Beretta 84FS - 85FS

Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Beretta 84FS - 85FS

Príspevok od používateľa Adrian »

Nanasiel som tu ziadne info ohladom tychto pistoli.

Beretta 84 FS ma tusim zasobnik pre 13 nabojov a novsi model 85 FS ma jednorady zasobnik pre 8 nabojov. Pistole su v kalibri 9mm Br. Svojou velkostou su to pistole vhodne na skryte nosenie. Mate ich niekto? Viete dat blizsie info?

Svojho casu som to zhanal, ale nedalo sa kupit - nedostupne.
morap
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa morap »

Adrian, Beretta 84 alebo 85 a samozrejme aj ďalšie modely vychádzajú z modelovej rady 80, to určite vieš. Ja mám 87BB v .22LR, iné kalibre v tejto rade mi moc nevyhovujú. Celá modelová rada 80 je veľkostne zhruba rovnaká samozrejme okrem kalibra a zásobníkov. Z môjho pohľadu sú to krásne pištole (najme modely z drevenými pažbičkami) a perfektne sa držia. Ak si chceš vyskúšať ergonómiu, streľbu z baby kalibrom, ako aj nosenie (mám vnútorné puzdro od Falca) nie je problém. Ak budeš mať cestu cez NR môžeme sa dohodnúť a vybehnúť na strelnicu.
Z mojej skúsenosti, nenosí sa zle, ale to žiadna pištoľ, na ktorú si zvykneš, je to veľmi podobné ako PPK.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Vdaka za info.
Nahodou som na to narazil na nete a naozaj vyzeraju tie pistole pekne. Osobne som ich vsak nevidel, preto sa pytam. Ani v mojom okoli som tieto modely nepostrehol. V nerezovej uprave s drevenymi pazbickami je to krasna zbran. :)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

Adrian - Frano ti dovezie akukolvek Berettu ci uz Talianku alebo Americanku. Len sa priprav, ze cakacia doba v pripade dovozu z US moze byt viac ako pol roka koli papierovackam.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Jasne, to som aj predpokladal.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"