GRAND POWER P9M

Používateľov profilový obrázok
zandar
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years 8 months

GRAND POWER P9M

Príspevok od používateľa zandar »

..zdravim seckych co vlastnia uz tuto pistolku ;)
..podelte sa o skusenosti, zaujima ma chod spuste a kopanie zaveru nakolko u tejto dynamiky su v komore brzdiace drazky
..no jedina vada podla vzladu je asi velkost :( na makarov naboj dost velka pistol ;)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

velka pistol ale s velkou kapacitou. pistol je skor vedlajsi produkt podmieneny dostupnostou tohoto streliva u nas a v statoch kam GP exportuje a existenciou pribuznych konstrukcii v portfoliu GP a tym aj materialnej zakladne. pri konstrukcii asi nebol umysel postavit vreckovy subkompakt.

strielal som par ran z prototypu s brzdiacimi drazkami a mozem povedat ze islo o mimoriadne prijemnu strelbu s makkym spatnym razom. viac sa o tomto modeli dozvies na fore GP.
Používateľov profilový obrázok
zandar
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa zandar »

..jak sa chova polygon ? (rozptyl jak u 82 ?) bo ja na CZ 82 nedam dopustit do 25 m pre mna najlepsia zbran ;) teda je to vlastne mestska zbran a zastavovaci ucinok sa mi pri 15-20 m javi lepsi nez 9 x 19
friendly_aryabhata

Príspevok od používateľa friendly_aryabhata »

chlapci chcem sa opytat,surne :))
Zajtra idem kupovat zbran.Na osobnu ochranu.co by ste volili P9M alebo K100 MK6? P9M vyjde 330 a K100 ka 400 obidve nove.vie mi prosim niekto povedat vyhodu nevyhodu 9x18 oproti 19 ke ??
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nevyhody 9mak : tazsie sa zhanaju , su slabe na pripadne pouzitie na sutaze (nebudu ti padat popre)

nevyhody 9luger : ziadne mi nenapadaju
friendly_aryabhata

Príspevok od používateľa friendly_aryabhata »

tak to vidim na lugra :)) aj ked sen je .40 alebo 45 ale pre zacinajuceho strelca utopia
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Ako primárnu na ochranu určite K100 Mk6, ako sekundárnu skôr P9M kvôli menším rozmerom a hmotnosti, ale myslím že jedna ti bude určite stačiť :)

Kde ideš kupovať?
friendly_aryabhata

Príspevok od používateľa friendly_aryabhata »

no zavolal som do GP.s.r.o a tam sa nakontaktovali na predaju a posielaju to kurierom
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Čiže tu v KE hej?
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

K9M ma rovnake rozmery ako P1 pokial sa nemylim, takze co sa tyka velkosti je to jedno. A 9 Luger je asi lepsia volba z pohladu logistiky a nasledne mnozstva treningu, lebo makarova si kupia ti, co maju dostupne mnozstvo municie "za hubicku"
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Aha fakt, rozmery sú rovnaké :shock: myslel som že makarov bude menších rozmerov, ale tak či tak, keď si zbraň kupuje primárne na obranu, nie je čo riešiť, v tomto vyhráva jasne luger
Používateľov profilový obrázok
Dannyk
občasný prispievateľ
Príspevky: 99
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Dannyk »

vcera som bol strielat s jednym majitelom P9M. dost nadaval. mozno z neho vytihnem nejake subjektivne hodnotenie a pacnem ho sem potom.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

zandar napísal: bo ja na CZ 82 nedam dopustit do 25 m pre mna najlepsia zbran ;) teda je to vlastne mestska zbran a zastavovaci ucinok sa mi pri 15-20 m javi lepsi nez 9 x 19
to dufam srandujes...
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Preco by mal srandovat. Napis ty preco si myslis opak.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

teda je to vlastne mestska zbran a zastavovaci ucinok sa mi pri 15-20 m javi lepsi nez 9 x 19
mestská zbran - projektily zo spekaneho karbidu, ktorý sa odraza od tvrdej prekazky ako pinpongova lopticka je naozaj vhodna do mesta. Pripad, ked projektil z 82jky vystreleny v miestnosti sa odrazil 21x :!: od stien, kym sa zastavil, naozaj svedci o jej vhodnosti do mesta

zastavovaci ucinok - lepsi ako LUGER? staci si porovnat energiu striel a je vymalovane a trochuprebehnut forum, kde sa pise o stopefekte roznych kalibrov
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"