponuke maju len neaktualne stranky.

Vdaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"