K100: konstrukčná chyba záchytu zásobníka - vyriešené

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

fuego: neviem, či si všimol jednu skutočnosť, že si asi jediný majiteľ k100, čo si tu zahnobil fórum svojími technickými dohadmi a odporúčaniami. Ak dovolíš, mne sú tvoje odporúčania úplne zbytočné.
A snáď sa ani nestane, že budeš niekedy realizovať ten svoj "drill" niekde na ulici...
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Teraz pozeram ostatne plastove pistole, ako to maju riesene v sachte. A co kukam, kolajnicky tam hentake nemaju... :wink:

Peterson: skor mam pocit, ze som jediny, kto ju nosi a dosledne testuje jej spolahlivost.
Vo funkcii zbrane musim mat absolutnu istotu. Je to jednoduchy mechanizmus. Chcem mat o nom maximalne vedomosti, najma, ak ma niekde slabsiu stranku (a povedzme si na rovinu, K100 nema ziadnu od zachytu zasobnika vyzsie). Naco budem utekat do GP ako ukvicany kancek s niecim, co si viem urobit sam.. ? Staci len najst spravnu pricinu veci.
Naposledy upravil/-a inspiring_pare v 28 Máj 2015, 10:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Sorry, neda mi, ale keby som takto vyvadzal so zadrzkami na K22, asi by som mal uz BAN v tomto webfore. Problem som tu vecne prediskutoval, komunikoval aj napriamo s vyrobcom a nasledne vyriesil k 100% spokojnost. Finito. :wink:
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Ale tu k22 nenosis, vsak ? :wink:
Aj na auto si mozes namontovat drahe kvalitne keramicke brzdy, a brzdovy pedal plastovy... 8)

ziadne kolajnicky:
https://overhoppers.files.wordpress.com ... mg2131.jpg

ziadne kolajnicky
http://www.metalschnitzel.com/1911/MagwellBlendLg.jpg
Naposledy upravil/-a inspiring_pare v 28 Máj 2015, 11:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Nosim, denne, odkedy ju mam (ZP-A), vecer spinka v satniku v trezore. Kazdy tyzden s nou trenujem na strelnici, min 100 ran, aj dnes idem. Staci?
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Posli foto sachty pre zasobnik zospodu.
Vecer poslem aj ja. mam ju od 2011.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Dosť!
Myšlienok insitného puškárstva a konštruktérstva už myslím stačilo.

el_fuego333:
Ak svoj problém zveríš niekomu kompetentnému a bude z toho nejaký výstup, môžeme ho tu zverejniť. Dovtedy tému zamykám.



A mimochodom, aké je tvoje vzdelanie v odboroch puškár/zbrojár/konštruktér? Keď píšeš že
el_fuego333 napísal:Je to jednoduchy mechanizmus. Chcem mat o nom maximalne vedomosti
A bez zaváhania sem láduješ podobné tvrdenia:
... Navsteva GP nie je potrebna.

Primarna chyba je v konstrukcii plastoveho tela, ... Sekundarna chyba je konstrukcia zachytu.. PREROBIŤ!

Ist do gp nema vyznam. Ziadna suciastka nie je poskodena, kazda je zrejme vo vyrobnych toleranciach...
Je to konstrukcna chyba, nie vyrobna. Tu pomoze len nove telo.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Bol som na navsteve v GP. Vsetky problemy vyriesene na pockanie, vsetky otazky zodpovedane, maximalna spokojnost. To vsetko za necele 2 hodiny. Chyba bola na mojej strane. Vymeneny ram mk6 za novsi mk7, kde badat vyrazny progres. Tento upgrade mozem iba odporucat. Tie vymenitelne chrbty su na nezaplatenie. Diki!


<edit: yarco> Zmena formátu kľúčovej časti príspevku.
Zamknuté

Návrat na "Grand Power"