Krytá strelnica Kaštieľ Mojmírovce

morap
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 1 month

Krytá strelnica Kaštieľ Mojmírovce

Príspevok od používateľa morap »

Nakoľko bol dnes štátny sviatok a všetky strelnice v Nitre a v blízkom okolí boli zatvorené hľadal som možnosť na sobotňajšie popoludnie, kde by som si mohol ísť zastrieľať. Dostal som typ na krytú strelnicu, ktorá sa nachádza v podzemných priestoroch kaštieľu Mojmírovce, ktorý je prevádzkovaný ako hotel.
Strelnica má tri steges a dá sa tam strieľať iba z krátkych guľových zbraní na vzdialenosť do 25 m. Na strelnicu je potrebné sa dopredu ohlásiť. Vedie to tam príjemný a ústretový starší pán, ktorému treba zavolať aspoň deň vopred na číslo 0907 846 040 a dohodnúť sa. Dá sa s ním dohodnúť aj na nedeľňajšie popoludnie alebo na hocktorý večer. Cesta ku kaštieľu je dobre značená takže aj bez navigácie sa dá ľahko nájsť. Kto bude mať záujem ďalšie podrobnosti o strelnici a cenník je na stránkach hotelu Kaštieľ Mojmírovce ( http://www.kastielmojmirovce.sk/sk/spor ... /strelnica ).
Môj dojem zo strelnice je veľmi príjemný je to vyslovene komorné prostredie. Ja osobne som rád za veľmi dobre a účelne strávené dve hodinky s manželkou po vianočnom chaose.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Aj ja rád chodím na túto strelnicu. Všetko je tam naozaj tak ako bolo popísané. Mne trochu vadí prašnosť ale inak super.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"