Upravy K-100

inspiring_lederberg

Upravy K-100

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ako som uz pisal kacena sedi v ruke skvele ale trochu zdrsnit by neuskodilo. Vacsinou sa striela v lete a slnko pecie plasty sa topia :lol:
Pouzivam "grip na dosku" ale po hodinke uz mam slusne zodratu ruku.
Videl som na glock origos polep je nieco take aj na K-100 :?:
Chcel by som to dat ako darcek BALISTIKOVI :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aky si len dobrosrdečny :lol: dakujem ale zíde sa aj tebe,kym ti nedorazí nova Kačena :twisted:
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ja som v Lidli v jeseni kupil protismykovu pasku na schodiska. Je siroka cca 1,5-2 cm a zrna su na nej podstatne vacsie, ako na gripoch na dosku. Tym padom to nesmirgluje kozu a funguje to dobre.
Naposledy upravil/-a DUSO v 16 Mar 2009, 17:09, upravené celkom 1 krát.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

DUSO...
Tiez som to skusal ale ked potrebujes vacsiu plochu musis davat dva kusy vedla seba co sa nie vzdy podari presne dopasovat. Idealna by bola keby mala tak 5cm sirku ta paska :roll:
Tie origose na glock su presne vyrezane len sa mi zdali take malo "ostre" nehovoriac o cene :?
Chcel som vediet ci nieco take nebude aj na kacku :?:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Ahojte, niečo podobné sme začali riešiť tu. Ale obchody v SK to ani asi neponúkajú. Pričom na K100 sú niektoré Uncle Mike´s ako uliate, viď obrázok Mihonovej T10.. Len každému sedí niečo íné.
Radšej by som originál, len treba vyskúšať. Otázka znie. KDE ?
Ukážka ostatných z webu, ale mám na K100 C séria len Pachmayr No2.
Je to prvý záber. Na Mk6 rám asi skôr Defcon5 z Profitactic
http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... =9520#9520
Preto link na fórum GP, lebo tu neviem vkladať fotky.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

caute. nejdem zakladat novu temu, tak to napisem sem.
mam K100 Mk6, seriu E 07 od jedneho clena tuto z fora :) na zbrani je jemnejsia spust, asi tento cielnik - http://www.grandpower.eu/Doplnky_sport_cielnik.htm a svetlovodna mucha. Uvazujem nad vymenou cielnika, asi najradsej by som isiel do mikrometrickeho, ake s nim mate skusenosti a na aku vzdialenost mate kaceny nastrelene zhruba ? pripadne...na IPSC odporucate ?

Dalej by som chcel vacsie tlacitko na vypustanie zasobnika a vacsie tlacitko na vratenie zaveru, lebo mam fakt problemy palcom idealne dociahnut :evil:
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Ahoj Xader. Čo sa týka cielnika a muchy - koľko ľudí toľko chutí. Každý ti povie niečo iné. Pokiaľ to chceš na IPSC, radšej by som volil tenší cielnik (v dnešnej dobe sa vzdialenosti naťahujú a potom to môže byť problém s hrubou muchou) Tie mieridlá na ktoré si dal link som mal aj ja a boli asi z tých najtenších, ktoré K100 seriovo vyrába (možno sa mýlim, rok ju už nemám). Čo sa týka mikrometrických mieridiel, takm isto je to vecou názoru. Zbraň si nastrel zhruba na 25 metrov. Ak pôjdeš niekde na pretek, kde vieš že budú terče povedzme aj na 30 metrov, šiel by som si to ešte vždy pred pretekom overiť, jeden nikdy nevie.

Väčšie tlačítko vypúšťača zásobníka je fajn vec, až na to že ak je fakt velké, môžu toii zásobníky vypadávať aj samé od seba :cry: , všetko treba mať akurát. Záchyt záveru je jedna z najmenej potrebných vecí na zbrani, nauč sa nepoužívať ho.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kacky boli nastrielavane na spodny okraj terca na 25m.
Teraz predavaju 3 muchy: na spony okraj, na flek a k mikromieridlam (vyzsie).

Mikrometre k starenu zaveru vyraba FAO Olomouc ,ale zevraj su nespolahlive.

NA IPSC su veelmi dobre okrem mikrometrov aj: http://www.grandpower.eu/Doplnky_sport_cielnik_2.htm
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Ahoj. Dakujem za odpoved.
No ja mam stale ten problem, ze s G17 (tritiove mieridla) viem cca na 10metrov to poslat jednou dierou a tam kam mierim...
S K100 to mam rozhadzane (zase nie extra) a vsetko mierne dolava.
Skusal som si dat uz aj povodny cielnik + svetlovodna mucha a stale ten isty problem. Asi moja neschopnost, ale mi ta zbran jednoducho nesedi. Ja neviem :evil:
S Geckom trafim kam chcem zhruba na flek presne...
S K100 raz dolava, potom doleva hore, potom stred...hocijak. Nikdy mi to nejde presne kam potrebujem, proste mi ta zbran asi nesedi, ja neviem :evil: :x :(
S Glockom mam samozrejme nabuchanych okolo 6500ran, mozno to je len o zvyku...celkovo sa mi K100 super drzi, spust je prijemna, zbran sa mi paci, ale trafit presne kam chcem ani za svet :x :oops:
Preto som zacal debatu o tom mikro...cielniku.

Takze zaver vracat ked tak obtiahnutim, ok budem to robit tak.
A necham teda aj povodne tlacitko na zasobniky, necham si poradit, dakujem :wink:

Inac som s nou spokojny, slape jak hodinky, striela vsetko bezproblemov, len ta presnost... :evil: :x
Mozno som ja krivy :oops: :oops: :oops: len mi nejde do hlavy, ze s glockom trafiam, s K100 ne :(
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

xader-vsetko je tym medzikusom co drzi zbran :lol: mal som podobny problem,minulu sezonu som strielal este glockom 17c,presiel som na K-100,zasahy fuc.Normalne som si myslel co je :?: :cry: chce to len strielat nestrhavat,glockom tahas spust a tesne pred spustenim zadrzis,ma vacsi odpor spuste tak ta nuti pred spustenim zahamovat a das si viac zalezat.K-100 myslis aka fajn spust musim trafit a pritom strhavas :wink: pokial som sa ako tak vzil s prestupom glock -k100 bolo aj 1500nabojov von.Preto som predal glocka aby som sa nemylil inou zbranou :!: Poznam jednu K-100 ma ju jeden pan s RK ma dlhy lauf ta ide jednou dierou na cca 20m.Boli aj svedkovia co sme dorabali na sutazi v Predajnej :wink: Moj typ strielaj,suš,cvakaj,vzivaj sa zo zbranou :!:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

..a s tym zachytom zaveru to rob ako som ti ukazoval.Zasobniky vymienaj razantne a ziadny zachyt nemusis docahovat :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Zachyt sa v IPSC ani nepouziva,kazdy prebija skor :!:
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

Xader, mal som rovnaky problem, prechod s G an K a neskor som si zvykol a s Kackou som triafal presnejsie ako s cimkolvek predtym. Najprv mi nesedeli tie mieridla, ale potom to zmizlo. Momentalne si zase zvykam na G :D. Takze si musite len sadnut ako pisal Balistik. A spustaj zachyt zaveru ako Todd Jarett, tj. slabou rukou. Ja to tak robim a vyhovuje mi to lepsie ako silnou. To spustanie dorazenim zasobnika nefunguje vzdy, lepsie funguje pri zbrani ked ju drzis kolmo ako naplocho.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Dakujem vam velmi pekne za rady.
Tak odlozim Glocka a necham ho teda len na nosenie a trenovat s nim nebudem.
Budem sa venovat K100 :roll: len je to dost deprimujuce, ze strielam, strielam a nic. Asi zacnem fakt domam susit, tasit s obtahovanim a vystrelom apod.

A Balistik, ako si s K100 spokojny s porovnani s Glockom ? Aku mas kacenu, ake upravy si porobil ?
Chcel by som si tento rok skusit nejaku sutaz IPSC(kde budem mat moznost?) - ale samozrejme len zabavne, aj tak sa strapnim :) ale niekedy treba zacat a skusit nieco nove a posunut sa aspon o krocik dopredu :)
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

pekne trenuj aj s glockom, co nosit by si mal mat najviac odtrenovane :D . ked som mal obe nosil som len glock, ale aj strielal rovnako casto ako K.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"