Strelnica Domaniža

Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa Ferri719 »

trochu OT otazka, odpoved je, napises do jednej ziadosti vsetky skupiny o ktore ziadas. Ziadas o jeden ZP s viacerymi skupinami. Cize jeden krat 16.50 €…
inspiring_williamson

Príspevok od používateľa inspiring_williamson »

Chcem sa opytat ma niekto cerstve info o tejto strelnici?cena,uroven,terce...
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Tento víkend tam boli M-SR v športovej streľbe a všetko fungovalo.
Neviem aké problémy tu všetci riešite. Uvedomte si, koľko tam pýtajú za hodinu streľby a zamyslite sa, či by to niekto z Vás robil a z čoho by platil dane z nehnuteľnosti, stočné z dažďovej vody, elektriku, nebodaj aj správcu ... Ja opätovne tvrdím,že reálne poplatky za hodinu streľby musia byť minimálne 15 eur, aby sa konečne niekomu oplatilo prevádzkovať slušnú strelnicu na úrovni. A keby mala byť taká, ako si ju všetci potencionálni užívatelia predstavujú, tak by tam museli byť tržby aspoň 200 eur každý deň ...
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Daniel treba tam zavolat kedy možeš prist. Chod si zastrielat a hned budeš vediet všetko.
Na vyber v okoli PB stejne moc nemaš tak čo. :D
kratka 7 euro, v podstate časovo neobmedzeny vstup,dlha 8 evri.(to je največšie plus domaniže)
Vezmi si terč a spinkovačku, ochranu sluchu a zraku podla Tvojeho uvaženia :)
s trochou štastia budeš mat načo si ten terč pripnut...

to Pena za 15 evri na hodinu by tych strelcov na SK asi hodne ubudlo :(
aj ked v BA na krytej strelnici s posuvnymi terčami tušim maju take ceny a podla toho
to aj vyzer,človiečik si zaplati polhodinku jednym okom striela a druhym škuli na hodiny aby
to neprešvihol lebo ho ta zabavka stoji viacej ako zarobi v robote za cely den.....
sory za OT.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Už tu na fore nepíšem často,ale neda mi reagovat. :?: 15e za hodinu si moze dovolit tak dobre situovaný Blavak bez urazky :wink: Je jasne ze su naklady vysoke preto sa takou strelnicou ani asi uzivit neda,niet nad klasicke vonkajsie a najlepsie klubove kde ti nik nepinda.U nas maju členi v členskom celoročný pristup bez poplatkou na viac.To je jedina vec co drzi kluby,strelnice nad vodou.Priklad komerčna strelnica v Martine bere 5e na hodinu,mas tam kryte stavy.Treba si najst klub vo svojom okolí co ma strelnicu a vyuziť to.
inspiring_williamson

Príspevok od používateľa inspiring_williamson »

pristup,ochota pracovnikov a zamestnancov nulova!
Guvernér
prispievateľ
Príspevky: 125
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Guvernér »

.
Naposledy upravil/-a Guvernér v 20 Máj 2015, 20:30, upravené celkom 1 krát.
inspiring_williamson

Príspevok od používateľa inspiring_williamson »

ten ich pristup odradi aj najvasnivejsieho strelca a co sa tyka clenskeho odomna chceli 50€ + podielat sa na udrzbe strelnice formou brigad (samozrejme bez naroku na odmenu)
tak som sa prihlasil priamo v PB a mam to za 12€ na cely rok a bez akychkolvek opletancov.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Asi to bude tým, že v SSZ máme členský poplatok na rok 15 eur, tak nemôžeme brať členov za 12 eur. Brigády bez nároku na odmenu sú samozrejmosťou asi v každom klube, ktorý má strelnicu. Neberte to ako obhajobu Domaniže, ale ako fakt, že najlahšie je byť niekde členom a o nič sa nestarať...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ked je strelnica klubova, tak samozrejme ze su brigady bez naroku, lebo si makas na "vlastnom" piesocku. Ale pokial je strelnica zarobkovo cinna i ked v malej miere a chodit tam muklovat nevedno kolko krat a ako dlho je to na zvazenie.
Pokial ti vsak umozni volny vstup po cely rok, tak i to muklovanie sa stale vyplati :idea:
inspiring_williamson

Príspevok od používateľa inspiring_williamson »

volny vstup v domanizi? :-DD kazdy vstup chcu 8€ dlhu a 7€ kratku ,1€ mas zlavu ak si tym clenom(co je smiesne)
a to mas problem sa tam dostat lebo uz ako som spominal ochota a ustretovost voci zakaznikom nesla ani okolo.
do konca roka tam vydrzim a potom uz mam vyhliadnutu inu strelnicu sice par km dalej ale rocny poplatok a cely rok mam pokoj a to co tam dam za rok v domanizi dam za 2mesiace.
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Ja som tam bol asi tri krat a pristup personalu bol vzdy iny, asi k tomu pristupuju podla nalady. Raz nam vydali figuriny ako samozrejmost, inokedy chceli za ne poplatok :-)
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

Nazdar, chodite niekto este do domanize? Ja chodievam stale len sam a zhanam neakeho partaka, zastrielat, pokecat atd. Najde sa niekto?
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Ja sa tam chystám.
pa3ik
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa pa3ik »

No tiez by som rad zabehol novu pumpu .... :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"