Beretta PX 4 Subcompact

eager_lehmann

Beretta PX 4 Subcompact

Príspevok od používateľa eager_lehmann »

Ahoj zdravím.
Na uvod napíšem že som nováčik a snažím sa získať nejaké info o mojej budúcej spoločníčke Berette PX4 Subcompact. Viete mi niekto poradiť za koľko sa u nás da kúpiť a kde ? Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Obráť sa na Fraňa, je dovozca do SR
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

A potom prípadne napíš, čo si zistil. :wink:
eager_lehmann

Príspevok od používateľa eager_lehmann »

Jasne, napíšem ak budem mať nejaké info. Je Fraňo jediný dovozca do SR ? Možnosť výberu nikdy neuškodí.
Máš aj link na Fraňa ? Dik
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

http://www.zbrane-frano.sk
Treba volat do Nitry, v BA mi obvykle vela neporadia.
Predajna NR - +421-37-6525605
Velkosklad NR - +421-37-6512405


Btw. na zaklade coho ci sa rozhodol pre PX4Sub?
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

Odporucam radsej zavolaj do velkoskladu... vlastna skusenost. Ked maju v predajni zakaznikov, tak ta odpinkaju
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

a dobra rada na uvod... vykasli sa na subcompact beznej sirky
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 11:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Aby to nebolo take jednoduche - ja som so subkompaktom beznej sirky spokojny :wink:
eager_lehmann

Príspevok od používateľa eager_lehmann »

Dnes zavolam do toho sklau a napíšem čo som zistil.
Ako som už povedal som v tomto smere nováčik, teraz sa pripravujem na skúšky na A zbrojak. Pre px4 subcompact som sa rozhodol z toho dovodu ze chcem zbraň na skryte a pomerne časté nosenie.
Skus mi blizsie vysvetliť preco subcompact beznej sirky nieje dobry ?
Dakujem za trpezlivost chalani

Pekný den
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Preco? Je to tu popisane uz v roznych temach. Ci mas zbran dlhsiu o 1-2cm nie je az take rozhodujuce, pre pohodlne skryte nosenie je klucova sirka zbrane. Ta predurcuje to, ako lahko dokazes oblecenim skryt jej kontury a pri klasickych opaskovych puzdrach aj to ako daleko mas tazisko od opasku (a teda "pohodu" pohybu). A tu ide o kazdy mm. Nosil som zbrane od fullsize po subcompact, od ladvinky, cez x opaskovych puzdier po vnutorne s klipom. Problem vacsiny subcompactov je, ze vyrobca zobral fullsize, urezal z hlavne a zo zasobnika. Takze mas skoro rovnaku tehlu akurat bez zasobnika (ked si das dlhsi s patkou, aby sa to dalo aspon drzat, tak je po subcompacte) a s naznakom hlavne.

Ked chces nieco na pravidelne nosenie hladaj zbrane typu PPS, STI LS. Ako s dobrym puzdrom na kvalitnom opasku sa da nosit aj fullsize, ale ked stale lezies z auta, do auta, v lete pri volnom tricku.... Ak chces tu PX4, tak skor compact, pohodlie nosenia bude to iste. Inak strielal si z nej?

Yarco, která jednou skusí, více nechce jinak. :wink:

aby bolo jasne o com tocim...
Obrázok

a konkretne ta PX4 - vsimni si, ze dlzka hlavne je skoro totozna

Obrázok
Obrázok
Obrázok

a kor PX4 subcompact je ako "mala" zbran ABSOLUTNE prerastena... to skutocne radsej tu 1911, je o poznanie uzsia
Obrázok
eager_lehmann

Príspevok od používateľa eager_lehmann »

gewehr vidím že som natrafil na maníka :) Dik za príspevok.
Ja nemám so zbranami takmer žiadne skúsenosti. Strielal som jedin e z Glocku :? takže netuším čo je pre mňa dobre.
Ak ma niekto 2 m a 120kg tak lahko schová zbraň. Ja som skor atletickej postavy a neviem ako by som maskoval nejaký 20 cm qvééér. Jedine že začnem denne nosiť pončo :lol:

Ako zistím čo je pre mňa dobré ?Nemám možnosť skúšať, či ano ?
eager_lehmann

Príspevok od používateľa eager_lehmann »

Z tých fotiek naozaj vidieť že je ako malý tlstý súdok
máš pre mňa nejaký iný typ ?
Chcem sa zmestiť do 700 eur
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Babrak, obávam sa, že ani s tou Px4 Subcompact by si sa nevošiel do 700 eur. Môj tip je niekde nad 800-850 euráčov.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Skús si najskôr odpovedať na základné otázky:
1. Prečo vlastne potrebuješ zbraň? - účel vlastnenia zbrane
2. Budeš zbraň dennodenne nosiť?

Ostatné viacmenej vyjde z toho, ako na ne odpovieš. V prvej fáze výberu zbrane určite nevyberaj konkrétny model od konkrétneho výrobcu. Najskôr si musíš určiť niečo ako TTP (technicko taktické požiadavky :lol: ) , až potom sa začni rozhliadať, čo ktorý výrobca práve pre teba ponúka. V konečnom dôsledku sa konkrétna zbraň vyberá až niekde na konci, a to na strelnici. V rámci 700eur vieš kúpiť viacmenej hocijaký typ krátkej zbrane, len musíš presne vedieť, čo od nej požaduješ.

To že to dosť ľudí robí opačne je často vidieť na miestnej burze. Jeden mesiac niekto niečo zháňa, kúpi, a na ďalší mesiac to už je v kategórii predám, samozrejme s nižšou cenou. Jednoducho to netreba uponáhlať.

P.S.: a ak ťa streľba a veci okolo naozaj chytia, aj tak asi skončíš pri tom, že budeš mať na každú príležitosť inú (teda zbraň). Ale samozrejme, to či ťa to chytí do veľkej miery záleží aj to toho, aká bude tá prvá. :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"