Strelecké kurzy
Strelecké kurzy

Webforum - zbrane, strelivo

Strelecké kurzy
Aktuálny čas je 20 Jan 2021, 22:16

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 6 z 6
 [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strelnice Košice a okolie

Autor Správa
Zbrane Brownells
 Predmet príspevku: Re: Strelnice Košice a okolie
PoslaťNapísal: 13 Sep 2020, 20:09 
prispievateľ

Vyzerá že sa lady pohli. Sledujte vývoj nového športového areálu blízkosti Košíc. Bohužial tá nezmyselná "corona" politika značne zdržuje športový výstavbu.

PoslaťNapísal: 01 Jan 2021, 22:22 
prispievateľ

Oživená internetová stránka www.cassoviashooting.eu s možnosťou posielania pripomienok, vieš sa prihlásť do klubu . Návšteva športového areálu je možné len registrovaným členom a potom pretekárom zo Slovenska na súťaže s EU zbr.pasom a s pozvánkou .
Môžeš sledovať aj na FB cassovia shooting stránka a aj skupina .

PoslaťNapísal: 02 Jan 2021, 18:35 
Administrátor
Obrázok užívateľa

Teda ja vám chlapi z cassoviashooting držím palce, ale kto už dnes z SK bude využívať zahraničnú strelnicu v HU? Pri všetkej tej byrokracii, potrebe vydania európskeho zbrojného pasu etc... Nehovoriac o obmedzeniach vyvolaných pandémiou... Ak to teda prednostne nie je mienené ako viac maďarský projekt...

PoslaťNapísal: 02 Jan 2021, 21:11 
občasný prispievateľ
Obrázok užívateľa

No keby EÚ fungovala ako má, využívali by sme to všetci. Pri podmienkach ako dnes (a zrejme naveky), to je pre nás prakticky nepoužiteľné. K držaniu prstov sa ale pripájam...

PoslaťNapísal: 02 Jan 2021, 21:28 
prispievateľ

Práve naopak, je to mierene prednostne pre všetkých ktorým to vyhovuje . A EU ZP +16,-€ navyše za cca 5 dní a máš to , pokiaľ niekoho to položí do muky, tak to ľutujem , prípadne mu požičiam . :)
Zatiaľ sme stavili na časovú prístupnosť a priestor , A to je taký benefit ktorý zatiaľ v KE a v blízkom okolí nie je. Áno corona pribrzdil každého , ale len oddialil cieľ čo sme si stanovili. Ako bolo/je mienené každý kto má záujem využívať tento športový areál je vítaný. A samozrejme prínos je hlavne ten že šport (rôzneho druhu .... ) dostáva priestor na tréning a súťaženie. Takže pozerajme sa na to pozitívne a prínosom dobrého.

PoslaťNapísal: 12 Jan 2021, 18:25 
občasný prispievateľ

ahojte tak chcel by som zistit moznosti strelnic a klubov v KE a okolie zatial moje informacie su:

1. Hodkovce: otvorene do 17:00 vraj po novom sa bude moct strielat len 2 krat do tyzdna a ma celkom slusny dlh a obec uvazuje ze ju uzavrie, okrem ineho politicky je to tam poriadne zle co vsetci vieme a novych clenov neberie clenske tusim 100e
2. Hutka: strielat sa da od aprila do novembra sobota nedela sa nestriela, iba ak je sutaz, ale realne sa da len ked ste v jednom z klubov: Skp Kosice rezervovany pondelok trening15:00-18:00 realne na trening nikto nechodi a klub ako taky strelecky nefunguje a na strelnicu sa nieje mozne resp. obtiazne dostat (musi tam byt spravca pre strelnice pre klub)je to skor len pre tych co chcu Ecko a novych clenov neberu clenske tusim Klub patriaci shopu Zbrane-KE ma trening taktiez v pondelok od 15:00-18:00 ludia chodia strielat iba rekreacne ziadne sportove ambicie, na strelnicu sa nieje problem v danom case dostat majitel shopu je tam stale ako spravca (pripadne jeho zastupca)pre svojich clenov vraj uz tiez clenov nenabera neviem ci to je pravda clenske tusim 50e. Vojaci v zalohe vraj maju trening kazdu stredu od 15:-18:00 a stat sa clenom je obtiazne viac neviem. SKS Hutka podla stranky strielat sa da utorok stvrtok piatok od 15:00-18:00 ci je to skutocne tak neviem clenov neberie a ci clenovia chodia aj sportovo strielat neviem ziadne som nemal moznost spoznat clenske je tusim 45e.
3. Strelnica otima komercna kryta strelnica otvorena kazdy den tusim od 14:00-20:00 urcena hlavne pre nestrelcov co maju peniaze a firemne akcie celkom dost zadymene pomerne obtiazne sa tam dostat a drahe tusim 7e na 30min pre pistol a pre pcc alebo vz58 12e na 30minut ale ajtak kto by strielal na 15metrov 58mu
4. Strelnica na juznej triede patriot vstupne otvorena do 17:00 vstupne tusim 12e na hodinu nepocul som o tom zeby tam niekto realne chodil pomerne dost draha strelnica vraj davaju ludom divne pokuty za bezpecnost a ked som tam bol bolo tam pochybne obsadenstvo
5. Strelnica podhradova len pre clenov klubu urcena hlavne pre malorazku vpodstate zatvorena pre bezneho cloveka
6. Strelnica smart bohuzia zrusena nakolko majitel bohuzial uz nieje medzi nami bola otvorena tusim od 13:00-20:00 okrem vikendu rocna prmanentka 80e v mojich ociach to bola jedina funkcna a pristupna strelnica pre bezneho cloveka a strelca kde sa dalo aj dostat

Tymto nechcem nikoho nahnevat len som dal obraz o moznostiach a to co ja viem preto budem rad o akukolvek opravu toho co som pisal. Bohuzial vela strelcov co by chcelo strielat a ma potencial tak bud su v kluboch mimo Kosic alebo to uz vzdalo a venuju sa inemu sportu kedze strelnice su nielen prilis drahe ale aj ked mate stastie a ste pri peniazoch alebo v nejakom klube tak sa vlastne na stelnicu nedostanete pretoze su otvorene max do 18:00 a musite si zobrat koli tomu aby ste si zastrielal dovolenku co je samozrejme nezmysel. S tym je spojene to ze novy a mlady strelci neprichadaju co je spojene s nedostatkom zakaznikov na strelniciach co ma za nasledok dalsie zdrazovanie vstupneho co ma za nasledok menej zakaznikov atd...atd.
Cize ak ma niekto nejaky napad ako si moze kosican zatrenovat po praci som same ucho ako tlacenka :D
Len pre porovnanie v New Yorku kazdodenne otvorena strelnica do 22:00 stoji celorocna permanentka neobmedzeny vstup 550 dolarov rocne pri ich zivotnej urovni. Povedal by som ze u nas by to nemalo byt viac ako 250e rocne, ale to samozrejme zalezi na trhu ci su ochotny to platit
PS: ku strelnici v HU je super ze takyto komplex budujete ale asi nebude mat velku navstevnost slovakov v beznej dennej prevadzke to uz radsej dohodnut najom v starom tahanovskom tunely a spravit tam strelnicu a mat otvorene do 20:00 a mate aspon zakaznikov

snad ma nikto neukamenuje za ruhanie a prosim ignorute gramtiku :)

Moderátori: yarco, electron, Jack, BALISTIK, igoros

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  Stránka 6 z 6
 [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia