Beretta 92 FS Inox VS Taurus 99SS5

friendly_proskuriakova

Beretta 92 FS Inox VS Taurus 99SS5

Príspevok od používateľa friendly_proskuriakova »

Cafte,zdravim vas so svojou dilemou....
uvazujem nad jednou s tychto zbrani... bude Beretta,alebo Taurus...aj ked viac som nakloneny k Berette...
Mali ste uz niekto v rukach aspon jednu z nich?aky bol vas dojem atd...?
pokusal som sa na nete najst daku recenziu,ale k nicomu som sa nedopatral....
co by bolo podla vas vhodnejsie,ktory model???

Beretta
Obrázok

Taurus
Obrázok
eloquent_brahmagupta

Príspevok od používateľa eloquent_brahmagupta »

Ja sa takisto prikláňam k berette ale zaujímala by ma jej cena lebo na nete to nikde nemozem nájsť. Bol by som rád ak by si sem napísal na akej stránke maju nejaké info príp. napíš cenu ak ju vieš. Vďaka
friendly_proskuriakova

Príspevok od používateľa friendly_proskuriakova »

fisal som do frano-zbrane ale neodpisali...ale este budem pisat do www.beretta.cz oni cenu napisu,ale typoujem tak okolo 40 000...
eloquent_joliot

Príspevok od používateľa eloquent_joliot »

Z berety jsem vystrilel cca 400 ran a pri pokusu o rychle taseni s natazenim jsem si ji nekolikrat zajistil, ta pojistka na zaveru me vubec nevyhovovala, proto bych volil taurus...taky jsem zneho strilel, ale stejne jako bereta mi pride jako hrozna "krava velka" Takze varujipred koupi bez dokonaleho vyzkouseni.
friendly_proskuriakova

Príspevok od používateľa friendly_proskuriakova »

nevedel by si poradit kde by sa take nieco dalo vyskusat?kde je vacsi pocet modelov zbrani?ked si napisal o tej pojistke az potom som si vsimol,ze kebyze potrebujes rychlu akciu,tak sa ti moze stat ze skonci zaistena a si v haji....a to by som nerad riskoval
eloquent_joliot

Príspevok od používateľa eloquent_joliot »

vim o dvou strelnicich obe jsou ale na morave :-( v Kromerizi KVZ Hvezda a AWIW Brno, s beretou asi nebudes mit problem ani na jinych strelnicich, ten Taurus bude horsi...moc se jich neprodalo...
eloquent_joliot

Príspevok od používateľa eloquent_joliot »

jo a tady je cenik zbrani taurus..vzhledem k ovladani pojistky a cene by u me vyhralna cele care taurus...
http://shop.vmcustom.cz/data/zbrane_II/taurus%2007.pdf
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Milan N. napísal:jo a tady je cenik zbrani taurus..vzhledem k ovladani pojistky a cene by u me vyhralna cele care taurus...
http://shop.vmcustom.cz/data/zbrane_II/taurus%2007.pdf
24/7 OSS sa tam kupit neda?
eloquent_joliot

Príspevok od používateľa eloquent_joliot »

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Pišem dosť neskoro ale len nedavno som mal možnosť si strelit s Taurusa kopie Beretty a musím uznať je to krásna imidžova zbran bola dokonca v chrome nerez to asi nebol,vystrelil som s neho 50nabojov,po druhom zasobniku už som aj triafal ale u mna na 25m som sa zmestil do čierneho kruhu medzinarodneho terča.Musim uznať čakal som viac ale asi moje strelecke schopnosti viac nedovolia,zato dvojrana bola super na timeri od 0.15do 0.19,ale to že som sa na zaver opalil na žhavu hlaven to ma nepotešilo to my tak najviac vadilo,za cenu okolo 19tis super. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Minulu nedelu som aj ja mal moznost vyskusat slavnu Berettu.
Je to doslova kus zeleza!
Tvrda spust, velke, tazke, mieridla mi nesedeli a tolke peniaze za to (40.000Sk)

Strielam IPSC s K100 co stoji polovicku z ceny Beretty,ale nevymenil by som ju :!:
Je to asi otazka zvyku.
:)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Amerika ma Berretu asi na to aby si vo vojnach v zime hriali ruky na hlavni :twisted: alebo ako kladivo je o.k,ale ten kto ma obrie ruky a moc pozera akčne filmy ten ju zoberie :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"