K100 a 3dni PaCa 2011

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Boris ďakujem, takéto niečo pekne zhrnuté, vysvetlené a odargumentované som už dlho hľadal :) O sláve BreakFree som už počul ale jeho cena je obrovská, ale ten Gun Remedy alebo ešte radšej CX professional CLP by som veľmi rád vyskúšal, predáva sa to aj u nás?
BKSL napísal:Kup polygon a budes to mat bez olova.
Toto je zas rada za 4 koruny... vyberajme si zbraň podľa toho ako ľahko/ťažko sa z nej čistia EPRX strely. Navyše tá čo ju ty každému s takým nadšením odporúčaš ani polygón nemá.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Zoidberg37 napísal:
BKSL napísal:Kup polygon a budes to mat bez olova.
Toto je zas rada za 4 koruny... vyberajme si zbraň podľa toho ako ľahko/ťažko sa z nej čistia EPRX strely. Navyše tá čo ju ty každému s takým nadšením odporúčaš ani polygón nemá.
Glock ma kombinaciu polygonu a drazkovanej hlavne, taky neuplny polygon.
Zoid rozpil hlaven na gecku a pozri sa (nie ale v mieste nabojovej komory) :wink: .
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Zoidberg37: http://www.cxpro.cz/node/5 , http://www.cxpro.cz/node/7 ked to ten clovek predava tak asi to musi byt najlepsie :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Už som mal česť vidieť hlaveň Glocku, je to myslím hexagonal, nič proti tomu nemám, nevravím že je to zlé, len jednoducho nie je to polygón. :)

Turbi: diky, ale ja som klasik, rád by som nejaký slovenský a ideálne kamenný obchod :) Ak sa nebude dať, tak to objednám z Čiech. :) Ak myslíš, to že je tam text toho človeka, tak neviem či nie je iba skopírovaný zo streleckého portálu, z toho textu čo postoval Boris, tak v komentoch je link na diskusné fórum a tam od neho ľudia chceli aby daný text uverejnil.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Rozhodne to stoji za vyskusanie... za tie peniaze http://cxpro.webnode.cz/cxpro/ urcite by som si to porovnal z Break Free CLP , nabit vonku nejake klince namazat a cakat ci ozaj to ma lepsiu odolonost voci vlhkosti ako Break Free
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

BKSL napísal:Miro389 pozri tu moj prispevok:

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t= ... x&start=48
pozrel som a vôbec niesom múdrejší čím to vyčistiť :wink:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

:)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Miro389: skús 30% peroxid vodíka, niekto tvrdí že nefunguje, podľa môjho subj. pocitu šlo olovo z laufu po nočnej aplikácii peroxidu ľahko.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Zoidberg37 napísal:Už som mal česť vidieť hlaveň Glocku, je to myslím hexagonal, nič proti tomu nemám, nevravím že je to zlé, len jednoducho nie je to polygón. :)
No musim napisat, ego nepusti :lol: .

Zoid si zo mna robis hadam srandu, hexagon je sestuholnik a polygon je mnohouholnik, t.j. sestuholnik je aj mnohouholnik :D.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

R: ď vyskúšam
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

breakfree CLP mam a pouzivam uz asi tri roky. dobre vzlina a maze ale na cistenie (vratane vyvrtu) sa mi zda o triedu lepsi obycajny zakladny balistol. najradsej kombinujem breakfree clp na mazanie, balistol na vyvrty a na cistenie nedostupnych zakuti brunox. podstatne je cistit a vykonavat pravidelnu udrzbu. druh cistidla/mazadla je az druhorada zalezitost.
inspiring_mcnulty

Príspevok od používateľa inspiring_mcnulty »

Pod to sa podpisujem. :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

BKSL napísal:
Zoidberg37 napísal:Už som mal česť vidieť hlaveň Glocku, je to myslím hexagonal, nič proti tomu nemám, nevravím že je to zlé, len jednoducho nie je to polygón. :)
No musim napisat, ego nepusti :lol: .

Zoid si zo mna robis hadam srandu, hexagon je sestuholnik a polygon je mnohouholnik, t.j. sestuholnik je aj mnohouholnik :D.
Ok sorry, označuje sa to ako octagonal a nie ako hexagonal - jednoducho nehovorí sa tomu polygon.
Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 494
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa mondo »

Pomôcka:
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"