Strelnica Trenčín

infallible_khayyam

Strelnica Trenčín

Príspevok od používateľa infallible_khayyam »

Vychádzajúc z príspevkov a dohadov okolo strelnice v Trenčíne na Štefánikovej by som rád uviedol veci na pravú mieru. Strelnicu zo zdevastovaného podchodu vybudovali 19-ti členovia OZ Strelecký klub Javorina nákladom takmer 30. 000 E a stovkami brigádnických hodín. Zatiaľ nie je určená na komerčné účely a môžu ju využívať členovia SKJ ,ktorí môžu so sebou na strelnicu priviesť aj iné osoby-nečlenov. Strelnica nemá preto plateného správcu, správcovskú funkciu a zodpovednosť berie na seba člen SKJ ktorý vás na strelnicu vezme.Tak členovia SKJ ako aj ostatní sú však povinní za použitie strelnice zaplatiť poplatok za spotrebovanú el.energiu, upratovanie,odvoz smetí , opravy poškodených častí napr.gongov a pod. Vr.2011 bol schválený poplatok 6 E za hodinu a box. Strelnica má 2 boxy./ Z jedného boxu pritom môžu strieľať striedavo max. 2 strelci,nielen z hľadiska bezpečnosti ale aj preto, že box má držiak na dva terče. Rozpočítane na osobu/ ak sú dvaja na 1 box t.j. každý tri €, som presvedčený že v SR je cena bezkonkurenčná. Či vás na strelnicu niektorý z členov SKJ vezme, či mu uhradíte PHM, stratu času, prípadne jeho vlastné terče či náboje pretože strelnica tieto k dispozícii nedáva je vecou dohody medzi vami a ním a nie je to vecou SKJ. Vašou povinnosťou je dodržiavať pravidlá a pokyny prítomného člena SKJ a zaplatiť horeuvedený poplatok na prevádzku strelnice.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Kedže je tu posledny prispevok rok stary vie niekto nejake čerstvejšie info ohladom tejto strelnice?Funguje? Ak ano stale tym istym systemom,že si treba zohnat niekoho z členov?Popripade kontakt na niekoho takeho?
Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
Vova
prispievateľ
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Vova »

Z času na čas mám cez TN cestu, tak by som aj ja ocenil nejaké nové info ohľadom strelnice. Diky.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Strelnica funguje nadalej tak ako je popisane v tejto teme,čiže treba si najst člena klubu ktory tam pride a strelnicu Ti otvori a zinkasuje poplatok za stav a jemu za čas a ochotu.Ja mam čislo na pana Chovana 0914134262.
Používateľov profilový obrázok
Vova
prispievateľ
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Vova »

Diky moc! :wink:
inspiring_faraday

Príspevok od používateľa inspiring_faraday »

Tema sa vola strelnica Trencin, tak sa opytam na dalsiu strelnicu v Tn. Ta za mostami niekde (nepamatam sa,kde to presne je,bol som tam pred X rokmi) je otvorena pre verejnost? Funguje normalne, ci nie? Ma niekto kontakt na prevazdkovatela?
inspiring_faraday

Príspevok od používateľa inspiring_faraday »

Nikto nevie? :(
Používateľov profilový obrázok
MisoTN
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa MisoTN »

snad to nie je hlupost, ale udajne sa na stefanikovej niekde pri harmonii ma stavat dalsia kryta strelnica. ked budem vediet viac, napisem.
DM ARMY
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa DM ARMY »

No kedze je to teda tema strelnica TN, pridam aj ja nieco.

Pripravujem otvorenie verejnej strelnice v trencine na novinach, strelnica je pred dokoncenim, cakam teraz uz len na povolenia. Dufam e tymto vyriesim vas hlad po strielani v TN

blizsie info : https://www.facebook.com/StrelnicaTrencin alebo na http://strelnicatn.wbl.sk/

treba sledovat stranky, vsetky info tam budu zverejnene
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Super správa. Dúfam, že to bude čoskoro a že nebudú problémy pri otváraní a prevádzke.
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Pani,bol uz niekto na tejto strelnici? Nejake info a recenzie? Dakujem. 8)
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

No, zatiaľ nie je spustená, naťahujeme sa hygienou a dorábajú sa niektoré veci. Ale oproti podchodu to bude luxus. Bude aj recenzia aj foto, len pokiaľ to nie je spustené oficiálne tak treba počkať. Roboty je tam jak na kostole ale ide to.
bajec
občasný prispievateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa bajec »

dá sa nejako priložiť ruku k dielu? viem to so železom...
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Na túto strelnicu alebo niečo podobné čakám už roky...s nostalgiou spomínam na Ľuborču :-D to boli časy
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Maká sa tam stále, doťahujeme niektoré detaily ako boj s hygienov a pod. Inak to bude ozaj paráda pre Trenčín a okolie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"