Q100

Používateľov profilový obrázok
miro8
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa miro8 »

J.K. je múdry a inteligentný človek, ktorý funguje v "branži", určite vedel niečo o mnoho skôr, ako my - plebs a mám pocit, že mi začínajú dochádzať určité veci, hoci sa môžem mýliť... : Termín uvedenia Q100 na trh... - Nebola náhodou pripravená aj služobná verzia full auto a je treba to odlíšiť tak, aby to bola iná zbraň? Tam nestačí len označenie, majiteľom K100, o ktorej som dlho sníval, asi teraz robia vrásky na čele modely K105R a K102R... Podľa návrhu p*če z EÚ sa majú zbrane zhabať bez náhrady. Myslím, že JARO robí na tom, aby ju "úplne odsekol" od služobnej verzie. Ale kto si myslí, že po zavedení navrhovanej regulácie, nepríde následne k podobným opatreniam v oblasti samonabíjacích zbraní, je podľa mňa viac ako nereálny superidealista... Čakajme najhoršie, p. Merkelová nevie odzbrojiť teroristov, ktorých sem "pozvala", tak niekto z Únie odzbrojí aspoň niekoho (občanov , ktorí ctia zákon), aby sa zdalo, že Únia niečo robí... Sledujte Legis Telum, petície a podobné akcie... Začína akcia Legis Telum spoločne s partnermi z Čiech a Nemecka... V rámci Legislatívy urobil už Legis dosť... Prosím, podporte ho, členský príspevok je cca - 1 krabička 9 mm Luger. Keď nakúpime Q100 - na ktorú sa teším už 8 mesiacov a za týždeň nám ju prídu zhabať bez náhrady, lebo už "regulujú" aj samonabíjacie krátke zbrane...
Naposledy upravil/-a miro8 v 21 Nov 2015, 17:12, upravené celkom 1 krát.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

J.K. podla jeho reakcie ked som mu poslal ten navrh nevedel nic.

A byt mudry a inteligentny v sucasnej SK a EU tiez moc neznamena.
Tu sa to deli podla "hajzel => pri moci" a "slusny => otrok".
Používateľov profilový obrázok
miro8
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa miro8 »

Asi máš pravdu... Bohužiaľ...
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa martinhej »

Mame koniec novembra, mozeme ocakavat ze Q100 bude pod stromcek?
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Minuly piatok som bol v GP v Lupci. Podla informacii tam, nestihaju vyrabat, taky je dopyt celkovo.
martinhej
občasný prispievateľ
Príspevky: 44
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa martinhej »

Tak dostal som sa k informacii ze mozno niekedy v marci 2016. Skoda... toho tyzdna idem na skusky a prave ju som chcel zriesit ako prvu :|
miro919
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa miro919 »

Ahojte viete mi niekto vysvetliť ako ta zbraň funguje respektívne ten udernik je predpety ako u glocku alebo je uplne natiahnutý po obtiahnutí záveru? Lebo ak je úplne natiahnutý ako sa tam bude dát nosiť náboj v komore? Ja si to neviem predstaviť to ako keby som nosil náboj v komore s natiahnutím kladivkom v sa režime.
Ak niekto niečo o tom vie nech to tu napíše až nečakám na tu zbraň nadarmo lebo ak to tak je ju nechcem.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ak chces nosit zbran s nabojom v komore, tak presne tuto zbran by som Ti kamaratsky nedoporucoval.
Bude lepsie kupit klasika DA,SA z viacerych pragmatickych dovodov, ktore isto dobre poznas.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Tuto polemiku tu prosim neotvaraj. Netyka sa zbrane, ale pouziteho systemu. Zas sa dostaneme akurat tam, ze jedna skupina bude tvrdit "v pohode" a ta druha "nie".
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ok, pravdu mas.
elegant_boyd

Príspevok od používateľa elegant_boyd »

Z videa CoolGearu je jasně vidět, že ze závěru po natažení vyčnívá výstražník, který je pravděpodobně spojený s úderníkem. Při stisknutí spouště se před vypuštěním nepohyboval vzad = je to čistě SA.
SA striker fired je například i HS/ Springfield XD a XDM, Smith Wesson MP a některé další moderní zbraně se kterými nikdo nemá problém :) .
miro919
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa miro919 »

Dakujem vám za odpoveď q100 pre mňa určite nie dakujem. Nič v zlom po hkčku a sigu bude navrat ku g17 aj ked som sa tešil na q100 ale neviem si to predstaviť nosiť aj skladovať stále natiahnuté. Nemám stoho dobrý pocit.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Hladké SA? To sa mi páči. Konečne GP pre mňa :)
elegant_boyd

Príspevok od používateľa elegant_boyd »

Mě by teď spíš zajímalo, jestli bude k dispozici i ta krásná kovová spoušť, kterou jsme viděli na prototypu. Vypadá to, že na standardní produkci bude plastová s jistícím jazýčkem ala Glock :( .
miro919
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa miro919 »

Ja sa len bojím keď to bude stále natiahnuté či nedôjde k opotrebovaniu alebo oslabeniu toho udernika respektívne jeho alebo tej pružiny?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"