15 rokov GRAND POWER

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Záleží od stavu, ale cena bude ako každá iná jazdená zbraň. Ale možno nájdeš veľkého fanúšika, kto by dal o stovku viac.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Taku istu ma kamarat. Kupoval ju este priamo u J.Kuracinu doma. Jedna z prvych.
Chvilu uvazoval, ze ju preda, ale napokon sa rozhodol, ze si ju necha. Zbran slape bez problemov, ziadne zaseky ani zadrzky.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Vcera som sa rozpraval s kolegom ktory si v ramci predajnej akcie pri prilezitosti 15ho vyrocia zalozenia fy Grand Power kupil "vyrocnu" P1nicku.
Zbran funguje spravne - iba striela vysoko nad zamerny bod.
Kedze boli k zbrani pribalene aj dve nahradne musky (vyssia a nizsia), chcel to riesit vymenou. ..ibaze prilozene musky nepasovali do drazky v zavere.
Kontaktoval teda vyrobcu a pan Lihan mu oznamil ze niektore "vyrocne" pistole su osadene zavermi ktore boli vyrobene pred 3mi rokmi a maju rybinu musky ktora je nekompatibilna s muskami ktore GP pouziva dnes... Vraj je takychto "vyrocnych" kusov viac a ma to brat tak ze ma smolu..
Používateľov profilový obrázok
zandar
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa zandar »

..5.000 (oprava môjho príspevku)

..Uff ako som bol upozornený ;)
..betatester
..ÁNO
..kúpil som slapala super, zrazu problémy s odpaľovaním a nábojmi S&B POLICE (tvrdé zápalky)
..testy reload-home super (urobíš ako potrebuješ) OK
..testy strelivo továrenské OK : 2 zádržky (neodpálené z 200 .. som sa nasral...IT, CZ DE, US .. testujem rád ;) )
..dal som 4mm home-made pvc kus vsuvku pod pružinu úderníka - dostal som sa na úroveň (čo dáš - to odpáliš a trafíš !!!) konečne som dal za sebou 5k nábojov bez problémov.
..PS: gp už dodáva aj pružinu v Q-mod, v 100 % odpale (ja by som ešte jej dal aspoň 2-4 N naviac)
longaver76
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 5 years 1 month

Príspevok od používateľa longaver76 »

pozdravujem vás.
som tesne pred kúpou K100. Neviem sa rozhodnut ci Dynamic alebo target.Strielam zatial na terc ale časom chcem ipsc.poradíte novačikovi? vopred ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"