K22

Budete zvažova? kúpu pištole K22

Hlasovanie ukončené 28 Jan 2009, 20:09

áno
21
45%
nie
13
28%
ešte to zvážim
7
15%
ocenil by som radšej iba adaptér ako celú novú zbra?
6
13%
 
Celkom hlasov: 47

inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Dnes GP K22 odskusany na strelnici, dal som iba 50 nabojov, CCI Blazer, 7 centov kus a ani jedna zavada, zbran nekope a striela dost presne. V nedelu skusim aspon 200 nabojov, ale zatial som velmi spokojny. Kolegovia ju tiez skusali a chvalili ju.
Používateľov profilový obrázok
arokys
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa arokys »

Včera som bol odskúšať novú K22 a veľká spokojnosť. Vystrieľal som 200 nábojov S&B štandard a ani jedna zádržka.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Nech sluzia. Podla mojich skusenosti K22 X-Trim mala o poznanie lepsie ladeny chod spuste ako mam teraz na K100 Target - kratky ale drsny, snad sa po zabehu postupne zlepsi. :evil:
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Dnes vystrelenych 150ks nabojov CCI Blazer bez jedinej zavady a 10ks (viac som nemal) zo sypaneho Federal .22LR 36gr. HV Champion, Copper Plated HP http://www.hermes.sk/federal/federal-.2 ... d.nr.-745/ a tiez bez zavady
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Takze K22 mk12 ma odstrielanych 1250 nabojov, je bez upravy, striela bez zavady. Jedine co som si vsimol, ma problemy s nabojmi federal, niekedy nevytiahne nabojnicu, ale mam pocit, ze je to sposobene tvarom nabojnice. S nabojmi cci blazer ziadny problem, ani pri rychlej strelbe
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa Triarius »

s federalmi ma problem aj moja k22 x-trim mk7 a co som sa bavil, tak aj ini...tieto naboje proste k22kam nechutia, netreba riesit
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

pozeram ze vsetky GP zbrane maju zahadne problemy ktore ine vyrobky nepoznaju. povodne som rozmyslal nad k22 x-trim ale po skusenostiach s x-caliburom som siahol po rugeri 22/45 - s blazermi nema najmensi problem - mozno by bolo dobre tie zbrane dokoncit predtym ako sa zacnu predavat a netestovat na zakaznikoch.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Ketchup, asi si necital pozorne, s blazermi k22 nema problem, tych ma vystrielanych presne 1000ks bez zavady, ale problem bol s federal champion, konkretne tieto http://www.hermes.sk/federal/federal-.2 ... d.nr.-745/
Pytal som sa aj v sportovom klube, kde dost na sutaziach pouzivaju 22lr a vraj s tymto nabojom mali castejsie problemy a nepouzivaju ho
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

citat viem len pisanie by som mal zlepsit aby som od myslienky k textu nezmenil vyrobcu. presne hentie linknute som naposledy v hermese po 6 centov zobral vsetky co mali na sklade (pozeram ze uz zdrazili)- zatial bez jedinej zavady. ale aby plinking zbran nevedela vyhodit plinking hv strelivo je velmi smutne...
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Jednu varku tychto nabojov, asi 25 som dostal na strelnici na skusku, tie isli pekne, ale ked som kupil celu tu krabicu, tak co zasobnik, to problem. Pripustam, ze to mohla byt aj zla varka, konca na asi piatich nabojoch vypadla strela z nabojnice, ale aj tak ich uz nekupim, nie je tam velky rozdiel v cene oproti blazerom
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa regnak »

ja do samého začiatku kupujem len S&B standard, nakoľko ho viem kúpiť od známeho za veľmi dobrú cenu...
mám takú štatistiku, že z 1000ks 6-7 kusov neodpáli a 4-5x neobtiahne záver...
no myslím že horšie strelivo ako toto na trhu nedostať - vždy mi vŕtalo v hlave čo to zvykne vyfrknúť po výstrele na ruku či do tváre... keď sme rozobrali pár nábojov, okrem prachu sme vo vnútri našli drobné čiastočky dreva alebo sena, osobne myslím že to boli piliny... :lol: máme to aj na fotke...
atrej177
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa atrej177 »

Tak včera som kúpil K22s a hneď sme ju spolu s dcérou vyskúšali na strelnici.
Dali sme 200 ks S&B standart (ja cca 20 a dcéra zvyšok :D )
Všetko bez závad alebo nejakých problémov.
Zatiaľ spokojnosť a hlavne mladá ma radosť :mrgreen: :wink:
Janciak
občasný prispievateľ
Príspevky: 88
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa Janciak »

Ja som sa od januara s K22 prestrielal zatial cez cca 3000 nabojov, vacsina s&s standart a jedna krabica federalov
Podla mna na malorazku to ide dost dobre a spolahlivo
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

ja som so Seliermi mával zádržky miestami, podla mna je to odpad v 22LR, dym jak z tanku...
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Mne idu bezproblemovo aj slabucke naboje Lapua, sypane v plechovke po 500 kusov. Moja K22 so zaverom typu "beretka" este nemala s tymto strelivom problem. Blazery tiez bez problemov. Zatial spojkonost.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"