GP STRIBOG (9mm samopal)

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Na co vymýšlat niečo čo už je vymyslene ? origilanlita tejto pušky by mohla spočívať v systéme uzamykania . Inak delenie na spodnu časť so spúšťovým mechanizmom a vrch z ťahaného profilu s kvadratickým záverom alebo jeho nosičom je výrobne najjednoduchšie. Mne osobne by sa páčila kompatibilita so spúšťami z AR bo tých je neurekom.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Mozes vymyslat dizajnerske skvosty, ale potom bud neudrzis cenu na prijatelnej urovni alebo skoncis s niecom co je dizajnersky na urovni Zip 22lr
:)
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

No a kolko bude cena Striboga?
Pozeram, ze Hermes ma original BT za 2655,- € aj s Aimpointom. Ako poznam Hermes tak "vata" je tam min. 1.000 €. O to lacnejsie to zozeniem priamo u dovozcu, alebo pojdem do Ciech. Tak ak bude stat original svajciarsky BT s Aimpointom 1.600,- tak cena Striboga bude muset byt velmi zaujimava.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Co sa predpokladanej ceny tyka - citaj o stranu vzad:
headshot69 napísal:...z mojho hladiska doslova zasah do cierneho a tiez som uz vyclenil prasiatko na akviziciu...varianta G17 + RONI II ktoru som povodne uvazoval momentalne upadla do zabudnutia aj po tom, co mi Jaro prezradil ocakavanu(len xxx,-€) cenu na pulte...toto bude na trhu killer... :-) :-) :-)
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Hektor »

Mozeme skusit hadat a ja hadam 750€.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pockajme si na finalny vyrobok a nie testovaci prototyp. Dohadov uz bolo dost. :)

... ale mozno mas informacie priamo od "zdroja".
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ak to bude v.tej koncepcii co sme.videli hore na obrazku. Tak typujem ze to nesmie.ist pod 1400e.. kto by spravil flintu ktora ma sancu prekonat vsetko co je na trhu dostupne a preco by to daval za takmer tretinovu cenu ? Uvedomte si ze vyvoj stoji volaco, a kopec.veci okolo toho... Ak to bude menej len ma to prijemne prekvapi.
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

duros: Prečo bol Baťa svojho času prekonať krízu oveľa nižšími cenami, než mala konkurencia? Ešte to nie je vonku, cenu nevieme, ale ak chceš navábiť zákazníkov na niečo nové, nemôžeš tomu hneď hodiť cenu takú, že každý pokrúti hlavou... Vývoj niečo stojí, to je pravda, ale netreba zabúdať, že firma beží na celkom slušne zavedených modeloch krátkych zbraní, ktorých predaj môže pokryť vývoj a počiatky výroby tohto samopalu... Tiež dúfam, že tá cena bude taká, ako tu mnohí dúfajú :D
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Uz v predchadzajucich prispevkoch bolo spomenute ze cena ma byt trojciferna (XXX,XX€).

Cenova politika je udavana predavajucim/vyrabajucim. ten si musi zhodnotit ci preda jeden kus so 100%ziskom, alebo 10ks so 10% ziskom. Podla terajsej cenovej politiky GP, si myslim ze druha moznost je viac pravdepodobna.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

duros : za cenu ktoru si uviedol budes mat mozno dva a mozno ti este aj ostane :)
prislusenstvo a cacky-hracky vyjdu tradicne viac ako zbran samotna :D
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Otázkou je, že kedy. Vie sa už nejaký konkrétnejší termín uvedenia na trh?
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Za romanových 700 E sa podujmem byt betatester.
Nech sa GP nehanbí a kludne ma kontaktuje cez PM. :D
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

hmmm posledne strany mi to tu pripada ako polemika co bolo skor kura ci vajce ...
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

... preto som pisal, ze dohadov by hadam aj stacilo.
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa miro1 »

Jaroslav Kuracina: predbezne 899 eur vratane dph...
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"