STRELNICA FRANO-NR

Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa Ferri719 »

pred pol rokom mal frano na strelnici sig P226, skus tam zajst / zavolat. Mal by ho tam mat...
Používateľov profilový obrázok
kiwinr
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 11 years 2 months

Príspevok od používateľa kiwinr »

Dnes som pri navsteve tejto strelnice ostal nemilo prekvapeny. Zobral som kamarata (buduceho policajta) a jeho otca (uz byvaleho policajta) zastrielat si z mojej zbrane. Bol tam len majitel a povedal nam,ze budeme platit 3x (za kazdeho) a ze dostaneme 3stavy, naco som mu zopakoval,ze mi 3 stavy nepotrebujeme (chceme len 1), ze mame len jednu zbran a platny ZP mam len ja, takze mam na nich dozerat, ze nam staci jeden..Naco sa mi dostalo odpovede, ze ale mame 3 sluchadla tak platime za 3...Pozeram, ze ci to mysli vazne a argumentujem,ze som tu bol uz viackrat s niekym a vzdy som platil len za jedneho...co mi pride aj logicke...keby sme tam boli trebars aj desiati...za tu hodinu nespotrebujeme viac energii, ani nerozstrielame viac drziakov tercov ani neznicime viacej dopadisko striel ani nic,,,je jedno ci vystriela za hodinu jeden strelec 200 nabojov alebo to iste mnozstvo vystrielaju viaceri (btw vystrielali sme menej ako ked strielam sam)

Je to uz druhe nemile prekvapenie v poslednej dobe...spociatku mi pri kazdej navsteve davali ine ceny (od 3 do 6 eur za hodinu az sa to ustalilo na 5,70 pri zlave LT) ...

No nic...v okoli NR je viacero strelnic,,nie je jediny... Co som mu aj povedal
.. a v lete su otvorene strelnice urcite aj lepsie pre zdravie
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

No neviem, mne príde naopak logické, že čo osoba, to platba. Ani kino nebude mať vyššiu spotrebu energie keď tam príde viac ľudí, ale zaplatiť musia všetci, či?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

To tvoje porovnanie trocha pokulháva.
V kine každá osoba obsadí jedno plnohodnotné sedadlo a každá osoba má plnohodnotný zážitok (príp. utrpenie) z filmovej produkcie.
Na strelnici tri osoby obsadia len jeden stav a každý z trojice si užije len svoj zlomok vyhradeného času na streľbu.

Čím nespochybňujem, že každá strelnica si môže nastaviť pravidlá, aké chce. A my zákazníci sa na základe toho rozhodneme.
Čo by sa spochybňovať dalo sú nejasné a meniace sa pravidlá, to už môže jedného mierne nasr.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Podla mna ma platit kazdy kto ide strielt.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Michal1: v pohode je to tvoj názor, len kiwinr aj yarco napísali dôvody, prečo sa im ich názor zdá byť správny, tak keď máš iný názor, tiež by bolo fajn napísať že prečo.

Mne to čo napísal kiwinr príde logické.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Bol som tam predvcerom s kolegynou,ktora nema ZP,platili sme iba za jeden stav,chalani su tam velmi mili.Cena je 6 eur za hodinu ak ste kratsie,do pol hodiny,uctuju Vam iba preskusanie zbrane za 3 eura.Nie je im co vytykat,pomozu,poradia,maximalna ochota.Mnozstvo zakaznikov je toho dokazom
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

kiwinr napísal:Dnes som pri navsteve tejto strelnice ostal nemilo prekvapeny. Zobral som kamarata (buduceho policajta) a jeho otca (uz byvaleho policajta) zastrielat si z mojej zbrane. Bol tam len majitel a povedal nam,ze budeme platit 3x (za kazdeho) a ze dostaneme 3stavy, naco som mu zopakoval,ze mi 3 stavy nepotrebujeme (chceme len 1), ze mame len jednu zbran a platny ZP mam len ja, takze mam na nich dozerat, ze nam staci jeden..Naco sa mi dostalo odpovede, ze ale mame 3 sluchadla tak platime za 3...Pozeram, ze ci to mysli vazne a argumentujem,ze som tu bol uz viackrat s niekym a vzdy som platil len za jedneho...co mi pride aj logicke...keby sme tam boli trebars aj desiati...za tu hodinu nespotrebujeme viac energii, ani nerozstrielame viac drziakov tercov ani neznicime viacej dopadisko striel ani nic,,,je jedno ci vystriela za hodinu jeden strelec 200 nabojov alebo to iste mnozstvo vystrielaju viaceri (btw vystrielali sme menej ako ked strielam sam)

Je to uz druhe nemile prekvapenie v poslednej dobe...spociatku mi pri kazdej navsteve davali ine ceny (od 3 do 6 eur za hodinu az sa to ustalilo na 5,70 pri zlave LT) ...

No nic...v okoli NR je viacero strelnic,,nie je jediny... Co som mu aj povedal
.. a v lete su otvorene strelnice urcite aj lepsie pre zdravie
Podobnu skusenost mam aj ja, aj ked co sa tyka odbornych vedomosti a ochoty sa neda nic vycitat. No zase je pravda, ze pocas zimneho obdobia je pohodlnejsie strielat v teple a suchu. A sluchadla si s priatelkou nosime vlastne :-D
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Ja som tam bol včera s kamarátmi a po otázke na zľavu LT 10 percent, ktorú by mali poskytovať, mi s úsmevom povedal, že zľava je už zarátaná a platil som plnú sumu. Oveľa radšej chodím do Dražoviec na otvorenú strelnicu, p. Fraňo má svoje "muchy", strelnica aj s haciendou inak pekná :-)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

len tak na margo:
http://legistelum.sk/zbrane-frano/

"Zľava pre členov o.z. Legis Telum je 5% na všetok tovar pri osobnom odbere na predajni"

Neviem kde vidis zlavu na strelnicu, i ked nevylucujem ze v minulosti ju mohol p.Frano obcas niekomu nad ramec toho co je dohodnute poskytnut.
Používateľov profilový obrázok
topinambur
prispievateľ
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa topinambur »

Chalani zlavu v minulosti davali aj na strelnicu,no uz to padlo.Na tovar v predajni ju vsak stale uplatnuju
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

OK, tak som to prehliadol, moja chyba. Ale v minulosti som zľavu v pohode dostal aj na strelnicu, však nič sa nedeje, život ide ďalej, svetu mier 8)
FUXO484
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 1 year 7 months

Príspevok od používateľa FUXO484 »

Ja som bol pred nedavnom na strelnici u Frana a mali sme jeden box jeden terc za 20e na hodinu . Cize sa neplati za jeden box ale na osobu to by mali mat vsade napisane.
franta
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 1 year 8 months

Príspevok od používateľa franta »

Jeden box jeden terc 20€/hod mi pride ako cena naozaj za jeden box (aspon v BA su ceny od 10-20€/box/hod bez rozdielu na pocte osob).
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"