K100 pre zaciatocnika .

friendly_aryabhata

K100 pre zaciatocnika .

Príspevok od používateľa friendly_aryabhata »

Zdravim Panov a Damy.
Chcel by som poprosit o radu.Coskoro (ked vsetko dopadne na skuske) budem drzitelom zbrojneho preukazu.Doteraz som bol presvedceny o tom ze ako prvu zbran chcem prave Grand Power K100 ale pre prezreti cenniku som zistil ze s mojim rozpoctom(750 eur) su tam aj dalsie moznosti.Viem ze mi poviete ze treba si ist odskusat chytit do ruky a tak(zatial som drzal v rukach nejake glocky a bratov smith and wesson,kopiu walthera p99 ky) ale zastrielat si naraz z viacej pistoli nemam poriadne kde.Co by ste mohli odporucit este? zobrat k100 ku? moj jediny dalsi kandidat je walther p99 za 750 Kaciek a co sa tyka ostatnych znaciek v tych prehlad nemam(beretta,sig,hekler atd) Este aby som nezabudol tak glocka nechcem aj ked viem ze su to velmi kvalitne zbrane

Vela kriterii nemam akurat ze by to mala byt full size pistol a hlavne 9mm kaliber kvoli cene streliva,lebo ucit sa strielat s nejakym drahsim kalibrom asi nema zmysel.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

sam zistis ze 1 je malo ..... K 100 je solidna zbran ak ti sedi v ruke tak chod do toho nejaku fatalnu chybu nespravis a je to predsa nase slovenske :D

precitaj si aj toto forum http://www.grandpower.eu/phpBB2/index.php
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ja by som bral Hecklera, ale ja na tomto fóre už roky opakujem, že som HK-pozitívny.
:lol:
Pravda je taká, že my ti môžeme poradiť hocičo podľa našich vlastných chúťok. Ak si nevieš vybrať, skús si presne stanoviť nejaké kritériá a ujasniť si, či chceš postupne dokupovať nejaké doplnky, či plánuješ v budúcnosti strieľať aj súťažne, či si hodláš kúpiť aj ďalšie zbrane alebo veríš, že sa uspokojíš s jednou...
:idea:
Ja mám s K-100 iba minimálne skúsenosti, no domnievam sa, že by to mohol byť vhodný kompromis.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja mam u nas v klube par novych clenov,tiež maji dilemu ako ty.Skulia po K-100 ale niesu na 100%rozhodnuty.Ako pises do glocka ani nechod pokial si zaciatocnik,skus K-100 a uvidiš.Zvysne peniaze co ti ostanu venuj streleckej vybave,Walter je super zbran,ale imidž je nanič :twisted:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 21 Jún 2010, 07:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Rozpocet 750 Evri je dobry, ale dalsich cca 500 das za jednu sezonu do nabojov. Takze cena zbrane nie je az taka podstatna.
K 100 je jedna z najergonomickejsich zbrani na trhu a esteticky ma na nu asi len Walther.
Naviac si myslim, ze my Slovaci si myslime, ze co vzniklo v zahranici musi byt vzdy lepsie ako nase. Vo vacsine pripadov je to pravda. :roll: Ale K 100 je nastastie vynimka :lol:

Ale v tomto Ti nikto do rozhodnutia kecat nemoze. Toto je na Tebe, strielat za Teba kamarati nebudu.

Nekupoval bay som si pistol bez vonkajsieho kohutu. :wink:
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

500 € do nabojov ? No jedine, ze prebijas, inak pocitaj spokojne s 1000 €. Teda ked chces aspon poloaktivne strielat.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

- tak ci tak musis s niecim zacat.

K100 Ni ej vobec zla volba pre zaciatocnika, ale ani pre pokrocileho strelca.

Sam som zacinal s K100 Target.

Ked kupis hociaku zbran, tak pri jej pouzivani zistis ako ti sedi, co ti na nej vyhovuje a co nie. Neskor tu zbran mozes vymenit za nejaku inu, co ti bude vyhovovat viac, alebo ak ti bude vyhovovat, tak pri nej aj zostanes.

Ako som napisal v prvej vete - s niecim zacat musis....
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

niko napísal:500 € do nabojov ? No jedine, ze prebijas, inak pocitaj spokojne s 1000 €. Teda ked chces aspon poloaktivne strielat.
ale chlapci on nepisal ze chce cvicit na sutaze :D zas ho nestraste .. kolko mine na nabojoch je jeho vec on sa len rozhoduje co ma kupit :D

ja som kupoval ako 1 CZ .. klasika :D vtedy K-cko nebolo ale zo zbranou je to ako z 1 autom ci dievcatom chces ale nevies co .. my ti mozme poradit ale to neni ono ako ti to uz pisal ty z nej budes strielat takze sup do predajne omacat 1 a hned 2 ... pripadne kukni aj komisiu .... nekedy su aj tam dobre kusky za rozumnu cenu a nevydu ta tak ako nova ... a ak zistis ze ti vyhovuje mozes ju predat a kupit novu :D


mas vela moznosti :D niekedy to bolo tak ze boli peniaze a nebol tovar teraz je to tak ze penazi neni vela ale mas more tovaru :O

ps: daj vedet co si kupil a ako si stym bol spokojny na strelnici :D
eager_edison

Príspevok od používateľa eager_edison »

Ja som spravil cez vikend biznis s GP a kúpik som K-100 Mk7 za (momentálne)akciovú cenu cca450 €-čiek
Včil už len do T&T ju vyskúšat :twisted:
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

to Nomed: V podstate suhlas. Ide o to, ako ho to vsetko chyti. Ale väcsinou ta to vie chytit poriadne :lol:
to delarock:
Inak ja by som ti hlavne odporucil pri kupe zbrane si z nou zastrielat, vyskusat si ju ako ti sedi v ruke a ako ti jednoducho povedane sadne. To je najdolezitejsie. Ved v podstate väcsina zbrani co su dneska na trhu su velmi kvalitne, no kazdy si musi najst to svoje. Zbran z ktorej nezastrielam nekupujem. To bol aj dovod, preco som od Frana nekupil Taurusa PT 1911. Im sa nechcelo cistit a ja som nechcel riskovat. 8)
friendly_aryabhata

Príspevok od používateľa friendly_aryabhata »

Fuha na niektorych inak zameranyhc forach cakam den na jednu odpoved aj ta je priblbla a tuna 9 odpovedi za 24 hodin,dakujem :shock:
no pravdu povediac pri momentalnych vydavkoch popri studiu (auto,frajerka atd)(podotykam frajerka je fakt asi najvacsi vydavok :D ) tak nemienim chodit strielat nejak prilis casto.Skor to bude o tom ze raz za dva mesiace dojde brat domov z blavy a pojdeme vystrielat zopar vceliciek.On totizto tiez tvrdi ze so zbranou je to tak ze musi sadnut a clovek vie.Vsetci ste pisali takmer ze treba si z nich zastrielat.Bohuzial ale na slovensku nemame ziadne profesionalne obchody na predaj zbrane kde by ste si mohli aj vyskusat viacej zbrani a dokonca si z kazdej aj skusit zastrielat. pojdem si asi odskusat walthera p99 a grand power k100 a uvidime co sadne lepsie :)
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Ze raz za 2 mesiace par vceliciek :lol: :lol: :lol:
Zabudni! Toto som si myslel aj ja a milion dalsich 8)
Suhlasim s Nikom. Väcsinou to vie chytit poriadne!
Uz teraz vysvetlujem priatelke, ze navsteva kina su dve krabicky nabojov :roll: :lol:

Naviac, ak sa nenaucis strielat a narabat so zbranou, je pre Teba pistol dost nebezpecna hracka. Odporucam sa dat dokopy so skusenym strelcom, ktory Ti poradi a pomoze. Na strelnici si potom od kamaratov osahas vela inych zbrani.
Strelecka komunita drzi dost spolu, mozno preto, ze sa verejnost na nich pozera tak nejak cez prsty :roll:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

neustále opakujúca sa téma s neustále rovnakými reakciami, keď s ňou vie strielať Vinduška ver , že ti zlá nebude, a ak bude predáš ju, aj tak ju predáš aj keby ti neviem ako sedela bo každý chce skúsiť všetko a prvé svoje neuspechy aj tak budeš prisudzovať zbrani a budeš dúfať , že ta napr. shadovka, alebo ja neviem čo bude lepšia....
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Lebo vsetky nove zbrane zaciatocnikov zahadne strielaju dole od stredu, svine jedny nepresne! :evil: :roll:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

El Pistolero napísal:Lebo vsetky nove zbrane zaciatocnikov zahadne strielaju dole od stredu, svine jedny nepresne! :evil: :roll:
jj suhlas :D :D :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"