Beretta Px4 Storm

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Beretta Px4 Storm

Príspevok od používateľa Jack »

Má tu už niekto praktické skúsenosti s novou Berettou? Ak áno, podeľte sa o ne.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

To ste fakt ešte nikto neskúšali tento kvér?! :shock:
magical_williamson

Príspevok od používateľa magical_williamson »

Ja som túto zbraň dostal do rúk koncom decembra.
Vystrelil som znej cca 100 rán.
Zatial sa chová veľmi dobre, hlavne pri rýchlej streľbe.
Dá sa vidieť na strelnici LAILA. Igor
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dík. Ešte dve doplňujúce otázky: Kde je Laila? A v akom kalibri si ju mal?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

magical_williamson

Príspevok od používateľa magical_williamson »

LAILA je strelnica pri Piešťanoch : pozri si www.strelnicalaila.sk
Medzitým som dostal druhý kus v kal. 9 mm. Keďže mi ju netreba, je na predaj za 27 000 Sk.Keďže zatial sa na slovensko ešte myslím nedováža, dovezená bola ako ind. dovoz.
Aj prvá bola v tomto kal.
inspiring_brahmagupta

Príspevok od používateľa inspiring_brahmagupta »

Ahojte najde sa niekto kto by mohol este k tejto hracke povedat nieco viac ... Kto s nou ma este nejake skusenosti ?? Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Celkom obsiahla recenzia Beretty PX4 Storm od Ing. L. Mesároša je v januárovom čísle časopisu Zbrane Strelci Lovci - cca 4 strany s obrázkami.
inspiring_brahmagupta

Príspevok od používateľa inspiring_brahmagupta »

No kedze si idem zajtra pre nu tak si potom na nu urobim nazor sam :D
elegant_merkle

Príspevok od používateľa elegant_merkle »

ahoj..ja sa chystam na 9000 s...ako si ty spokojny so znackou beretta?...aku si to vlastne kupil?? este premyslam o Glocku, ale niekto vravi, ze je to uplne odlisna strelba, ako u ostatnych hraciek...



edit Panzer: prosím necitujte predchádzajúci príspevok, zbytočne to zneprehľadňuje fórum. Ďakujem.
inspiring_brahmagupta

Príspevok od používateľa inspiring_brahmagupta »

to Pavel

No ja mam objednanu Px4 Storm mala mi dojst vcera len sa tam nieco necakane objavilo tak musim este pockat do stvrtka. no a co sa tyka toho zhodnotenia pravdu povediac nemam ani sajn pretoze som uuplny novacik a len nedavno som sa sem akoze votrel a citam vsetko co tu chalani popisu a tak sa to snazim utriedit a ta Beretta bude vlastne moja prva ... :oops:

Ja som tiez rozmyslal o tom glocku ale to sa prehrab trocha tuna na fore tiez tu toho dost chalani popisali. Su tu rozni nadsenci ani jeden na tu svoju nedaju dopustit :D no ja som sa nakoniec nechal aj tak troska ohnut na tu Berettu a dufam ze s nou budem spokojny ale kedze zacinam si myslim ze aj tak nebudem moct nikomu povedat ze ci je dobra alebo nie :?
elegant_merkle

Príspevok od používateľa elegant_merkle »

No Pepo, tak to sme dvaja, co sa novacikov tyka...tiez hladam svoju prvu zbran a fakt neviem, co kupit...co je to vlastne ta PX4 - nikde som nic pod takym oznacenim nenasiel...alebo som hladal zle? Precital si si uz ten clanok, co Ti niekto odporucal? Co Ta presvedcilo na tuto kupu...?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Chlapi narozmyslali ste nad niecim osvedčenym,napr.CZ75,Glock,mozno K-100,je tam dostupnejši servis,diely a su to uz zabehane zbrane,moze sa stat ze po case vam to nebude musiet vyhovovat.
elegant_merkle

Príspevok od používateľa elegant_merkle »

Ja som sa v podstate este nerozhodol...zvazujem aj g19, ale este ani tu nemam dobre zmapovanu... :(
inspiring_brahmagupta

Príspevok od používateľa inspiring_brahmagupta »

No o glockoch som pocul co to aj o kacenach ale uz zopar ludi co sa mota okolo zbrani mi povedali ze radsej do tej beretty.
Ono ako som uz napisal kazdy na tu svoju neda dopustit a dufam ze aj ja budem taky. Uz vlastne tu Berettu Px4 berem 100per tak ked budem mat potom odstrielanychaspon milion celiciek tak potom vam poviem aka je lebo teraz by som si vam ,,veteranom" nedovolil tvrdit nieco :lol:


to Pavel
skus tutok http://www.px4storm.com/
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"