STRIBOG TR22 22LR

RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

STRIBOG TR22 22LR

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Zaujimava hracka, nevie niekto pribliznu cenu?

https://grandpower.eu/rada-stribog/stribog-tr22/
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

730 eur s DPH
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Od pondelku 15.04 dostupna na predajni v Slovenskej Lupci v troch dlzkach hlavni
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Uz je doma krasavec
Prílohy
IMG_20190415_164333_zmensena.jpg
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Kratky report: zatial vystrelenych 700 ran bez cistenia,nema problem so ziadnym strelivom,ani subsonickym,skusanych asi 12 typov rozlicnych nabojov.Na 1. kole Tekovskeho steelcupu 5.5 bude k dispozicii na odskusanie
https://youtu.be/9k4u6XnUA70
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Pekna topinambur, paci sa mi.
Mimochodom. mal si nejaky dovod, preco si si kupil variantu s najdlhsou hlavnou ? Mne sa pozdava skor s tou strednou dlzkou. Predlzenim tohto typu hlavne pri takejto hracke asi sa presnost vyznamne nezvysi.
A do tej horarne mame si doniest vlastne naboje, alebo ich budes mat dost pre nas vsetkych skusania chtivych ? :D
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

V sklopenom stave je celkova dlzka 62,1 cm,nebude treba vymyslat co s pazbou po prichode novely.Plus pribudne vpredu predpazbie ala AR.Zasobnik Ti natlacim,ale samozrejme ak chces strielat viac,dones si fazulky
morho
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 3 years 7 months

Príspevok od používateľa morho »

Zdravím,

tahle zbraň nezískala moc na oblíbenosti, našel jsem jen jedno review na youtube a jiné zkušenosti žádné, jen tady pár příspěvků a pak inzerát ma prodej :) Je to kvůli ceně, nebo tenhle formát moc lidi nezaujal?

Mě se dost líbí 10" varianta, ale nechce se mi riskovat cca 830 euro (cena tady v ČR) za něco málo vyzkoušeného..

Díky.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Ahoj.
Ja mam z mojej vystrelenych cca 3000 ran najlacnejsich sypanych Federalov,slape nadherne,pouzivam ju na sutaze steel cup.Nie je jej co vycitat.Sklopku som nahradil AR pazbou,koli rovnakej ergonomii s lugrovym stribogom co mam.Smelo chod donho,urcite neolutujes.
scandium1
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 4 years 2 months

Príspevok od používateľa scandium1 »

Pozdravujem. Prosím vás chcem si kúpiť Stribog v 22LR. Zháňam sa po internete po cene ale nikde som ju nenašiel. Ako keby nik túto zbraň nepredával. Viete mi prosím niekto povedať orientačnú resp doporučenu cenu v roku 2020? Máme v texte cenu 720 ale to je 2018 rok. A viete mi poradiť, nákup priamo u GP vyjde lepšie ako u predajcu? Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Znamy ju ma v Senici na predajni novu za 775€
https://sport.bazos.sk/inzerat/11586117 ... -power.php
Nema stranku, tak dava ponuku len na bazos. Ak chces pozret co este predava, tak klikni v inzerate na meno.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Zavolaj si cez pracovne dni priamo do predajne Grand Power,pan Kuna Ti ochotne poradi a povie co treba.Cislo 0911304828
scandium1
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 4 years 2 months

Príspevok od používateľa scandium1 »

Vo štvrtok tam idem sľúbili mi doladiť spúšť na mojom Stribogu 9x19 tak sa rovno spýtam osobne. Ďakujem za info. Ešte ju tomu Stribogu v 22LR. Na koniec hlavne by som rád dal z čisto kozmetických dôvodov nejaký tlmič záblesku alebo ustovu brzdu. Je mi úplne jasné že je to praktického pohľadu zbytočné ale ukončenie tej zbrane mi príde lepšie ak tam niečo bude. Vy ste si tam niečo podobné dali? Resp bude pasovať klasický kompik lugroveho Stribogu?
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Lugrovy pasovat nebude,je tam iny zavit.Ak chces,mam uplne novy kompenzator Tandemkross,presne pre TR 22
https://sport.bazos.sk/inzerat/11684097 ... mkross.php
scandium1
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 4 years 2 months

Príspevok od používateľa scandium1 »

Neskúšali ste niekto či sú zameniteľné upper a lower z 9 mm a 22 koveho Stribogu?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"