Q1S

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Q1S

Príspevok od používateľa Mesi »

Po vzore P1S zrejme prichádza GP s týmto konceptom v strikerfire verzii.

Foto z FB J. Kuracinu
Prílohy
Q1S
Q1S
Používateľov profilový obrázok
StrelnicaPodRoháčkou
prispievateľ
Príspevky: 108
Registered for: 9 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa StrelnicaPodRoháčkou »

U nás ju máte možnosť vyskúšať. Streľba príjemnejšia v porovnaní s H&K P2000SK alebo Walther PPS.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

Vcera som ju bol v GP kupit, odbuchal som asi 20 lugrov tam u nich takze zatial nemam co opisovat, ale v ruke mi oproti Q1 sedi lepsie, ozeliem tie tri naboje, spusť je vyborna.
rado101k
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Registered for: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa rado101k »

Skoda ze ju nemaju na stranke....ziadne info nikde nie je o Q1S.....skoda...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Co by si potreboval vediet o Q1S?je na rame subcompakta P11 len iny spustak,záver to ma s P1 compakta kde uzamyka do dvoch ozubov.
vigorous_khorana

Príspevok od používateľa vigorous_khorana »

Ahojte. Som tu úplne nový a dnes, t.j. 16.11.2017 som sa stal majiteľom GP Q1S. Kupovaná priamo v GP Slovenská Ľupča za 355€ + 5€ zväčšený vypúšťač zásobníka + 250ks SB 8,0g. Dnes som aj odstrieľal 96 nábojov bez závady. Zbraň je veľmi presná, má malý spätný ráz a mne sedí ako uliata. Ešte som zvažolval P11 a P1 Ultra, ale Ultra bola už na mňa trošku veľká. Mám menšie dlane a kratšie prsty. Zatiaľ veľká spokojnosť s výberom a hlavne je to výborná zbraň na CCW. Trošku dlhšiu hlaveň má oproti P11, ale myslím že je to približne zanedbateľný centimeter a aj preto by mala byť trochu presnejšia. Spúšť je extrémne mäkká, čo je podľa mňa fajn. Veľmi sa mi páčila spúšť aj na P11, hlavne extrémne krátky reset, ale napokon zvíťazila asi cena a aj dlhšia hlaveň na Qčku.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

..tak nech ti dobre sluzi. Je mam z nej uz cca 400 ran, slape v pohode.
vigorous_khorana

Príspevok od používateľa vigorous_khorana »

Ďakujem pekne. Rád by som sa opýtal, že čo používať na čistenie. Hlavne ma zaujíma, že či čistiť zbraň jedným prípravkom, alebo je lepšie mať prípravok na hlaveň a telo zvlášť? A čo Boresnake, oplatí sa investovať? A ešte dotaz na údržbu hlavne, je potrebné špeciálne mazať tú pohyblivú časť? Ďakujem za postrehy.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Boresnake - ebay
Čistenie balistol, alebo čítaj napr tu http://legistelum.sk/zakladna-udrzba-zbrane-1-cast/
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Boresnake je fajn, ale nie je odveci to prečistiť čas od času poriadne štandardnou mosadznú kefou.

Bolo by vhodné prečítať niečo o čistení vo vlákne o ňom: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f=41&t=529&p=6175
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

Colion Noir a prvych par zasobnikov z tejto zbrane https://www.youtube.com/watch?v=9eB9t7F2f_A
Naposledy upravil/-a Bamboocha v 14 Aug 2018, 08:48, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Kokso ze aka strelnica...
Tomy
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Registered for: 5 years 2 months

Príspevok od používateľa Tomy »

dobrý deň, ospravedlňujem sa, ak to niekde je, ale poctivo som hľadal a čítal. Práve som vo fáze čakania na skúšky a trávim čas nielen prípravou, ale aj hľadaním zbrane. O GP Q1 som sa tu, ale ani na nete toho veľa nedočítal, vedeli by ste mi poradiť, akým smerom sa vybrať? Možno pre a proti a priame porovnanie, ak mal niekto túto možnosť. Jedná sa o zbraň, ktorú budem aj nosiť.

Môj výber je, podľa favoritov nasledovný:

1. GP Q1
2. CZ P-10 C
3. Glock 19x (alebo 45)

Je tu niekto, kto má priamu skúsenosť, možnosť porovnania?

Ďakujem za pomoc
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"