K 100 P1

eloquent_lamarr

K 100 P1

Príspevok od používateľa eloquent_lamarr »

Nikde som nenasiel temu o tejto zbrani, preto som ju zalozil. Napiste ak ju niekto mate, ako ste s nou spokojny, ci ma nejake nedostatky a pod. Rozmyslam nad jej kupou, tak by som rad vedel vase skusenosti s prvej ruky.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Mam ju asi 2 mesiace s ramom MK7 seria G.Zatial vybuchane cca 300 origo SB a 700 "vlastnych halušiek" :) bez zavady.Presnost posudit neviem strielat len začinam. :D
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Rozdiel v správaní je zanedbateľný. Keď sa pozrieš na tech parametre, zistíš, že je kratšia o cca 11mm. Ostatné sa dozvieš tu: http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewforum.php?f=3
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Takže včera vyletelo laufom dalšich 250 vlastnych halušiek stoho 2 zavady (vinou streliva).Strialal som cca na 25m na kovove platničky asi 20x20cm,hrube asi 3-4mm(na papierove moc nešlo lebo pršalo) a aj ked som s prepačenim hovno strelec podarilo sa mi ich sem tam trafit :) .Robilo to pekne jamy do toho železa a tam kde som dva krat trafil to roztrhlo a preletelo skrz.Snažil som sa potrenovat uchop,mrkanie pri vystrele a prebijanie tak som si dal po dva naboje do dvoch zasobnikov a tie točil dokola.Zabava trvala len hodinu a štvrt a bolo po haluškach... :( .Nabuduce musim pridat-halušky :D K-čko šlape ako hodinky :twisted:
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Zdravim mam P1 asi 3 mesiace a mam z nej vystrielane cca 500 nabojov. Je to velmi prijemna zbran na strelbu co mi potvrdilo viacej strelcov ktory ju skusili. Avsak mam jeden problem. Stava sa mi ze pri obtiahnuti sa uzaver nedovrie a ostane trosku pootvoreny. Minule sa mi to stal tiez a 4 ludia nad tym maturovali co to moze sposobovat. Zaver je taky, ze strelivom to nebolo urcite nakolko naboj zapadal presne do komory. Vyhadzovac pri zasuvani naboja sa nedokazal pretlacit cez okraj nabojnice a ostal tak vysiet cely uzaver a ani opatovnym obtahovanim to nepomohlo. Robilo to na viacerych nabojoch ktore bez problemov isly v inych pistoliach (75, kimberl). Indicia je taka ze pravdepodobne sa zaniesol necistotami priestor medzi vyhadzovacom a telom zaveru. Tym padom vyhadzovac sa nedokazal okdlonit do polohy aby presiel cez okraj nabojnice. Nuz na zaklade tejto skusenosti to vyzera ze P1 treba cistit aj na miestach u ktorych to nebyva zvykom pri inych pistoliach. Nakolko mi vravel znami ze na jeho 75-ke sa taketo veci nestavali resp. nemusel sa o tuto cast zbrane nejako zvysene starat pri cisteni. Jasne ze P1 musi byt vzdy mokra t.j. treba ju riadne mazat, co napokon vyplyva z plastov. Mate niekto podobnu skusenost? Skusal som hladat ine priciny ale toto vyzera ako jediny dovod. Co sa tyka toho zasekavania ono mi to robilo uz cca po 100 vystreloch takze sa mi nechce verit ze by sa to tak rychlo zanieslo. Mohlo by to byt aj nieco ine? Na prvy pohlad zbran vyzera ok. Sprava sa to nahodne. Ale na moj vkus casto...
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

Pozri na fóre GP http://www.grandpower.eu/phpBB2/
alebo zavolaj priamo do GP určite ti radi poradia.kontakt najdeš na ich stránke.
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Prečo sa neozvete do firmy ? zbran máte v záruke.
ak sa niečo takéto stalo, je to nepríjemné, ale otázka 5 minút ( bezplatná výmena vyťahovača )
Ing. Lihan, 0911 304 828
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

Vanto - kacku netreba mat extremne mokru treba iba dbat o to aby boli lubrikovane stycne plochy zaver/ hlaven v mieste uzamykania. Vytahovac tiez netreba extra drhnut. staci obstreknut cistiacim olejom (balistol, clp, wd 40) aby karbonova vrstva nezaschla. problem nie je ani tak nevycisteny bordel ako zaschnuty bordel. samozrejme neda sa vylucit ze je vytahovac vadny ako taky - staci vymenit diel co je minutova zalezitost.
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Nuz potrebujem sa uistit co je ta za problem, kedze nemam skusenosti so zbranami, ale jasne pokial to bude pretrvavat tak pojdem cestou vymeny vytahovaca. Komunikoval som s grandpower vedia sa nato pozriet ak bude potreba, takze skusim to precistit a uvidim ako sa to bude spravat. Mozno len treba nech sa ta zbran este zabehne. Cas ukaze
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Takze nechal som tomu cas + jeden pan mi poradil aby som viac dorazal zasobniky dnu, ze to moze robit tiez problem. Takze zatial funguje spolahlivo bez jedinej zavady. Vystrielal som odvtedy len cca 150 nabojov, ale ide spolahlivo. Takze myslim, ze ten problem sa odstranil. Myslim, ze zbran je uz dobre zabehnuta a bude to ok. Takze s odstupom casu mozem povedat ze maximalna spokojnost, prijemne drzanie velmi dobra presnost, co mi potvrdilo viacero ludi ktori strielaju z inych typov. Hodnotim tuto zbran iba pozivitvne... Dobra praca p. Kuracina ;)
inspiring_goldstine

Príspevok od používateľa inspiring_goldstine »

Mam taky problem, ze mi na mojej P1 to leti dolava dole :) Viem, ze sa to tu niekde riesilo, ale chcem sa opytat, vyriesil by sa tento problem vymenou spuste za sportovu s dlhym chodom? A kolko by to stalo?
Som len strelec-zaciatocnik, ale aj tak ked som strielal s Gloku 19 letelo to tam kam malo...
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

klepnut mieridla kusok do prava, a dat nišiu mušku. je pribalená spolu s inbusakom
Vilkos napísal:Mam taky problem, ze mi na mojej P1 to leti dolava dole :) Viem, ze sa to tu niekde riesilo, ale chcem sa opytat, vyriesil by sa tento problem vymenou spuste za sportovu s dlhym chodom? A kolko by to stalo?
Som len strelec-zaciatocnik, ale aj tak ked som strielal s Gloku 19 letelo to tam kam malo...
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

bez urazky: vzhladom k tomu, ako pises, ze si strelec zaciatocnik, skor by som to pripisoval "strhavaniu" pri strelbe. Nebolo by zle, keby si z nej postrielal aj nejaky skusenejsi strelec a na zaklade aj jeho nastrelu potom robil posun mieridiel a vymenu muchy.

JARO, sorry ze tu spochybnujem tvoj prispevok, to bol len postreh, pretože tuto chybu som kedysi robieval aj ja.
inspiring_goldstine

Príspevok od používateľa inspiring_goldstine »

Ano, pravdepodobne to bude strhavanim, ale mam pocit, ze chod spuste k tomu strhavaniu "motivuje". Spušť asi 2mm ide uplne lahko a potom treba prekonať vacsi odpor a hned je vystrel, nie je tam teda to "prekvapenie"
vystrelu dane plynulostou chodu spuste. To stravanie sa prejavuje hlavne pri rychlom tempe strelby, ked pekne zamerim a ruky mam o nieco oprete, tak viem trafit kam treba.. Mozno, ze mam slabsie ruky.. neviem..
Ale opakujem, pri Gloku sa mi to nestavalo
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

kacenu sice "zatial" nemam ...pracu je sa na tom :twisted: ale co pistol to iny nastrel iny chod spuste atd ..... chce to len zvyk ... inak trochu sa divim ze si potom nezostal u mloka :?

nehovorim ze som super strelec ale po 2 zasobniku(podla kapacity) sa da "zladit" z kazdou zbranou ak vies kam ti to nese zmen nastrelny bod a hotovo..... ako pises vada zbrane to nieje :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"