K 100 P1

dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Vaquero: Toto ma zaujalo - má ZVaJS unifikovanú výzbroj? Lebo ked idem na sud, vzdy po nich hodim ockom. Zda sa mi, ze prekvapivo mnoho prislusnikov ma revolvery a len zopar pistole. Minule sa mi na OS BA II zdalo, ze som tam videl nejke Rugery GP100, ale to len odhadujem podla velkosti a tvaru rukovete, lebo ine som z puzdra nevidel.

Sorry za OT.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

13Ks, dostali to za exportnú cenu do EU+dph.....
miro285 napísal:Z môjho pohľadu to má 2 pozitívne aspekty:

1. pekný a ústretový krok od firmy GP

2. neviem síce o koľko zbraní sa jednalo, ale dovolím si tvrdiť, že ide o jeden z mála obchodov, resp. zákazok, v ktorom si zastupiteľstvo nenabalilo kapsy a teda zákazka nešla na úkor kvality
friendly_visvesvaraya

Príspevok od používateľa friendly_visvesvaraya »

Zoidberg37 napísal:
Deathsheadhawkmoth napísal:
peterson napísal:odkukal som v tlači:

http://www.zlatemoravce.info/2012/12/no ... j-policie/
To čo sa píše v tom článku o tých ,,starých brazílskych revolveroch" to je myslené vážne?! Keby mi toto niekto povedal, tak sa mu asi vysmejem, že si robí srandu. Veď to je už úplne úbohé, aby mali policajti takéto zbrane.
Neviem čo si predstavíš pod brazílskym revolverom, ale kvalita Taurusov nie je až tak strašná než u mnohých Arminiusov, Holekov a podobne. K100 je bezpochyby kvalitatívny skok vpred, no strieľať za nich tiež nebudú.

Nenarážal som na to, že ked majú staršiu zbraň, tak musí byť zlá. Len ma zarazilo to, že tie zbrane majú 20 rokov a strieľajú z nich pravdepodobne len na strelnici a míňajú drahé strelivo ktoré im platíme my z daní. A úplne súhlasím s tebou - strieľať za ne žiadna zbraň sama nebude. Ale tak nech aspoň míňajú na cvičisku raz do roka pomerne lacné 9x19 - ky ako drahé .357 - ky.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Ahoj, potreboval by som poradiť, chodíme s priateľkou sem tam niečo streliť aj súťažne a z K100 (MK6) sa jej celkom dobre strieľa, viacmenej sa ma pýtala na niečo menšie, ľahšie, možno s lepším úchopom.

Otázka: Má zmysel vymeniť K100 za model P1 (MK7)?
-bude jej to lepšie sedieť do menšej ženskej ruky?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

TeErTe: nie, bude to skôr horšie. Čím menšia a ľahšia zbraň, tým menej váhy pôsobí proti sile spätného rázu a tým viac zbraň kopne. To isté s dĺžkou a princípom páky. K100 má úchop dobrý, to že dievča nemá ruky až pri zásobníkovej šachte nevadí, dôležité je skôr aby ten úchop bol správny, než aby vyplnil celú rukoväť.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

Skuste novinku subkompakt na rame mk12 v kalibri .380 predstaveny teraz na IWA.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

precistene
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Ahojte, Mal niekto problem s unavenou vratnou pruzinou? (STI GP5 seria G cca 600 ran)
Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

po tak málo výstreloch asi ťažko.
Ale viem o vadných zásobníkoch v týchto modeloch. Lodik33 o tom môže urobiť bakalárku
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

:) Neviem či to je zásobníkmi (musíme to ešte preskúšať s tými tvojimi), ale robím video dokumentáciu a keď to dám dokopy (cca mesiac) pošlem to do GP. Uvidíme v akej reči sa vyjadria..
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

el_fuego: ja som na P1 menil pruzinu po asi 1000 vystreloch, neviem ci to bola unava, ale bola zjavne slaba. Zaver mi nedovieral po obtahovani, po vymene za novu mi P1 slape ako hodinky.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Prečo to ku nam nepošleš hned ?
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Máš správu.
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Pozeram, ze na webe gp je v ponuke ina pruzina, aku mam v pistoli. Mam tam taku zmotanu z viacerych prutov. NA webe, ak sa nemylim je jednoprutova. Zrejme kratsi zaver vyzadoval pruzinu s inymi charakteristikami. Skusim vymenit, objednam z GP.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Ano ja som menil vtedy uz za tu novu a ide dobre.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"