BERETTA:model 9000 S cal.40SaW

inspiring_morse

BERETTA:model 9000 S cal.40SaW

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Zdravim vsetkych.Nemate niekto skusenosti s touto pistolkou?Je pravda,ze ich uz nevyrabaju? Bol som u FRANA a dostal som odpoved,ze ju uz nekupim,lebo ju prestali vyrabat.A este nieco: pre ktoru by ste sa rozhodli na nosenie? BERETTA 9000 S alebo GLOCK 27!Vlastnim CZ-75B 9 Luger.super!!!! zbran ale nie moc vhodna na nosenie(aspon pre mna)Chcem niejaky SUBCOMPACT vo vecsom kalibry.Dakujem
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

O tú zbraň som sa dlhší čas zaujímal, čítal som na ňu recenzie a tak. Či sa vyrába to neviem, ale na stránke beretta.cz je - http://beretta.cz/index.php?mod=eshop&c ... -f&lang=cz toto je model "F" ktorý ma poistku kombinovanú s vypúštačom kohútu, http://beretta.cz/index.php?mod=eshop&c ... -d&lang=cz toto je model "D" - DAO. Ak ju chceš niekde skúsiť naživo, tak ju majú v Hermese v Bratislave v komisii. Respektíve pred týždňom ju ešte mali a pri tej cene čo za ňu chcú (tuším 600 eur) ju tam ešte asi aj dlho mať budú.
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Dakujem za odpoved ZOIDBERG,ak budem mat cestu do BA tak sa mozno v Hermese zastavim,este som tam nebol.Ale 600eur sa mi zda trochu vela ak je ta zbran v komisii pouzivana.Za to mam u FRANA noveho Glocka G-27(okolo 550eur) a este vydelam.. :P
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa add »

Ta zbran v komise u Hrnciarika je moja :) ... neviem aka je tam teraz cena, ale zahrna navyse orig. Beretta plastove pancake puzdro (rovnaky design od Giugiara ako zbran) a 15 ran. zasobnik z Beretty92 s navlekom na predlzenie pazbicky. Zbran mala vystrelenych max 500 ran a bola poctivo udrziavana. Ak by bol zaujem realny, da sa pobavit aj o vyslednej cene :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ako veľmi sa dá pobaviť o výslednej cene? :) Ak nejako zaujímavo, tak sa tiež zaujímam, tak prípadne tu alebo PM.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"