GP .45 ACP

Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

GP .45 ACP

Príspevok od používateľa boris »

funkcny prototyp kacky v .45ACP je na svete. fotky a komentar najdete tu: http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... 4960#14960
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

Jaro je sikulka... :)
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

gratulujem
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Nadherna, zaver sa mi velmi paci. Pazbicka je tiez zaujimava, dufam ze sa mi dostane do paprc na par skusobnych :D
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Velmi pekna, tiez dufam, ze sa mi dostane do ruk.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

ked ja ti bobe nevim...... :?
nie je skareda o tom potom....
ja som si povedal ze v 45ACP jedine 1911 nejaky konicek klonicek...
jedine ze by ako sa pise na GP forume a toto bol nejaky kompantik mensi tak snad
skor by ma potesil prototyp P11 v 40SW (co by malo podla mna zmysle kedze co som pozeral tak kvalitnych subcompactov 40SW je okrem glocku limitne -> 0)


Ked to mam zhrnut: Preco K100 45 ACP miesto 1911 45 ACP ?
Povedzme ze kebyze sa to spravi ako "klon" 1911 mozno s mechanizmom rotacie hlavne ako na K100 by to bolo esteticky ala 1911 a technicky ako K100 by to bolo zaujimave (neviem nakolko realne a funkcne vyhodne), takto kym nevyhram v sportke aspon taku 6 cifernu sumu tak zial bohu v 45 dam prednost 1911. :(

Tym nevravim ze to nie je pekne a chapem ze je to prototyp ... ale .... ale.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

telra napísal:
Ked to mam zhrnut: Preco K100 45 ACP miesto 1911 45 ACP ?
achjo... prečo nosť 800g plasťák keď môžem vláčiť 1,5kila ? a na druhú stranu dekel od kanála aby som nemal skoliózu

a vôbec, prečo to všetci výrobcovia 45tiek mimo klonov 1911 nezabalia ?

neviem, či si niekedy vôbec držal nejakú 45ku v ruke, ja mám 1911ku v trezore a G36 nosím na opasku, tak ma pouč prečo by som ich mal prehodiť ???
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

ale.. :lol:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

roman napísal: achjo... prečo nosť 800g plasťák keď môžem vláčiť 1,5kila ? a na druhú stranu dekel od kanála aby som nemal skoliózu

a vôbec, prečo to všetci výrobcovia 45tiek mimo klonov 1911 nezabalia ?

neviem, či si niekedy vôbec držal nejakú 45ku v ruke, ja mám 1911ku v trezore a G36 nosím na opasku, tak ma pouč prečo by som ich mal prehodiť ???
Ehm, G36 je subcompact....toto na subcompact nevyzera. Ak ano tak to je samozrejme nieco ine.
Vacsina mojej "kritiky" .... ak sa to tak da snad nazvat, pretoze kritika to nemala byt v ziadnom pripade, .... bola za predpokladu ze ide o fullsize.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

G36 je kompakt rovnako velky ako G19
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

G36 je útočná puška od Heckler Kochu :) , ale ak Marek hovoríš o Glocku 36, tak neviem či si robíš srandu alebo si ju naozaj s niečim mýliš. Glock 36 je jednoradý subkompakt 45 acp, zatiaľ myslím jediný jednoradý Glock.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Je to asi iba kvalitou fotiek (asi veľké ISO), ale na prvý pohľad sa zdalo, že na obrázku je nejaký Čínsky airsoft s plastovým záverom nastriekaným striebornou farbou v spreji. :lol:

Dizajn celkom OK. Predpokladám, že sa to ešte trochu zmení kým pôjde do sériovej výroby. Čo sa mi ale nepáči je nerezový záver s nerezovou hlavňou. Nejak mi to nejde dokopy.

Zaujímal by ma dôvod zmeny spôsobu rozborky -- či to bolo konštrukčne vhodnejšie pri tomto kalibri, alebo to je reakcia na prípadnú kritiku k terajšému spôsobu rozborky.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

bers: ja si myslím, že na tom prototype neni akurát teniferová povrchovka
Ber to ako surovú zbraň. Je to vlastne naše privilégium, že sme zhliadli vec, ktorá je ešte oficiálne v "maternici" (ešte sa nenarodila) :D
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Jó, tešil som sa na GP 45ACP. A som slúbil, že až bude, tak si ho kúpim. Ale povedzte, kde mám ta to všetko brať? Veď nekradnem.... :lol:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Zoidberg37 napísal:ak Marek hovoríš o Glocku 36, tak neviem či si robíš srandu alebo si ju naozaj s niečim mýliš. Glock 36 je jednoradý subkompakt 45 acp, zatiaľ myslím jediný jednoradý Glock.
Marek myslím nesranduje ani si G36-ku s ničím nemýli.

Porovnaj si rozmery G19 s G36: +2mm dĺžka, +6mm výška, +25g hmotnosť.
Subkompakt G26 voči G36 vyzerá trocha inak: -12mm dĺžka, -15mm výška, -10g hmotnosť.

Len v šírke je rozdiel rovnaký (1.5mm), keďže 36-ka je jednoraďák.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"