Beretta 92 FS dilema

Používateľov profilový obrázok
Hindenburg III
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa Hindenburg III »

Môj tip pre rozhodovanie: ak máš možnosť, rozobrať/zložiť obe zbrane a posúdiť, či ten ktorý systém bude pre teba dlhodobo prijateľný. Mal som pár rokov STI a pištol "1911" pokladám za to najlepšie, čo konštruktéri kedy vymysleli. Až na jednu vec: osobne som sa nevedel som sa práve zžiť so spôsobom rozloženia a zloženia zbrane. A pretože túto zručnosť pokladám za rovnako dôležitú, ako samotnú streleckú zručnosť, STI som s ťažkým srdcom predal.
shooter01
občasný prispievateľ
Príspevky: 7
Registered for: 4 years 9 months

Príspevok od používateľa shooter01 »

Hindenburg III napísal:Môj tip pre rozhodovanie: ak máš možnosť, rozobrať/zložiť obe zbrane a posúdiť, či ten ktorý systém bude pre teba dlhodobo prijateľný. Mal som pár rokov STI a pištol "1911" pokladám za to najlepšie, čo konštruktéri kedy vymysleli. Až na jednu vec: osobne som sa nevedel som sa práve zžiť so spôsobom rozloženia a zloženia zbrane. A pretože túto zručnosť pokladám za rovnako dôležitú, ako samotnú streleckú zručnosť, STI som s ťažkým srdcom predal.
Ako som písal, otestoval som obe zbrane.
Colt Government (iné klony 1911 od iných výrobcov som nemal k dispozícii, ale predpokladám, že zloženie, či rozloženie bude úplne identické) mi v tomto smere vôbec nepasoval. Úplne niečo iné ako pri zbraniach typu Beretta, Glock, Walther... Ešte jednu vec som si všimol, ale možno to bola choroba len môjho skúšaného kusu. Pripadá mi, že poistka zásobníku je nevhodne umiestnená, úplne pri lučíku spúšte a pri nie najšťastnejšom úchope zbrane môže zásobník vypadnúť. Nestalo sa Ti to?
Myslím, že u mňa vyhráva Beretta.
shooter01
občasný prispievateľ
Príspevky: 7
Registered for: 4 years 9 months

Príspevok od používateľa shooter01 »

Jack napísal:Necituj príspevok bezprostredne predchádzajúci tvojmu. A prečítaj si Pravidlá fóra - tam to nájdeš!
OK, máš pravdu, nečítal som pravidlá fóra, viackrát sa to nestane.
THX
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

prečistené
Fixxxer
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 4 years 2 months

Príspevok od používateľa Fixxxer »

Tak ako to nakoniec dopadlo?
Urobil si si radosť?
Mimochodom, tie triciové mieridlá... Muška zrejme nebola triciová, kedže 92FS a M9 majú mušku ako súčasť záveru a nie je vymeniteľná...
Som zvedavý.:)
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"