K 22 X-TRIM

enzox
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa enzox »

Tá poistka je skvelá. Ja som sa naučil cez ňu dávať palec a potom je veľmi dobrý úchop.
elegant_williamson

Príspevok od používateľa elegant_williamson »

Super, dekuji. Pojistka se da koupit i u nas a maji je skladem. Jsem zvedavy. Doobjednam. Jinak je to prvni pistole z sesti, kterou jsem objednal a ani jsem si ji nevyzkousel. Nikdo v mem okoli ji nema. Dokonce prodejce me zdelil, ze jsem prvni po 8 letech kdo ma o ni zajem. Ale libi se mi a recenze na Slovensku jsou vetsinou kladne. Uz cekam jenom na zavolani z prodejny.
elegant_williamson

Príspevok od používateľa elegant_williamson »

Tak uz mam K22 x-trim doma. Prisla me rovnou s tema sportovnima hmatnika a zvlast byli i ty placaty packy pojistek. Prikoupil jsem i 3 vymene hrbety. Vymena za mensi byla znat. Ne ze by se v zakladu drzela spatne, ale mel jsem lepsi pocit v drzeni s mensi patkou.
O problemu s SB standartama jsem vedel. Blazery k sehnani nejsou a SB mam doma asi 3000 Kc. Takze jsem na strelnici vzal 3 krabicky. Byl jsem na venkovni, vnitrni mela zavreno. Minus 4 stupne. Strelba katastrofalni. Na kazdy zasobnik 3-4x nedotazen zaver. To bylo horsi nez jsem cekal. Doma vycisteni, promazani a zaver pres noc vzadu. Druhy den vnitrni strelnice. Z 50 ran, maximalne 3x nedotazen zaver. Takze parada. Pistole je uplne nova. Az se ochodi, tak verim, ze to bude jeste lepsi.
Jinak mel jsem walthera P22Q, mam Rugera SR22, ale tohle je uplne jina liga. Samozrejme je to dano velikosti pistole. Zpetny raz uplne smesny. Takze dekuji za informace v predchozich prispevcich.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Duluth, ak mas dva vratne pruziny, mensiu vsunutu vo väcsej, tak podla GP sa moze jedna vybrat, ak neobtahuje zaver. Ale uz neviem ktoru :(
elegant_williamson

Príspevok od používateľa elegant_williamson »

Ano, jsou tam dve pruziny. Tu mensi zkusim vyndat. Dekuji.
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Zdravím chalani.Mam K22s a je tam jeden chrbat ktory je vlastne na zbrani.Viete mi prosim povedat o aku velkost sa s istotou jedna?Dakujem
ingeee
občasný prispievateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa ingeee »

otvor si stránku GP náhradné diely a porovnaj veľkosti.
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Ako porovnat velkosti?Nevsimol som si na obrazkoch rozdiel.Keby aspon na tom gripe bolo nieco pisane.
ingeee
občasný prispievateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa ingeee »

Pozorne si pozri obrázky a tiež obrázky, kde sú chrbty nasadené na zbrani: 01a má oblý "zadok", 01b má široký spodok a rovný zadok, 01c má široký ale kratší spodok a tiež rovný zadok. b a c sa líšia aj trochu odlišnou medzerou medzi zdrsnením. 01d ja jasne iný.

Pekný deň!
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

neviete niekto, aky priemer ma svetlovodne vlakno v muske x-trimy? dnes sa mi pri strelbe odporucalo do neznama a netusim ake mam kupit...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tušim 1,5mm
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

vdaka
Lukas771
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Lukas771 »

Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať skúsených a hlavne majiteľov K22 X-TRIM, ako sú s touto zbraňou spokojní.
Prečítal som veľa stránok po internete a názory sú rôzne, niekto chváli, niekto sa sťažuje na spoľahlivosť....
Som úplný začiatočník a jedná sa o moju prvú zbraň, bol som si ju ohmatať v predajni a rovnako aj obyčajnú K22ku.
Obe mi v ruke sedia skvelo, predtým som niekoľkokrát strieľal z Glock 17stky, čo malo pre mňa tiež svoje čaro, ale na začiatok by som chcel niečo s lacným strelivom. Zbraň neplánujem nosiť keďže som držiteľom iba skupiny B.
Zaujímajú ma hlavne názory na nie prvé kusy.
Pozeral som aj po iných malorážkach, ale modely od GP sa mi páčia najviac a rovnako rád podporím slovenského výrobcu.
Ďakujem Vám za každú odpoveď a prajem pekný večer :wink:
enzox
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa enzox »

Sice mam len obycajnu K22, ale mozem povedat, absolutna spokojnost. Strielam vylucne najlacnejsie Blazery. Z 10 000 ran, mozno tak 100 zadrziek, z toho tak 95 chybou naboja. Stacilo znova natiahnut kladivo, max naboj pootocit. Presnost zbrane na 25m je nad moje schopnosti. Z poruch, 2x mi praskol udernik, ale to je moja chyba, s touto zbranou sa nema susit. Oprava bola na pockanie. Vrelo odporucam lubovolnu 22ku od GP.
Lukas771
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Lukas771 »

Ďakujem za odpoveď,
Inak na to som sa zabudol spýtať v predošlom príspevku... je to tak aj u X-TRIMu, že nasucho úderník naráža do hlavne?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"